07 Temmuz 2019, Pazar 09:17:03

Antalya Havalimanı'nda taksiciler ile UBER sürücüsü arasında tartışma

Antalya Havalimanı'nda müşterisini almak için bekleyen UBER sürücüsü ile havalimanı önünde müşteri bekleyen taksiciler arasında tartışma yaşandı. UBER sürücüsü, üzerine gelen taksicileri kendi telefonuyla görüntüledi.
  • antalya'da taksi ücretleri aşırı pahalı.
  • 18 tl yazan yere 1000 tl istemeyi biliyorsunuz ama, yolcunun parasini gasp edip yolda birakmayida, aglamayacaksiniz bunlar neden basimiza geliyor diye, once icinizdeki curuk elmalari temizleyin
  • uber'e binen insan sizin gibilerin arabasına biner mi azıcık düşünün yahu? ne para vereceği belli değil, dolaştırır mı dolandırır mı belli değil , tek başına kadınsa ne yaşayacağı belli değil. oturup bu insanlar neden anamıza küfrediyor neden başka alternatifleri tercih ediyor diye düşünmeyin gidip uber şöförlerine saldırın. başka bildiğiniz birşey var sanki.
  • ayt taksicileri belki de Türkiyedeki en düzgün havalimanı taksicileridir. Istanbul'la karşılaştırmak hakaret olur. önyargıyla yaklaşmamak lazım. dedikleri gibi herkes taşıma yapıyor izinli izinsiz.
  • taksiciler ve kaptanlar ayni isi yapiyor, kaptanlarin maaslarinin taksici maasina esitlenmesi lazim. aclikta taksicilerden daha ac gozluler zaten.

Antalya Havalimanı'nda müşterisini almak için bekleyen UBER sürücüsü ile havalimanı önünde müşteri bekleyen taksiciler arasında tartışma yaşandı. UBER sürücüsü, üzerine gelen taksicileri kendi telefonuyla görüntüledi.

Taksiciler ve UBER uygulamasıyla yolcu alıp VIP taşımacılık yapan şoförler arasındaki gerilim devam ediyor. Antalya Havalimanı'nda randevulu bir müşterisini almak üzere olan UBER şoförü, havalimanı taksicilerinden tepki gördü. Yolcunun kendisini aradığını ve randevulu olduğunu söyleyen UBER şoförü, o anları kendi telefonu ile an be an kaydetti. UBER şoförü, "Arkadaşlar taksiciler zorla rezervasyonlu müşterimi elimden almaya çalışıyor. Müşteriler rahatsız oluyor, turistleri rahatsız ediyorlar" dedi.

"Yetkili varsa bizi buradan alsın"
Görüntülerin sosyal medyada yayılması üzerine taksiciler, Antalya'yla ilgili paylaşım yapan "Antalya Hakkında" isimli sosyal medya hesabına ulaşarak kendilerini ifade etti. Bir taksi şoförü, "Ben havalimanında taksiciyim. Birçok sözde tur şirketi yolcuların rezervasyonu olmadan, havalimanı çıkış kapılarında bekleyerek yolcuları 'taksi lazım mı' deyip kendilerine çekiyorlar. Rezervasyon kağıdının sadece sonuna normal kalemle yolcunun ismini yazarak yolcu çalıyorlar. Biz havalimanı taksi olarak 250 aracız. Havalimanı içinde her yerde aracımız mevcut ama bu adamlar göz göre göre rezervasyonsuz yolcu çalıp, bir de yetmezmiş gibi 'yetkili varsa bizi buradan alsın' diyerek kışkırtıyorlar" ifadelerini kullandı. 

Antalya Havalimanı'nda taksiciler ile UBER sürücüsü arasında tartışma

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

taksi ~ 4 ay önce
antalya'da taksi ücretleri aşırı pahalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taksi ci ~ 4 ay önce
18 tl yazan yere 1000 tl istemeyi biliyorsunuz ama, yolcunun parasini gasp edip yolda birakmayida, aglamayacaksiniz bunlar neden basimiza geliyor diye, once icinizdeki curuk elmalari temizleyin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuraldisi ~ 4 ay önce
Hic şaşırmadım...Kuralsız ve kendini bilmez gibi trafikte hareket eden taksiciler, çoğunlukla böyle ve kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef
karşıyakalı ~ 4 ay önce
uber'e binen insan sizin gibilerin arabasına biner mi azıcık düşünün yahu? ne para vereceği belli değil, dolaştırır mı dolandırır mı belli değil , tek başına kadınsa ne yaşayacağı belli değil. oturup bu insanlar neden anamıza küfrediyor neden başka alternatifleri tercih ediyor diye düşünmeyin gidip uber şöförlerine saldırın. başka bildiğiniz birşey var sanki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayt taksi ~ 4 ay önce
ayt taksicileri belki de Türkiyedeki en düzgün havalimanı taksicileridir. Istanbul'la karşılaştırmak hakaret olur. önyargıyla yaklaşmamak lazım. dedikleri gibi herkes taşıma yapıyor izinli izinsiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
taksiciler kaptanlar ~ 4 ay önce
taksiciler ve kaptanlar ayni isi yapiyor, kaptanlarin maaslarinin taksici maasina esitlenmesi lazim. aclikta taksicilerden daha ac gozluler zaten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000