04 Mayıs 2009, Pazartesi 14:15:50

Altın Kanatlar 1. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi

Genel havacılık ve doğa faaliyetlerinde bulunmak amacıyla kurulan Altın Kanatlar Derneği yarın 1. Olağan Genel Kurul toplantısı dün yapıldı.
  • Arkadaşlar Laleli liboş un boş vakti olan tk elemanı olduğu açık.Adamın derdi Clevland da oturan ağlak,fırdöndü ve de yumşakça olan efendisi gibi provakasyon.Ona buna çamur atsın aynı efendisi ve yandaşları gibi ona buna çamur atmak.Aynı efendisi gibi (cıa-mossad-papa) birilerine sığınıp beleş yaşayanlardan.kimseye hayrı dokunmaz,cahil,at gözlüklü,bu dünyanın geri dönüşümsüz bir atığıdır.Kaç kere sordum ama hemp kaçtı.en iyisi boşverin kendine hayrı olmayan bu liboş u.Hv.Ord.Prof.Doç.dr
  • Sizin yorumunuza sanki karşılık gibi oldu ama aslında öyle değil elbette.. Sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak, hızımı alamadım..ve de size yönelik yazı oldu gibi..Özür dilerim.Lalei soğanı ve erzrum nikli şahısların hakaretleri ve herşeye hakaret etmeleri kendi ruhsal sorunları olmasından öte, artık yasal açıdan da işlem yaptırma sürecine gelmiştir. Portalı rahatsız eden bu şahışların yasal açıdan ki , -bilişim suçlarında ilk 12 saatte ip no'larını savcılığa bildirmek yeterli - , terbiye edilmeleri gerekir.
  • Bir yanlış anlaşma oldu sanırım. Ben bu cami.yaya bir hayrınız dokundu mu diye sorarken, gerekli gereksiz her habere seviyesiz yorumlar yazmaktan başka bir işe yaramayan laleli lions nikcli şahısa yöneltmiştim sorumu... Yoksa kesinlikle Altın kanatlar derneğini kastetmemiştim. Çok yakın gelecekte ülkemiz genel havacılığı için muhteşem işlere imza atacaklarından eminiz...
  • Laleli soğanı arkadaş.. Merak bilimin temelidir.. Öğrenmen mümkün.Medeni bir adam gibi derneklere üye olursun.Pc arkasına saklanıp, o kendi kısır dünyana göre yorum yazarak, portalı meşgul etmezsin. Hayra gelince ; senin ne kadar hayır yaptığını öğrenirsek , kendimizle bunun hesabını çıkartırız. Senin ne işin var ki, hangi asalak düşünce yapınla kimbilir nereye yapıştın ..? Bence sen dediğim gibi, halen düzelme şansın var.Akıllı ol, güzel yorumlar yap. İvedikleşmenin sana yararı yok.Kompleks yapma..Olur mu ?
  • Ne işe yararsınız çok merak ediyorum doğrusu, işsiz güçsüz zavallılar sizi... Şu camiaya bir hayrınız dokundu mu acaba?
  • Ya Erzurum, ya da Laleli Lions ; her ikisi de aynı zatlar veya eküriler. Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş. Ya laleli'nin kokan soğan aslanı.Hayatında uçuş okulu gördün mü ? Hayır.Havacılık senin neyine.Başka portallara takıl.Geyik muhabbeti yap.Deşarj ol.Relaks ol. Laleli soğanı olarak,ismini aldığın lokasyonlarda uygun iş bulmanda olanaklıdır..Her habere aklınca bir kulp bulman çok enterasan.Seni bu bağlamda erzurum ile aynı doktora gitmeniz konusunda tavsiyem olacaktır. VARLIĞINIZLA DEĞİL, EKSİK FİKİRLERİNİZLE ÇEVREYE KİRLETİYOR VE RAHATSIZLIK VERİYORSUNUZ. Oysa iyi adam olarak yer alsanız havacılığımızda. Bunları okurken kıs kıs güldüğüne inanmak istiyorum.. Aksi durumda cidden sıkıntılısın ki, bizi de üzüyorsun..
  • Acaba dernek başkanı olmak için, uçuş okullarının biri tarafından kapı önüne konmak mı gerekiyor? Eğer kriter buysa bence en uygun seçim olmuş. Tabi eğer bir seçim olduysa...
  • Erzurum müstear adıyla maruf bu kendinden menkul zatı muhteremin pşisik durumu dikkati nazarımızı celb etti. Yazıktır..Rahatsızlığını bilmemek ayıp değildir.Hekime müraacat etmesi gerek kendisi, gerekse havacılık camias adına hayırlı ve yararlı olacaktır
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Ağırlıklı olarak genel havacılık faaliyetleri göstermek ve havacılığı Türk Halkı’na sevdirmek amacıyla kurulan Altın Kanatlar Altın Kanatlar Genel Havacılık ve Doğa Faaliyetleri Gençlik ve Spor Kulübü Derneği dün 1. Olağan Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz Şubat ayında kuruluşunu tamamlayan ve geçici yönetimle faaliyetlerine yürüten Altın Kanatlar Derneği yapılan 1. Olağan Genel Kurul sonrası yeni yönetimini seçti. Yapılan genel kurul sonrasında yönetime seçilen üyelerin de görev alanları belirlenmiş oldu.

