06 Mayıs 2019, Pazartesi 19:38:00

Antalya Havalimanı'nda skandal!

Antalya Havalimanı'nda göreve gelen hava trafik kontrolörleri otoparkta tartıştıkları güvenlik görevlileri tarafından darp edildi. Kavga sırasında bir kontrolörün kolu kırıldı.
  • Sen pilotsan ben de reisim. Hem de maksumum.
  • yer bulamadığı için değil kartlı geçişte arkasından izinsiz giren araçlara müdahale edilmediği için uyarı yapmıştır kendisi.
  • yorumları okudukça görüyorum ki her birimiz aynı şeyin lacivertiyiz. bu güvenlikçiye bu personel, bu personele bu yönetici, bu yöneticiye bu bürokrat, böyle gidiyor... bir güleryüz, biraz anlayış, biraz da saygı, bunlar bu kadar mı zor be kardeşim. kimse birşeyden şikayet etmesin, bu kafayla bu hale getiren kendimiziz. olanlar yine arada kalmış üçbeş iyiniyetli, saf garibana oluyor.
  • ilk yumruk atıldıktan sonra edilen küfürlerin bir anlamı yok, oradan sonra anasına da söver bacısına da ama bilmeden sallıyorsunuz işte
  • ah benim karşıma çıkmadı ki o güvenlikçi asfalttan kazıtsaydım
  • Ben havalimaninda özel sektöre ait üst düzey yöneticiyim yorumlari okudum.. Aklima takilan yaklaşık 2 ay once havalimanının çevre düzenlemesinden sorumlu DHMI calisani memur bayanin ayakkabisini cikartmasi istendi o kisi memur oldugu icin ayricalik istemek icin bas müdüre gittiginde aldığı cevap cikaricaksin olunca niye A kapısı mağdurları ayaklanmadilar Ben 12 bin lira alıyorum kardeşim o kapıdan geçiyorum güvenlik beni arıyor selamlasiyoruz benim gibi bir yöneticinin onu önemsediğine seviniyor Yaklaşım onemli....
  • İlkokul mezunları silahlı güvenlik belgesi alamıyor. Bilmeden yorum yapma cahill derler.
  • ATC düşmanı olan bazı kişilerin atc imiş gibi yorum yaptıklarını düşünüyorum zira, ben atc yim seçilmiş kisiyim gibi bir ifade kullanmaz kimse. Kendi nefretiniz yetmiyor başkalarını da kin ile doldurmak istiyorsunuz herhalde. Merak ederim hanginizin atc olma imkanı oldu da tercih etmedi. Hasetinizde boğulun.. Atc düşmanları için bu sözler..
  • İpini koparan Atc'lere sallıyor. Neyse ki bölünme olacak...
  • Artist bol bu memlekette antalya havaalanında bir bacak görmesinler herkesin işi aksıyor. Yorum yazan maaşlı şahıslarda sanırsın airbusun patent sahibi işinizi yapın maaşınızı alın bize hizmet edinki bizde uçalım paranızı ödeyelim

Antalya Havalimanı'nda göreve gelen hava trafik kontrolörleri otoparkta tartıştıkları güvenlik görevlileri tarafından darp edildi. Kavga sırasında bir kontrolörün kolu kırıldı. 

Olay bu sabah saat 08.45 sıralarında Antalya Havalimanı otoparkında yaşandı. Antalya Havalimanı'nda hava trafik kontrolörü olarak görev yapan E.E.N otoparka geldi. Aracını park ettikten sonra görev yerine doğru ilerleyen kontrolör ile DHMİ işletmesi personeli S.K ve Pars Güvenlik şirketinde görev yapan personel T.T arasında sözlü münakaşa başladı. 

Sözlü atışma kısa bir süre sonra kavgaya dönünce çevredekiler kavgayı ayırmak için müdahale etti. Arbede sırasında kavgayı ayırmaya çalışan DHMİ personeli E.A'nın kolu kırıldı. Kavga sonrası güvenlik görevlisi tarafından darp edilen kontrolör ve arkadaşları hastaneye kaldırıldı. Personele 5 gün iş göremez raporu verildi. 

Olaya karışan DHMİ personeli S.A ve T.T'den şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği öüğrenildi. 

