23 Ocak 2018, Salı 19:09:44

Almanya'da küçük uçak ve helikopter çarpıştı: 4 ölü

Almanya'da küçük bir uçak, bir kurtarma helikopteriyle çarpıştı, kazada 4 kişi hayatını kaybetti.
  • İşte Arff in önemin ortaya koyan bir vaka daha.bakalim kuleciler bu işe ne diyecek
  • Havacılık adına üzüntü verici. Havacılığına gönül vermiş insanların kaybına sevinmeyin. Başkalarının acılarından medet uman zavallılar. Havacılık tarihi bu anlamda kanla yazılmıştır. Olay incelenir gerekli dersler ve tedbirler alınır. Bize yakışan daha iyisini başarma çabasıdır.
  • Biz kendimizi çok elestiriyoruz, kucumsuyoruz falan filan kimi bundan zevk alıyor yani acıyı sevenler var kimi de daha da Gelişelim, Buyuyelim diye Uğraşıyor. ..Eleştiri Batı Hayranı yapmaz Ama sizler anlyamazsiniz.... Muck bugün herkesi öpüyorum dışarıda berbat bir hava....
  • konu batı olunca yere göğe sığdıramayanlar için güzel bir tanımlama
  • Neredesiniz? bu tarz bir kaza Türkiye'de olsa 'Türkiyeye hoşgeldiniz' falan derdiniz. Bakınız bu trajikomik kaza gelişmiş Almanya'da oluyor. Efendileriniz için yorum yapmayacakmısınız?

Almanya'da küçük bir uçak, bir kurtarma helikopteriyle çarpıştı, kazada 4 kişi hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre; pervaneli küçük bir uçak Philippsburg yakınlarında kurtarma helikopteriyle havada çarpıştı. İlk belirlemelere göre kazada 4 kişi hayatını kaybetti.

Kazayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.Almanya'da küçük uçak ve helikopter çarpıştı: 4 ölü

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Arff number1 ~ 5 yıl önce
İşte Arff in önemin ortaya koyan bir vaka daha.bakalim kuleciler bu işe ne diyecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu ne ~ 5 yıl önce
Havacılık adına üzüntü verici. Havacılığına gönül vermiş insanların kaybına sevinmeyin. Başkalarının acılarından medet uman zavallılar. Havacılık tarihi bu anlamda kanla yazılmıştır. Olay incelenir gerekli dersler ve tedbirler alınır. Bize yakışan daha iyisini başarma çabasıdır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yes canim ~ 5 yıl önce
Biz kendimizi çok elestiriyoruz, kucumsuyoruz falan filan kimi bundan zevk alıyor yani acıyı sevenler var kimi de daha da Gelişelim, Buyuyelim diye Uğraşıyor. ..Eleştiri Batı Hayranı yapmaz Ama sizler anlyamazsiniz.... Muck bugün herkesi öpüyorum dışarıda berbat bir hava....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
misafir ~ 5 yıl önce
konu batı olunca yere göğe sığdıramayanlar için güzel bir tanımlama

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Batıcılar ~ 5 yıl önce
Neredesiniz? bu tarz bir kaza Türkiye'de olsa 'Türkiyeye hoşgeldiniz' falan derdiniz. Bakınız bu trajikomik kaza gelişmiş Almanya'da oluyor. Efendileriniz için yorum yapmayacakmısınız?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000