18 Mayıs 2024, Cumartesi 12:29:06

AJet Yeni Mezunlar İçin İş İlanı Açtı

Türk Hava Yolları'nın yüzde yüz iştiraki düşük maliyetli hava yolu şirketi AJet, yeni mezunlara özel iş ilanı açtı.
  • SAW istasyon allaha emanet. 2 uçak gören tecrübeliyim diye işe girmiş. Biraz sahaya in. Terminali gez, Apronu gezz. iş bilmeyen koca bir ekip var. Bu iş böyle yürümez.
  • sivil havacılık bölümü de başvurabilir mi ?
  • Almanya alan islerini büyük hirsiz Onur soyucu Engin vede Türk düsmani Arap Hamza Benkassem vede tüm sirketlere borc takan operasyoncu diskocu Gökalp in de icinde bulundugu sahtekar konsorsiyumuna vereceklermis.Hicbir sirketi olmayan baskasinin adiyla is yapanlara güvenip versinler bakalim.Ucaklarin basina Ferrariyle cikarlar.Türk havayollari bu kadar ucuzmu?
  • yurtdisi tüm kayip bagaj islerinide handling sirketine vermisler.Ben 5 gün bavulumu alamadim.Türkhavayolu iken getiren firmayi aradim ama onlarda artik Ajet yapmiyormus.Thy iken Zemzemlerimizi bile eve getirmisti kardesler allah razi olsun.Simdi kokusup geklecek insallah.
  • Başvuracak kişilere başarılar, şurda yazıp moral bozmak isteyen, kafa şey yapan trolleri ciddiye almayın.
  • Malasef iş ilanına şu şekil pembe tablolar çizenler , siz çalışanlarımız bizim için şöyle böyle ,insan odaklıyız diyenler her zaman en çok çalışanın canına okuyan oluyor.
  • Alınacaklar çoktan alındı Türkiye klasiği de önce rötarlar,iptaller, çağrı merkezi ve çalışanların sorunlarını halletsinler!
  • Bizim istanbul havalimanı bagaj hizmetlerinde bir müdür var rabbim düşman başına böyle bir adam vermesin böyle kaddar insan hayatım da görmedim onun yüzünden kaç arkadaşım işi bıraktı yayınlayın herkes görsün ismi M.F.Boz
  • Alacaklari kişilere uygun ilan verirler sınavla beş kişi alırlar arka kapıdan 50 kişiyi işe sokarlar hep böyle gördük
  • aşırı torpil hissiyatı verdi ilan

Türk Hava Yolları'nın yüzde yüz iştiraki düşük maliyetli hava yolu şirketi AJet, yeni mezunlara özel iş ilanı açtı.

Hem sayısal hem de sosyal bilimlerden mezun olanlar için açılan ilanlarla AJet'te kariyer fırsatı sunulacak.

AJet tarafından açılan ilanın detayları şu şekilde duyuruldu:

"Havacılık dünyasının yeni yıldızı AJet ile tanışmaya ve yolculuğumuzun bir parçası olmaya hazır mısın?

Öncelikle, Biz Kimiz?

Biz, sadece yeni bir hava yolu değil aynı zamanda geleceğe yön veren bir vizyonun parçasıyız. AJet olarak sadece yeni bir isim değil; modern bir yaklaşımla yolcularımıza hizmet vermeye kararlı bir dönüşümü temsil ediyoruz.

Ulaşılabilir ve keyifli seyahat beklentilerine yeni bir soluk  getirerek şık, ferah kabinlerimiz ve kullanıcı dostu dijital rezervasyon sistemlerimizle yolcularımıza eşsiz bir seyahat deneyimi sunmayı hedefliyoruz. Emniyetli uçuşlar, müşteri odaklılık ve operasyonel mükemmeliyetle şekillenen bir gelecek vadederken, çevreye duyarlılığımızı ön planda tutuyoruz. Misyonumuz; seyahat etmek isteyen herkese hayallerin ötesinde bir deneyim sunmak.

AJet’te genç ve dinamik ekiplerimizle sürekli büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz. Bizim için, en değerli varlık insan kaynağımızdır. Bu yüzden; yetenekli, tutkulu, yeniliklere ve gelişime açık bir ekip oluşturmayı hedefliyoruz. Sen de bu dönüşüm sürecimizde "Değişime hızlıca adapte olabilirim, dinamikler beni heyecanlandırır.’’ diyorsan seni de aramızda görmek isteriz!

