21 Ocak 2018, Pazar 14:05:04

Ali Kemal Tatlıbal; 'Kimseden izin alacak değiliz'

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, Türkiye'nin teröristlere karşı başlattığı Afrin operasyonu ile ilgili çalışanlara bir mail gönderdi.
  • Bu arkadaş askerliğini yapmış mı? Çok merak ettim...
  • sendika başkanını kutlarım
  • Türk Milleti Ordusunun yanındadır. Üyeler olarak da Milli duruş sergileyen sendikamızın yanındayız.
  • Arkadaşlar biraz yazıyı okuyun ve ona göre yorum yapın alakalı alakasız yazılar var Başkanım açıklamanız tam yerinde ve güzel tespitler sizleri en kalbı duygularla selamlıyoruz.
  • Başkanımızın mesajı gayet yerindedir inlerine girdik giriyoruz Türkiye güçlü olarak bunun da üstesinden gelecek
  • Selamunaleyküm başkanım öncelikle abuk subuk yorumlar atılmıs burdakı acıklama ile alakalı alakasız Tabikide Başkomutanımızın dediği gibi artık teröre göz açtırmak yok dönüş yok Allahım izni ile açıklamnız tam yerinde ve güzel tespit tebrik eder sizleri en kalbi dugularla selamlıyorum.MALATYA
  • Milli duruş
  • Sevgili başkanım bu hassas konuda birlik ve beraberlik mesajı yayınlamanız bizleri onurlandırmıştır sizleri ve değerli ekibinizi en içden dileklerimle tebrik ederim bizler Vatan sevdalıları olarak yüce TC yenilmez kahraman askerlerinin ve Başkomutanın her daim yanındayız nasıl 15 Temmuz’da hainlere birlik ve beraberlik içinde tek vücut oladuysak bugünde bütün Vatan severler ile beraber Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ve TC askerlerinin her daim yanındayız Allah TÜRKÜ korusun ve yüceltsin
  • Allah Türk ordusunun ve kahraman askerimizin yardımcısı olsun, herşeyi bir kenara bırakıp devletimizin yanında olma zamanı, duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz başkanım.
  • Helal olsun abi

Hava İş Sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, Türkiye'nin teröristlere karşı başlattığı Afrin operasyonu ile ilgili çalışanlara bir mail gönderdi.

Türk ordusunun ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sonuna kadar arkasındayız ifadelerini kullanan Tatlıbal; 'kimseden izin alacak değiliz' dedi.

İşe Tatlıbal'ın çalışanlara gönderdiği e posta:

Anadolu’nun Evlatları,

Başkomutanımız, hain terör yuvaları için “İnlerine gireceğiz.” demişti, işte girdik. “Ansızın geliriz.” demişti, işte geldik. Fakat gafiller ordusu, ikazları anlamamışlardı! Dün 15 Temmuz’da hainlerin inlerine girdiğimiz gibi bugün de Afrin’deki terör inlerine girdik! Dün ve bugün uluslararası şer ittifaklarına, onlara hizmet eden medya ve güdümlü kuruluşlara, gayriahlaki ve gayrinizami taarruzlara karşı gücünü Hakk’tan alan Yüce Türk Milleti ve gücünü Milletinden alan Başkomutanımız ve Reisi Cumhurumuzun üstün gayret ve dirayetiyle daha güzel zamanlara birlikte yol alacağız inşAllah…

Yüce Türk Milletinin Kahraman Ordusu, Başkomutanımızın emri, necip Milletimizin duasıyla Vatanımızı, dâhili ve harici düşman unsurlarından bertaraf etmek için gerekli önlemleri almak üzere kapsamlı bir harekât başlatmıştır. Devletimizin bekası, milletimizin âli menfaatleri ve bölgenin selameti için yapılan bu harekât, Allah’ın izniyle zafere ulaşacaktır. Çünkü;

Herkes bilir ki Müslüman Türk Ordusu:
Dosta güven, düşmana ziyandır.
Yanında olan abat, karşısında duran berbat olur.
Başkomutan dışında kimseden emir almaz.
Belinin kemeri, dilinin kemiği, namlusunun vicdanı vardır.
Hak yemez, yedirmez.
Korkmaz, korur.
Hiçbir zaman ölmez! Ya gazi ya şehit olur!

Şimdi Müslüman Türk Ordusu Afrin’i kirden-pastan temizlemeye koyulmuştur. Çünkü bizim, Vatanımıza ilişecek kem gözlere dâhi tahammülümüz yoktur. Toprak bütünlüğümüze ve millî güvenliğimize tehdit olacak en ufak şüphe dâhi, yerle yeksan edilmeye müstahaktır. Bu suretle Afrin’e müdahale gereği hâsıl olduğu için en doğal hakkımızı kullanmaktayız. Bunun için de Ordumuz ve Milletimiz, kimseden izin alacak değildir.

