15 Haziran 2016, Çarşamba 10:20:25

Ankara-Bremen seferleri başladı

TAV Havalimanları tarafından işletilen Ankara Esenboğa Havalimanı, Alman havayolu şirketi Germania’nın Bremen uçuşlarına ev sahipliği yapmaya başladı.
  • Habere bak, sanki tav in reklami ;)) helal tav ilet isime ;)
  • Yemeyenin mamasını ham yaparlar
  • Valla helal olsun Germania firmasına diğer firmaların yapmadığını yaptı bir çok Anadolu şehrine uçuş başlattı teşekkürler
  • AMS-ESB hatti is yapar istanbul ucaklarindan birini buraya kaydirsa gunluk tek ucus yeterli.Zaten ESB den Anadolunun buyuk bir kismina ucus var olmasa bile Ankara zaten kendisi basli basina bir potansiyel ilker aga bak sana bedavadan analiz yaptim;)))Yoksa KLM baslayacak...
  • Neden Ankaraya almanyadan hic gündüz ucak yok. Tüm ucaklar gece..
  • THY'nin Avrupa başkentleri için direkt sefer koyma sözünün üzerinden 1 yıl geçti. Kimse de çıkıp sormuyor noldu bu seferler diye. Bir kez daha anladık her seçim döneminde bunlar konuşulup seçim sonrası unutuluyor ya da unutturuluyor. Yazıklar olsun !

TAV Havalimanları tarafından işletilen Ankara Esenboğa Havalimanı, Alman havayolu şirketi Germania’nın Bremen uçuşlarına ev sahipliği yapmaya başladı. Germania haftada bir gün Esenboğa Havalimanı ve Bremen arasında karşılıklı direkt sefer düzenleyecek.

TAV Havalimanları tarafından işletilen Esenboğa Havalimanı, Alman havayolu şirketi Germania’nın düzenlediği Bremen’den gelen ilk uçuşu karşıladı. Esenboğa Havalimanı’na 14 Haziran 2016, Salı günü saat 02.50’de gelen Airbus 319 tipi yolcu uçağı 70 yolcu ile iniş yaptı.

TAV Esenboğa Genel Müdürü Nuray Demirer “Esenboğa Havalimanı’ndan, yurt içinde 36 ve yurt dışında 12 ülkede 21 destinasyona direkt uçuşlarla bağlanıyoruz. Germania’nın Esenboğa ve Bremen arasında seferlerinin başlamasından memnuniyet duyuyoruz. TAV Esenboğa olarak uçuş ağımıza yeni destinasyonlar ekleyerek yolcularımıza direkt uçuş rahatlığını sunmaya devam edeceğiz” dedi.
Germania, Esenboğa Havalimanı’ndan yaz sezonu boyunca Bremen’e her hafta Salı günü karşılıklı direkt uçuş gerçekleştirecek.

Esenboğa Havalimanı 2015 yılında bir önceki yıla göre yüzde 12 artışla 12,3 milyon yolcuya hizmet sundu ve yaklaşık 88 bin uçuşa ev sahipliği yaptı.

Ankara-Bremen seferleri başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Hangisi haber ? ~ 4 yıl önce
Habere bak, sanki tav in reklami ;)) helal tav ilet isime ;)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay ~ 4 yıl önce
Yemeyenin mamasını ham yaparlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hty ~ 4 yıl önce
Valla helal olsun Germania firmasına diğer firmaların yapmadığını yaptı bir çok Anadolu şehrine uçuş başlattı teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY vs KLM ~ 4 yıl önce
AMS-ESB hatti is yapar istanbul ucaklarindan birini buraya kaydirsa gunluk tek ucus yeterli.Zaten ESB den Anadolunun buyuk bir kismina ucus var olmasa bile Ankara zaten kendisi basli basina bir potansiyel ilker aga bak sana bedavadan analiz yaptim;)))Yoksa KLM baslayacak...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Klm ~ 4 yıl önce
Haklisin haci. Ben kendim Amsterdamda yasiyorum ve bence super olur.
FMO_Spotter ~ 4 yıl önce
Neden Ankaraya almanyadan hic gündüz ucak yok. Tüm ucaklar gece..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Verilen Sözler ~ 4 yıl önce
THY'nin Avrupa başkentleri için direkt sefer koyma sözünün üzerinden 1 yıl geçti. Kimse de çıkıp sormuyor noldu bu seferler diye. Bir kez daha anladık her seçim döneminde bunlar konuşulup seçim sonrası unutuluyor ya da unutturuluyor. Yazıklar olsun !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaparlar ~ 4 yıl önce
Şimdi yolcusunu buraya kaptirsinda görelim. Her şeyi İstanbula bağlarsan sen.
Anlaşırlar ~ 4 yıl önce
Trabzon halkının geneli de yobaz, araplar da
u ~ 4 yıl önce
Sen dahada yobazsin birader haberin yok.
Nk ~ 4 yıl önce
Atina başladı ya..!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000