©AirportHaber ÖZEL

Antalya Havalimanı'nda skandal!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (233)

Reis ~ 5 ay önce
Sen pilotsan ben de reisim. Hem de maksumum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aytatc ~ 5 ay önce
yer bulamadığı için değil kartlı geçişte arkasından izinsiz giren araçlara müdahale edilmediği için uyarı yapmıştır kendisi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Öğren ~ 5 ay önce
Ayt atc,,, sana havalimaninda çalışıyorsun ama bilmiyorsun desem....bana ben kac yıllık memurun dersin, Öncelikle o kartlı geçişten girerken sen giriceksin arkandakinin girmesine izin vermiceksin arabanı bekleticeksin kapı kapanicak.sen geçişte kurar ihlali yapmissin hatalisin yani Diğer konu o güvenliğin görev tanımında yetkilerinde otoparka izinsiz girenlere müdahale yok olursa zaten guvenlik talimatlarina aykırı davranmaktan ceza alir Bir diğer konu guvenlik görevini diğer vardiyaya devretmiş o güvenliğe yetkisi olmadan emir etmek ustune adama küfürlü saldırıda bulunmak kimsenin haddine degil... Yukarıdan baktığınız,kucumsediginiz güvenliğin yerinde kim olsa sizinle kavga ederdi...
sazan sarmalı ~ 6 ay önce
yorumları okudukça görüyorum ki her birimiz aynı şeyin lacivertiyiz. bu güvenlikçiye bu personel, bu personele bu yönetici, bu yöneticiye bu bürokrat, böyle gidiyor... bir güleryüz, biraz anlayış, biraz da saygı, bunlar bu kadar mı zor be kardeşim. kimse birşeyden şikayet etmesin, bu kafayla bu hale getiren kendimiziz. olanlar yine arada kalmış üçbeş iyiniyetli, saf garibana oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aytatc ~ 6 ay önce
ilk yumruk atıldıktan sonra edilen küfürlerin bir anlamı yok, oradan sonra anasına da söver bacısına da ama bilmeden sallıyorsunuz işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dogru mu...??? ~ 6 ay önce
Güvenliği yolundan çevirip lüx aracını park yeri bulamadığı icin küfür edip olay çıkartan Kuleci degil mi yoksa....
aytatc ~ 6 ay önce
ah benim karşıma çıkmadı ki o güvenlikçi asfalttan kazıtsaydım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cesaret ~ 6 ay önce
Her mesaiye geldiğinde karşında niye yapamıyorsun Sizin ahlak sınırınızı aşan bi sözünüz var di hani "" SIKAR""
Pala ~ 6 ay önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Pala ~ 6 ay önce
Gulecegimiz yoktu zirto
Niye o zaman degil simdi.. ~ 6 ay önce
Ben havalimaninda özel sektöre ait üst düzey yöneticiyim yorumlari okudum.. Aklima takilan yaklaşık 2 ay once havalimanının çevre düzenlemesinden sorumlu DHMI calisani memur bayanin ayakkabisini cikartmasi istendi o kisi memur oldugu icin ayricalik istemek icin bas müdüre gittiginde aldığı cevap cikaricaksin olunca niye A kapısı mağdurları ayaklanmadilar Ben 12 bin lira alıyorum kardeşim o kapıdan geçiyorum güvenlik beni arıyor selamlasiyoruz benim gibi bir yöneticinin onu önemsediğine seviniyor Yaklaşım onemli....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Securty ~ 6 ay önce
İlkokul mezunları silahlı güvenlik belgesi alamıyor. Bilmeden yorum yapma cahill derler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DHMİ Personeli ~ 6 ay önce
ATC düşmanı olan bazı kişilerin atc imiş gibi yorum yaptıklarını düşünüyorum zira, ben atc yim seçilmiş kisiyim gibi bir ifade kullanmaz kimse. Kendi nefretiniz yetmiyor başkalarını da kin ile doldurmak istiyorsunuz herhalde. Merak ederim hanginizin atc olma imkanı oldu da tercih etmedi. Hasetinizde boğulun.. Atc düşmanları için bu sözler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kim istemez ~ 6 ay önce
Doğru söylemişsin senin şartlarında çalışmayı herkez ister.12 bin tl almayı 30 derece sıcakta klimalı odada mesai bitirmeyi,yemeğini çalıştığı odaya getirtmeyi geceleri 12 saatin yarısını özel dinlenme odasında uzanıp yatarak gecirmeyi canı sıkılınca spor salonuna gidip form tutmayı kim istemez... O güvenlik görevlisimi istedi asgari ücreti 12 saatin 6 saatini nizamiyede araç aramayı,sefer tasindan 10 dk da yemek yemeyi,mesaisinde uykuya dalsa bile raporlamayı o mu istedi Kimse istemez sen okuyup kuleci olmussun memursun ayrıcalıkların olabilir eyvallah ama o bu şartlar altında zaten yaşama çabasında sen o kişiden ayrıcalık isteyemezsin.
ATC36 ~ 6 ay önce
İpini koparan Atc'lere sallıyor. Neyse ki bölünme olacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 ay önce
Artist bol bu memlekette antalya havaalanında bir bacak görmesinler herkesin işi aksıyor. Yorum yazan maaşlı şahıslarda sanırsın airbusun patent sahibi işinizi yapın maaşınızı alın bize hizmet edinki bizde uçalım paranızı ödeyelim

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000