Biz Sana Neler Sunacağız?

·       AJet ve THY uçuşlarında indirimli bilet hakkı

            o Senin ve aile bireylerinin kullanabileceği (anne, baba, kardeş, eş, çocuk) AJet ve THY uçuşlarında indirimli bilet, AJet uçuşlarında yer garantili bilet hakkı

·       Profesyonel ve kişisel gelişim yolculuğunu destekleyecek çeşitli fırsatlar

·       Performans primi

·       Esnek çalışma saatleri

·       Bonus izin günleri

·       Özel sağlık sigortası


Genel Kriterler

·       Üniversitelerin İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinden, İletişim Fakültesinden ve Havacılık Yönetimi bölümlerinden; 2023 yılı ve sonrasında lisans mezunu olduysan veya 2024 yılında mezun olacaksan,

·       Üniversitelerin tüm Mühendislik bölümleri ve Matematik, Yönetim Bilişim Sistemleri, Fizik, İstatistik bölümlerinden 2023 yılı ve sonrasında lisans mezunu olduysan veya 2024 yılında mezun olacaksan,

·       Türkiye Cumhuriyeti vatandaşıysan,

·       Adli sicil kaydı ve adli sicil arşiv kaydın bulunmuyorsa,

·       İyi düzeyde İngilizce dil bilgisine sahipsen,

·       Daha önce THY A.O. ve THY A.O.'nun iştirakşirketlerinden fesih yoluyla ayrılmadıysan

Seni de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

Bilgilendirme: İlgili ilanla, AJet çatısı altında bulunan birimlere yeni mezun alımı yapılacaktır. Bilgi Teknolojileri (BT) departmanı için işe alım planlanmamaktadır."

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYIN

AJet Yeni Mezunlar İçin İş İlanı Açtı

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

KEREM SARP , KANDIRILIYORSUN ! ~ 18 gün önce
SAW istasyon allaha emanet. 2 uçak gören tecrübeliyim diye işe girmiş. Biraz sahaya in. Terminali gez, Apronu gezz. iş bilmeyen koca bir ekip var. Bu iş böyle yürümez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ruhi ~ 26 gün önce
sivil havacılık bölümü de başvurabilir mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hata ~ 27 gün önce
Almanya alan islerini büyük hirsiz Onur soyucu Engin vede Türk düsmani Arap Hamza Benkassem vede tüm sirketlere borc takan operasyoncu diskocu Gökalp in de icinde bulundugu sahtekar konsorsiyumuna vereceklermis.Hicbir sirketi olmayan baskasinin adiyla is yapanlara güvenip versinler bakalim.Ucaklarin basina Ferrariyle cikarlar.Türk havayollari bu kadar ucuzmu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KT ~ 27 gün önce
yurtdisi tüm kayip bagaj islerinide handling sirketine vermisler.Ben 5 gün bavulumu alamadim.Türkhavayolu iken getiren firmayi aradim ama onlarda artik Ajet yapmiyormus.Thy iken Zemzemlerimizi bile eve getirmisti kardesler allah razi olsun.Simdi kokusup geklecek insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 29 gün önce
Başvuracak kişilere başarılar, şurda yazıp moral bozmak isteyen, kafa şey yapan trolleri ciddiye almayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pembe dünyalar ~ 29 gün önce
Malasef iş ilanına şu şekil pembe tablolar çizenler , siz çalışanlarımız bizim için şöyle böyle ,insan odaklıyız diyenler her zaman en çok çalışanın canına okuyan oluyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hikaye ~ 29 gün önce
Alınacaklar çoktan alındı Türkiye klasiği de önce rötarlar,iptaller, çağrı merkezi ve çalışanların sorunlarını halletsinler!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahraman ~ 29 gün önce
Bizim istanbul havalimanı bagaj hizmetlerinde bir müdür var rabbim düşman başına böyle bir adam vermesin böyle kaddar insan hayatım da görmedim onun yüzünden kaç arkadaşım işi bıraktı yayınlayın herkes görsün ismi M.F.Boz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KANAT ~ 30 gün önce
Alacaklari kişilere uygun ilan verirler sınavla beş kişi alırlar arka kapıdan 50 kişiyi işe sokarlar hep böyle gördük

Yanıtla

Kalan karakter 1000
değişik ~ 30 gün önce
aşırı torpil hissiyatı verdi ilan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000