27 Şubat 2015, Cuma 12:38:07

AMAC DÖRDÜNCÜ HANGAR İNŞAATINA BAŞLADI

Merkezi İsviçre’de bulunan VIP Uçak bakım ve modifikasyon markası AMAC Aerospace inşaatına başlanan dördüncü hangarıyla büyümeye devam ediyor.
  • Yorumunuz
  • faizler düşssede bizim gibi ülkeye kimse gelmez usd 3.00 olur!!
  • türkiye böyle ahlaklı ve profesyonel patron görmedi!!! yolunuz açık olsun

Merkezi İsviçre’de bulunan VIP Uçak bakım ve modifikasyon markası AMAC Aerospace inşaatına başlanan dördüncü hangarıyla büyümeye devam ediyor. 2015 yılının üçüncü çeyreğinde hazır hale gelmesi planlanan hangar ile AMAC Aerospace toplamda 85.000 metrekarelik bir hizmet alanına sahip olacak.

VIP uçaklara bakım ve modifikasyon hizmeti veren AMAC Aerospace, İsviçre’deki hangarlarına bir yenisini daha ekliyor. İnşaat çalışmaları başlayan ve AMAC Aerospace’in dördüncü hangarı olacak proje yaklaşık 7 bin 280 metrekarelik bir alana sahip.

Hangar projesinde, apron bölgesinin genişletilerek park halindeki uçak için güvenli bir çitle çevrili alan sunulması planlanan çalışma, aynı zamanda yeni ofisler, atölyeler depo alanları ve arşiv alanları inşa etme fırsatına da sahip olacak.  Yeni hangar bir geniş gövdeli ve arkasında iki dar gövdeli jet olacak şekilde bakım ve modifikasyon çalışmalarına imkan sunacak. Hangar toplamda 28 bin metrekare üzerinde bir çalışma alanına sahip.

Yeni yapılacak dördüncü hangar ile ilgili AMAC Aerospace Grup Finans Üst Yöneticisi Mauro Grossi şunları söyledi; ‘’Basel, İsviçre tesisimizdeki dördüncü hangar inşaatımızın başlamasından mutluluk duyuyoruz. Proje kapsamında ‘Güvenlikli Apron Alanı’mızın yüzde 17 oranında genişlemesinin yanında dördüncü hangarın eklenmesiyle, toplam hangar alanımız yaklaşık yüzde 35 oranında büyüyecek. Öngörülen projenin tamamlanmasıyla toplamda 85 bin metrekare üzerindeki tesis alanımızla 2015 yılında dört hangarımızın tümünün de tam kapasitede çalıştığını görmeyi arzu ediyoruz.’’AMAC DÖRDÜNCÜ HANGAR İNŞAATINA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar

garip ~ 6 yıl önce
Yorumunuz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yatırım ~ 6 yıl önce
faizler düşssede bizim gibi ülkeye kimse gelmez usd 3.00 olur!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
helal ~ 6 yıl önce
türkiye böyle ahlaklı ve profesyonel patron görmedi!!! yolunuz açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
air ~ 6 yıl önce
zaten patron da türk değil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000