29 Eylül 2020, Salı 09:03:46

Almanya'ya seyahat edecekler dikkat... Grev var!

Almanya'da toplu taşıma alanında çalışan binlerce çalışan, yarın uyarı grevine gidiyor.
  • Biz görevimizin başındayız!!!
  • Adamlara helal olsun,hakları için hep beraber tepki veriyor,susmuyor,greve gidiyor devlet de onlara tepki verme hakkını veriyor hain,terörist ilan etmiyor buna rağmen zenginliklerinden bir şey kaybetmiyor bilakis daha da zengin oluyorlar biz de ise tam tersi,kimse hakkını savunmuyor,birlik olmuyor,tepki vermiyor hoş verseler de dış güçlerin adamı,cehapeli,hain oluyorlar ve daha da fakirleşiyoruz ama kimsenin umurunda değil !

Almanya'da toplu taşıma alanında çalışan binlerce çalışan, yarın uyarı grevine gidiyor.

Almanya'da toplu taşıma alanında çalışan binlerce çalışan, toplu anlaşma sağlamak amacıyla yarın uyarı grevine gidiyor.

Verdi Sendikası, sendika üyesi yaklaşık 87 bin çalışana ülke genelinde yarın iş durdurma çağrısında bulundu. Grev nedeniyle ülkede ulaşımda büyük aksaklıklar yaşanması bekleniyor.

Geçtiğimiz hafta hükümet ve sendika arasında ikinci tur müzakerelerde herhangi bir sonuca varılamamıştı. Müzakerelerin üçüncü turunun ise 22-23 Ekim'de yapılması planlanıyor.

Kuzey Ren-Vestfalya eyaletine bağlı Düsseldorf kentinde bulunan Düsseldorf Havalimanı’nın koronavirüs salgını nedeniyle 600 kişiyi işten çıkarmayı planlaması üzerine bugün yaklaşık 80 işçi greve gitti.

Almanya'ya seyahat edecekler dikkat... Grev var!

Facebook Yorum

Yorumlar

ARFF ~ 28 gün önce
Biz görevimizin başındayız!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nereden be gülüm ~ 28 gün önce
O sen olsan bari
Hans ~ 28 gün önce
Adamlara helal olsun,hakları için hep beraber tepki veriyor,susmuyor,greve gidiyor devlet de onlara tepki verme hakkını veriyor hain,terörist ilan etmiyor buna rağmen zenginliklerinden bir şey kaybetmiyor bilakis daha da zengin oluyorlar biz de ise tam tersi,kimse hakkını savunmuyor,birlik olmuyor,tepki vermiyor hoş verseler de dış güçlerin adamı,cehapeli,hain oluyorlar ve daha da fakirleşiyoruz ama kimsenin umurunda değil !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000