06 Şubat 2021, Cumartesi 12:12:38

Alanya Gazipaşa Havalimanı Tailwind uçağını karşıladı

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Tailwind Havayolları’nın İran’ın başkenti Tahran’dan gerçekleştirdiği ilk uçuşu törenle karşıladı.
  • Ne su israfı itibar israftan daha önemlidir. Havacılığın önemli kuruluşlarından bu işleri yöneten kurumda daire başkanlarına makam aracı tahsis ediliyorsa. İtibar israftan daha önemlidir demek ki.
  • Tailwind kafası çok güzel bi şirket torpille alım yapar hosteslerin çoğu İngilizce dahi bilmez lise terk
  • Yarın öbürgün virüs patladığındaartık su sıkıp temiizlersiniz. Nei iranlısı ya. Sabredin azıcık. Adamlarda virüsün allahı var
  • Ya bu pandemi döneminde hem de iran gibi bir ülkeden turist getirmek neyin kafasıdır. Ayıptır günahtır. Ülkeye yazık etmwyin beş kuruş için
  • Şu kuraklıkta hala su israf edilerek karşılama yapılıyor.

Gazipaşa-Alanya Havalimanı Tailwind Havayolları’nın İran’ın başkenti Tahran’dan gerçekleştirdiği ilk uçuşu törenle karşıladı.

TAV Havalimanları tarafından işletilen Gazipaşa-Alanya Havalimanı ile Tahran İmam Humeyni Havalimanı arasında karşılıklı uçuşlar dün (Cuma) gerçekleştirilen ilk seferle başladı. Tailwind Havayolları ilk etapta 12 Mart’a kadar Boeing 737-400 tipi uçaklarla karşılıklı altı sefer düzenleyecek.

TAV Gazipaşa Genel Müdürü Ekrem Akgül “Bugün Tailwind Havayolları’nın Tahran’dan gerçekleştirdiği ilk uçuşu karşılamaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Pandemiye karşı tüm önlemlerimizi tam olarak alarak yolcularımıza hizmet vermeye devam ediyoruz. Bu süreçte birlikte hazırlandığımız Ulaştırma Bakanlığı’nın koordinasyonunda, DHMİ, SHGM başta olmak üzere havayollarımıza, tur operatörlerine, yerel yönetim ve STK’larla tüm paydaşlarımıza teşekkür ediyoruz. Önümüzdeki dönemde dış hat uçuşlarımızın artarak sürmesini ve dünyanın her yerinden misafirlerimizi karşılamayı umuyoruz” dedi.

2021’de havayollarının planlamalarına göre bugün itibariyle Gazipaşa-Alanya Havalimanı’na 12 havayolunun 11 ülkedeki 18 destinasyona uçuş düzenlemesi bekleniyor.

Alanya Gazipaşa Havalimanı Tailwind uçağını karşıladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Adanakebap ~ 3 yıl önce
Ne su israfı itibar israftan daha önemlidir. Havacılığın önemli kuruluşlarından bu işleri yöneten kurumda daire başkanlarına makam aracı tahsis ediliyorsa. İtibar israftan daha önemlidir demek ki.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçankuş ~ 3 yıl önce
Tailwind kafası çok güzel bi şirket torpille alım yapar hosteslerin çoğu İngilizce dahi bilmez lise terk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
For money ~ 3 yıl önce
Yarın öbürgün virüs patladığındaartık su sıkıp temiizlersiniz. Nei iranlısı ya. Sabredin azıcık. Adamlarda virüsün allahı var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıptır ~ 3 yıl önce
Ya bu pandemi döneminde hem de iran gibi bir ülkeden turist getirmek neyin kafasıdır. Ayıptır günahtır. Ülkeye yazık etmwyin beş kuruş için

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mühendis ~ 3 yıl önce
Şu kuraklıkta hala su israf edilerek karşılama yapılıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Su ~ 3 yıl önce
Arff afam olsa böyle şov yapmaz. Ülekinin durumundan haberleri yok

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000