3 yıl boyunca görevde kalacak yönetimini seçen Altın Kanatlar Derneği’nden yapılan açıklamada 1. Olağan Genel Kurul’a katılımın yüksek olduğu belirtilirken, toplantıda alınan kararlar şu şekilde açıklandı:

1)Mayıs-2009 başlangıcı ile geçerli olmak üzere üye aidatı yıllık toplam 480TL (üç aylık 120TL), Öğrenciler için 120TL (üç aylık 30TL) olarak belirlenmiştir. Üye aidatlarının 3 aylık dönemlerde toplanması kararlaştırılmıştır.

2)Gerektiğinde iktisadi ve sınai işletme kurulması konusunda karar alınmıştır.

3)Şahıs ve tüzel kişiliklerden sponsorluklar alınması, başta taşra havacılığı olmak üzerine her faaliyet alanı konularında projeler geliştirilmesi kararlaştırılmıştır.

4)04 Mayıs 2009 tarihi itibarı ile tüm üye kayıtlarının aday üye statüsünde yapılması ve aday üyelerin dernek faaliyet ve amaçlarına hizmetleri gözlemlendikten sonra asil üyeliğe terfi edilmeleri kararlaştırılmıştır.

5)Anadolu’nun muhtelif illerinde şubeler açılması karara bağlanmıştır.

6)Yabancı ülkelerde bulunan AERO CLUB lardan kardeş kulüp, şube, temsilcilik alınıp verilmesi karar bağlanmıştır.

7)Kulübümüze hibe olarak bir adet uçak temin edilmesi ve faal hale getirilmesi konusunda karara varılmıştır.

8)Kulübümüze Genel Havacılık Uçak İşletme Ruhsatı (AOC) alınması konusunda karara varılmıştır.

9)Kulübümüzün GSGM bağlı Hava Sporları federasyonuna üye edilmesi ve federasyon çalışmalarına tam olarak destek verilmesi konusu karara bağlanmıştır.

10)Spor kolları ve disiplinlerinin oluşturulması, yürütme birimlerinin tespit edilmesi ve hava sporları faaliyetlerine başlaması konusu karara bağlanmıştır.

11)Uçuş eğitimleri dâhil tüm faaliyet alanlarında teorik ve uygulama eğitimlerine başlanması, yurt içi ya da yurtdışından uygun eğitim kurumları ve okullar ile görüşülmesi, kalite ve fiyat yönünden en uygun okulun tespit edilerek eğitim protokolü imzalanması karara bağlanmıştır. Dernek üyelerinin mümkün olabilecek en düşük maliyetler ile eğitim hizmetleri alabilmesi için gerekli çalışmaların yapılması karara bağlanmıştır.

