10 Şubat 2023, Cuma 13:38:52

Alfa Holding depremzeler için uçağını satışa çıkardı

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Adana, Hatay ve Diyarbakır olmak üzere 10 ilimizde ve bu illerimizin ilçelerinde olağanüstü yıkıma yol açan iki büyük depremden sonra tüm Türkiye depremden sağ kurtulan vatandaşlarımız için el ele verdi
  • Allah sizden razı olsun, Kızılay 1868 yılından bu yana yardım faaliyetlerini yürüten bir kurum.
  • Bir zamanlar Konyalı AİR Alfa vardı, bu o mu?
  • Tabi kızılayda alıp o parayı malum vakıflara bağışlasın. Güzel tezgah. Niye bağışlıyorsun kardeşim. Git kendin anlaş adam gibi bir inşaat şirketiyle. Sağlam bir bina yaptır ,hibe et ihtiyaç sahiplerine, böylelikle paranın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştığını görürsün. Bu depremde kızılayı gören oldumu ben hiçbir yerde en azından görüntüde bile göremedim.
  • Digerlerinede ornek olsun! Falconlar, vb.gibi

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve başta Adana, Hatay ve Diyarbakır olmak üzere 10 ilimizde ve bu illerimizin ilçelerinde olağanüstü yıkıma yol açan iki büyük depremden sonra tüm Türkiye depremden sağ kurtulan vatandaşlarımız için el ele verdi.

İhtiyaç gideriminde etkin çözümler üreten savunma sanayi kuruluşu olan Alfa Holding’de hayatta kalan depremzedelere yardım elini uzattı. TC-MRT kuyruk numaralı uçağını satışa çıkaran holding, gelirin tamamını Türk Kızılay Derneği’ne bağışlayacak.

GELİRİN TÜMÜ TÜRK KIZILAY DERNEĞİNE

Alfa Holding / Alfa Havacılık Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Fatih Pakır; “Kahramanmaraş ilimizde gerçekleşen ve birçok ilimizde binlerce yurttaşımızı etkileyen bu acı felaket hepimizi derinden üzdü. Biz de Alfa Holding yönetim kurulu olarak TC-MRT kuyruk numaralı uçağımızı satışa çıkarmaya karar verdik. Bu satıştan elde edeceğimiz gelirin tamamını deprem bölgemizdeki depremzedelerimize bir nebze ilaç olabilmek adına Türk Kızılay Derneği’ne aktaracağız. O bölgedeki tüm vatandaşlarımıza kayıpları için sabır diliyorum. Umarım bu karanlık günleri bir an önce atlatıp yaralarımızı hızlıca sararız. Tüm milletimizin başı sağ olsun.” dedi.

Alfa Holding depremzeler için uçağını satışa çıkardı

Yorumlar

Takdir Ediyorum... ~ 10 ay önce
Allah sizden razı olsun, Kızılay 1868 yılından bu yana yardım faaliyetlerini yürüten bir kurum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Beta ~ 1 yıl önce
Bir zamanlar Konyalı AİR Alfa vardı, bu o mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Umarım doğru adrese ~ 1 yıl önce
Tabi kızılayda alıp o parayı malum vakıflara bağışlasın. Güzel tezgah. Niye bağışlıyorsun kardeşim. Git kendin anlaş adam gibi bir inşaat şirketiyle. Sağlam bir bina yaptır ,hibe et ihtiyaç sahiplerine, böylelikle paranın gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştığını görürsün. Bu depremde kızılayı gören oldumu ben hiçbir yerde en azından görüntüde bile göremedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Iyi bir ornek ~ 1 yıl önce
Digerlerinede ornek olsun! Falconlar, vb.gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000