21 Mart 2022, Pazartesi 17:38:52

Almanya'da havalimanlarında grev var!

Ver.di sendikası yarın neredeyse Almanya çapında bir uyarı grevi çağrısı yaptı. Frankfurt Havalimanı işletmecisi Fraport AG, uçuş operasyonlarında büyük kısıtlamalar olduğu konusunda uyardı.
  • Tgs dede girev şart dobink baskı insanı işten yıldırma verilen görevi yaptirmsmaya yönelik yöneticilerden baskı birde üstüne ay sonunda kesintili gelen maaşlar bence girev şart bakın almanyada enflasyon %5 veya %7 ama gireve gıdılıyo bizim ülkemizde enflasyon %250ve hala şükretmek diyorlar şükürler olsun elbette ama bunları uygulayanlar girev yapılmalı
  • İşte sendika ✌️✌️✌️işte demokrasi

Ver.di sendikası yarın neredeyse Almanya çapında bir uyarı grevi çağrısı yaptı. Frankfurt Havalimanı işletmecisi Fraport AG, uçuş operasyonlarında büyük kısıtlamalar olduğu konusunda uyardı.

Ver.di, güvenlik hizmeti sağlayıcılarını bir uyarı grevi daha yapmaya çağırıyor. Fraport AG, 02:00 ile 23:00 saatleri arasında uçuş operasyonlarında büyük kısıtlamalar olacağı konusunda uyarıyor. Transit alan dışındaki güvenlik kontrol noktaları kapatıldı.

Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen grev nedeniyle yaklaşık 20 bin kişi havalimanında beklemek zorunda kaldı.

Yarın sadece Frankfurt'ta değil, Berlin, Bremen, Hamburg, Hannover, Stuttgart, Düsseldorf ve Köln/Bonn'daki havalimanlarında da grev olacak.

Fraport, transit bölge dışındaki güvenlik kontrollerinin yarın Frankfurt'ta kapatılacağını söyledi. Frankfurt'tan uçağa biniş bu nedenle mümkün değil. Fraport, Frankfurt'ta yolculuğuna başlamak isteyen tüm yolcuların havalimanına gelmemelerini rica ediyor.

THY'DEN ACENTELERE UYARI

Etkilenen yolcuların daha fazla bilgi için havayolu veya tur operatörüyle iletişime geçmeleri gerektiği konusunda uyarıda bulunuldu.

Almanya'da birçok havalimanı için benzer uyarılar  yapılırken, THY de acentelerine uyarı mesajı gönderdi.

İşte THY (AnadoluJet) tarafından acentelere gönderilen o yazı:

"Değerli acentelerimiz,

22 Mart 22 tarihinde 00:00 itibarıyla 24 saat yolcu güvenlik kontrol noktasında grev yapılması nedeniyle check-in kontuarlarımız 4 saat önce açılacak ve sefer kalkış saatlerinden 2 saat önce check-in kapatılacaktır. TK7873/22MAR CGN-SAW seferimizin check-in konturarları. 21 Mart saat 23:45'te kapatılacaktır.

Mağduriyet yaşanmaması için yolcuların bilgilendirilmesi hususunda değerli yardımlarınızı bekliyoruz.

Bu gece kalkacak olan CGN-SAW seferimizin chek inleri 21:00 de açılacak ve 23:30 da kapatılacaktır.

Vaktinde ilgili seferin kapısına müracaat etmek yolcu sorumluluğundadır."

Almanya'da havalimanlarında grev var!

Facebook Yorum

Yorumlar

Tgs sofor ~ 7 ay önce
Tgs dede girev şart dobink baskı insanı işten yıldırma verilen görevi yaptirmsmaya yönelik yöneticilerden baskı birde üstüne ay sonunda kesintili gelen maaşlar bence girev şart bakın almanyada enflasyon %5 veya %7 ama gireve gıdılıyo bizim ülkemizde enflasyon %250ve hala şükretmek diyorlar şükürler olsun elbette ama bunları uygulayanlar girev yapılmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qqw ~ 7 ay önce
İşte sendika ✌️✌️✌️işte demokrasi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000