23 Eylül 2020, Çarşamba 14:06:10

Alanyaspor Avrupa macerasına Corendon ile uçacak

Türk sporunun en büyük destekçilerinden, İlklerin Havayolu Corendon Airlines; Aytemiz Alanyaspor’un UEFA Avrupa Ligi ulaşım sponsoru oldu.
  • Corendon iptal ettiği uçuşların ücret iadesini yapmıyor ne zaman yapacağı belli değil, müşteri hizmetleri nin üzgünüz den başka bi bilgi vermiyor.sayın AirportHaber lütfen sesimiz olun teşekkürler
  • Gittik gördük yenildik geri geldik
  • Bir tek biz kaldık herhalde özel uçuşlarda Corendon'dan şaşmayan ama bir türlü sponsorluk alamayan :)
  • FC nürnberg boyaması yapan Corendon’dan Antalyaspor veya Alanyaspor için de bekliyoruz. Akdenizli şirketler Akdeniz’e sahip çıkmalı.
  • Yolları açık olsun

Türk sporunun en büyük destekçilerinden, İlklerin Havayolu Corendon Airlines; Aytemiz Alanyaspor’un UEFA Avrupa Ligi ulaşım sponsoru oldu. Avrupa’dan Türkiye başta olmak üzere birçok tatil destinasyonuna turistik uçuşlar düzenleyerek uluslararası bir marka bilinirliği elde eden Corendon Airlines, ülkemizi uluslararası organizasyonlarda temsil eden takımlara sponsor olmayı sürdürüyor. Corendon Airlines, Aytemiz Alanyaspor’a UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu maçı öncesindeki Norveç yolculuğunda da eşlik etti. Rosenborg karşılaşması için Corendon Airlines’ın Boeing 737-800 uçağıyla ile birlikte Gazipaşa Havalimanı’ndan havalanan Aytemiz Alanyaspor kafilesi, havalimanında kendileri için özel olarak hazırlanan uçak önünde fotoğraf da çektirdi. Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer, Aytemiz Alanyaspor’un başarılı olacağına inandıklarını ve bir Antalya takımının ülkemizi UEFA Avrupa Ligi’nde temsil ediyor olmasından ve bu başarıya destek veriyor olmaktan gurur duyduklarını ifade etti.

Yıllık 6 milyon yolcu sayısı ile Avrupa’nın en önemli havayolu şirketleri arasında yer alan ve merkezi Antalya’da bulunan Corendon Airlines, Antalya’yı ve ülkemizi başarıyla temsil eden spor kulüplerine sponsorluk desteği vermeye Aytemiz Alanyaspor ile devam ediyor.

UEFA Avrupa Ligi 3. Ön Eleme Turu’nda Rosenborg ile karşılaşacak ve bu maçı kazanması halinde Playoff Turu’na çıkacak olan Aytemiz Alanyaspor, Norveç deplasmanına Corendon Airlines’ın uçağıyla gitti.

Gazipaşa – Alanya Havalimanı’nda Aytemiz Alanyaspor kafilesi için özel olarak hazırlanan Corendon Airlines’ın Boeing 737 – 800 uçağının önünde fotoğraf çektiren futbolcular, Rosenborg karşılaşması öncesinde çok mutlu olduklarını ve destekleri için Corendon Airlines’a çok teşekkür ettiklerini belirttiler.

Aytemiz Alanyasporlu oyuncular, Covid-19 salgınının yaşandığı bu dönemde böyle bir desteğin kendileri için çok değerli olduğunu da vurguladılar.

“Bize gurur veren bir iş birliği”

Corendon Airlines Yönetim Kurulu Başkanı Yıldıray Karaer ise Aytemiz Alanyaspor ile hayata geçirdikleri sponsorluk hakkında şu açıklamaları yaptı:

“Antalya’da doğan ve ülkemizi başarıyla temsil eden bir marka olarak Antalya’nın en önemli değerlerinden biri olan Aytemiz Alanyaspor’a UEFA Avrupa Ligi maçları için ulaşım sponsoru olmaktan dolayı gururluyuz. Bu iş birliğinin gerçekleştirilmesindeki katkıları için Aytemiz Alanyaspor Başkanı Hasan Çavuşoğlu başta olmak üzere emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Aytemiz Alanyaspor’un sürdürülebilir ve profesyonel yapısıyla istikrarlı başarılarını sürdüreceğine eminiz. Kendilerine Rosenborg maçı öncesinde başarılar diliyoruz. Bu karşılaşmada alınacak sonuç ne olursa olsun Antalyalılar olarak kendileriyle gurur duyuyoruz.”

Alanyaspor Avrupa macerasına Corendon ile uçacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Corendon mağduru ~ 1 ay önce
Corendon iptal ettiği uçuşların ücret iadesini yapmıyor ne zaman yapacağı belli değil, müşteri hizmetleri nin üzgünüz den başka bi bilgi vermiyor.sayın AirportHaber lütfen sesimiz olun teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski çalışan ~ 27 gün önce
Bunlara inanıp yola çıkarsanız işiniz zor uçakları gecikir ofiste çekirdek citlerler ya da ofiste kumar oynarlar yata yata ground operasyon müdüuru olur dondurmacilar da güvenlik müdürü olur
Arkadaşlar ~ 26 gün önce
Kimse parasını kaptirmasin hiçbir havayoluna güvenmeyin atlas gitti bilet paraları gitti Dava açıp paranızı alabilirsiniz
Ucmayin ~ 26 gün önce
Bunlarla neden ucuyorsunuz ki Ucmayin olsun bitsin gidin dava açın
Anti chp gaye ~ 1 ay önce
Gittik gördük yenildik geri geldik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Karşıyakalı ~ 1 ay önce
Bir tek biz kaldık herhalde özel uçuşlarda Corendon'dan şaşmayan ama bir türlü sponsorluk alamayan :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mediterranean ~ 1 ay önce
FC nürnberg boyaması yapan Corendon’dan Antalyaspor veya Alanyaspor için de bekliyoruz. Akdenizli şirketler Akdeniz’e sahip çıkmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Başarılar ~ 1 ay önce
Yolları açık olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000