Şu ana kadar yapılan ihtarlar malumdur. Bundan sonra, gücünü Milletinden alan Ordumuzun kahredici çelik yumruğu, düşmanı tarumar etmeye muktedirdir. Bir tarih bilgi ve bilinci olan her toplum bilir ki Anadolu ve civar coğrafya, Milletimizin gücünü sınama gafletinde bulunanların hezimetleriyle doludur. Biz, ilkin ikaz eder, ikincisinde gark ederiz. İkaz zamanı geçti, hisse alan aldı, almayana da malum son kaldı!..

İsim bulma konusunda alfabede harf bırakmayan terör gruplarına ve kumanda merkezi terör destekçisi azgın, baskıcı devletlere defaten ansızın geliriz demiştik ve geldik hamdolsun. Şimdi muradımız odur ki, herkes haddini bilsin. Ya sussun ya susturulacaklarını bilsin. Ya çekilsin ya el çektirileceklerini bilsin. Bilsinler ki biz dünya üzerinde hiçbir millete ve devlete benzemeyiz. Biz, seksen milyon neferiz, yeri geldiğinde demir dağları bile deleriz!

Anadolu’nun evlatları, vasıfları mezkûr Ordumuz, insanlığın son kalesi olan Anadolu’nun keskin kılıcıdır. Rabb’im kılıcımızı keskin, mevzimizi muhkem kılsın inşAllah. Anadolu’nun memuru, işçisi, emekçisi, öğrencisi, genci-yaşlısı senin yanında Mehmetçik! Rabb’im yolunu aydınlık kılsın. Git, düşmana eza; mahzuna safa ol…

Zaman; Vatan Toprağı'nı savunmak zamanıdır.
Zaman; Birlik olmak zamanıdır.
Zaman; Her tür fikir ayrılığına düşmeksizin destek olmak zamanıdır.
Zira; konumuz Vatan'dır.

Şahsım ve Türkiye Sivil Havacılık Sendikası mensubu emekçi kardeşlerimle birlikte Millî Mücadelemizde Devletimizin, Kahraman Ordumuzun Başkomutanı Cumhurbaşkanımız Sn.Recep Tayyip ERDOĞAN’ın sonuna kadar yanındayız. Söz konusu Vatansa karada ve havada sonuna kadar mücadeleye hazırız!

Anadolu’nun Kahraman Askeri;  Dünya, Adaletine ve Müdafaana Muhtaç.
Bin Yaşa Ülkem,
Bin Yaşa Mehmetçik…

ALİ KEMAL TATLIBAL
HAVA-İŞ SENDİKASI GENEL BAŞKANI

Ali Kemal Tatlıbal; 'Kimseden izin alacak değiliz'

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (130)

komutan ~ 4 yıl önce
Bu arkadaş askerliğini yapmış mı? Çok merak ettim...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatandaşın biri ~ 4 yıl önce
sendika başkanını kutlarım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 4 yıl önce
Türk Milleti Ordusunun yanındadır. Üyeler olarak da Milli duruş sergileyen sendikamızın yanındayız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sami ~ 4 yıl önce
Arkadaşlar biraz yazıyı okuyun ve ona göre yorum yapın alakalı alakasız yazılar var Başkanım açıklamanız tam yerinde ve güzel tespitler sizleri en kalbı duygularla selamlıyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ansızın ~ 4 yıl önce
Başkanımızın mesajı gayet yerindedir inlerine girdik giriyoruz Türkiye güçlü olarak bunun da üstesinden gelecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sami ~ 4 yıl önce
Selamunaleyküm başkanım öncelikle abuk subuk yorumlar atılmıs burdakı acıklama ile alakalı alakasız Tabikide Başkomutanımızın dediği gibi artık teröre göz açtırmak yok dönüş yok Allahım izni ile açıklamnız tam yerinde ve güzel tespit tebrik eder sizleri en kalbi dugularla selamlıyorum.MALATYA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot Ozi ~ 4 yıl önce
Milli duruş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TOKAY ~ 4 yıl önce
Sevgili başkanım bu hassas konuda birlik ve beraberlik mesajı yayınlamanız bizleri onurlandırmıştır sizleri ve değerli ekibinizi en içden dileklerimle tebrik ederim bizler Vatan sevdalıları olarak yüce TC yenilmez kahraman askerlerinin ve Başkomutanın her daim yanındayız nasıl 15 Temmuz’da hainlere birlik ve beraberlik içinde tek vücut oladuysak bugünde bütün Vatan severler ile beraber Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan ve TC askerlerinin her daim yanındayız Allah TÜRKÜ korusun ve yüceltsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başkomutan ! ~ 4 yıl önce
Başkomutanın 'Türk diye bir şey yoktur ' demişti unuttun ya da bu söz umurunda değil galiba.
T.D ~ 4 yıl önce
Allah Türk ordusunun ve kahraman askerimizin yardımcısı olsun, herşeyi bir kenara bırakıp devletimizin yanında olma zamanı, duyarlılığından dolayı teşekkür ediyoruz başkanım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 4 yıl önce
Helal olsun abi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000