Altın Kanatlar Altın Kanatlar Genel Havacılık ve Doğa Faaliyetleri Gençlik ve Spor Kulübü Derneği’nin yönetimi ise şu şekilde oluştu:

Altın Kanatlar

Altın Kanatlar 1. Olağan Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşlar Laleli liboş un boş vakti olan tk elemanı olduğu açık.Adamın derdi Clevland da oturan ağlak,fırdöndü ve de yumşakça olan efendisi gibi provakasyon.Ona buna çamur atsın aynı efendisi ve yandaşları gibi ona buna çamur atmak.Aynı efendisi gibi (cıa-mossad-papa) birilerine sığınıp beleş yaşayanlardan.kimseye hayrı dokunmaz,cahil,at gözlüklü,bu dünyanın geri dönüşümsüz bir atığıdır.Kaç kere sordum ama hemp kaçtı.en iyisi boşverin kendine hayrı olmayan bu liboş u.Hv.Ord.Prof.Doç.dr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sizin yorumunuza sanki karşılık gibi oldu ama aslında öyle değil elbette.. Sizin yazdıklarınızdan yola çıkarak, hızımı alamadım..ve de size yönelik yazı oldu gibi..Özür dilerim.Lalei soğanı ve erzrum nikli şahısların hakaretleri ve herşeye hakaret etmeleri kendi ruhsal sorunları olmasından öte, artık yasal açıdan da işlem yaptırma sürecine gelmiştir. Portalı rahatsız eden bu şahışların yasal açıdan ki , -bilişim suçlarında ilk 12 saatte ip no'larını savcılığa bildirmek yeterli - , terbiye edilmeleri gerekir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bir yanlış anlaşma oldu sanırım. Ben bu cami.yaya bir hayrınız dokundu mu diye sorarken, gerekli gereksiz her habere seviyesiz yorumlar yazmaktan başka bir işe yaramayan laleli lions nikcli şahısa yöneltmiştim sorumu... Yoksa kesinlikle Altın kanatlar derneğini kastetmemiştim. Çok yakın gelecekte ülkemiz genel havacılığı için muhteşem işlere imza atacaklarından eminiz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Laleli soğanı arkadaş.. Merak bilimin temelidir.. Öğrenmen mümkün.Medeni bir adam gibi derneklere üye olursun.Pc arkasına saklanıp, o kendi kısır dünyana göre yorum yazarak, portalı meşgul etmezsin. Hayra gelince ; senin ne kadar hayır yaptığını öğrenirsek , kendimizle bunun hesabını çıkartırız. Senin ne işin var ki, hangi asalak düşünce yapınla kimbilir nereye yapıştın ..? Bence sen dediğim gibi, halen düzelme şansın var.Akıllı ol, güzel yorumlar yap. İvedikleşmenin sana yararı yok.Kompleks yapma..Olur mu ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ne işe yararsınız çok merak ediyorum doğrusu, işsiz güçsüz zavallılar sizi... Şu camiaya bir hayrınız dokundu mu acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ya Erzurum, ya da Laleli Lions ; her ikisi de aynı zatlar veya eküriler. Tencere yuvarlanmış, kapağını bulmuş. Ya laleli'nin kokan soğan aslanı.Hayatında uçuş okulu gördün mü ? Hayır.Havacılık senin neyine.Başka portallara takıl.Geyik muhabbeti yap.Deşarj ol.Relaks ol. Laleli soğanı olarak,ismini aldığın lokasyonlarda uygun iş bulmanda olanaklıdır..Her habere aklınca bir kulp bulman çok enterasan.Seni bu bağlamda erzurum ile aynı doktora gitmeniz konusunda tavsiyem olacaktır. VARLIĞINIZLA DEĞİL, EKSİK FİKİRLERİNİZLE ÇEVREYE KİRLETİYOR VE RAHATSIZLIK VERİYORSUNUZ. Oysa iyi adam olarak yer alsanız havacılığımızda. Bunları okurken kıs kıs güldüğüne inanmak istiyorum.. Aksi durumda cidden sıkıntılısın ki, bizi de üzüyorsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Acaba dernek başkanı olmak için, uçuş okullarının biri tarafından kapı önüne konmak mı gerekiyor? Eğer kriter buysa bence en uygun seçim olmuş. Tabi eğer bir seçim olduysa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Erzurum müstear adıyla maruf bu kendinden menkul zatı muhteremin pşisik durumu dikkati nazarımızı celb etti. Yazıktır..Rahatsızlığını bilmemek ayıp değildir.Hekime müraacat etmesi gerek kendisi, gerekse havacılık camias adına hayırlı ve yararlı olacaktır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000