20 Mart 2018, Salı 10:22:04

Airbus'tan tarihi karar!

Avrupa'nın havacılık devi Airbus, şirketin önümüzdeki 18 ay içinde Microsoft Office'ten, Google G Suite'e geçeceğini resmen açıkadı.
  • Havalimanı bir günde eşyası taşınıyor. Yerel ve uluslarası testler başladı bile. Hemen aşağılama triplerine girmesek her konuda? Daha iyi olmaz mı?
  • Bir günde havaalanı değiştiriyoruz diyen arkadaş arkaplanda senelerdir süren taşınma proseslerini, IT altyapılarını vs.. hiç bilmiyor belli ki. Airbus gibi bir şirketin tüm elektronik dokümanları ( kalite dokümanları, yazışmalar, word dosyaları, excel raporları, makrolu raporlama sistemleri vs. ) 1 günde %100 güvenli ve sağlam bir şekilde dönüştürülür, yeni sisteme yeni kullanıcılarla yeni şekilde aktarılır diyen arkadaş; CV'nin bilişim kısmına "Office: iyi" yazıp geçerek olmuyor dönüşüm projeleri. Bilmediğin konularda yorum yapmadan önce düşünmekte fayda vardır.
  • 18 ay nedir bizim Reiz emretti koca havayolu 1 günde taşınacak peh peh pehhh kıskanıyorlarrr...
  • Uçaklarada office gelsin hatta solitaire oynayalım
  • Bu Avrupalılar da iş bilmiyor arkadaş. Biz bir günde 70-80 milyonun kullandığı havalimanını değiştireceğiz. Bunlar ID Password girecekleri sistemi 1.5 Yılda değiştiriyorlar. Beceriksizler

Dünyanın en büyük uçak üreticilerinden Airbus, Microsoft Office'den, bulut tabanlı Google G Suite'e geçiş yapacağını açıkladı. 130 bin çalışana sahip olan dev şirketin bu geçiş sürecini 18 ay gibi bir sürede tamamlayacağı öğrenildi. Airbus Group'ta CIO olarak çalışan Luc Hennekens, insanlarla bağlantı kurmak ve işbirliğini geliştirmek için piyasadaki en iyi dijital araçlara yatırım yapmaya karar verdiklerini belirtiyor.

Google G Suite'e Geçiş 18 ayda tamamlanacak

DonanımHaber'de yer alan habere göre; Google'ın çok sayıda küçük ve orta ölçekli G Suite müşterisi olduğu biliniyordu dakat Airbus'ın bu kararı Google için de oldukça önem taşıyor. Zira Google G Suite'in en büyük rakibi Microsoft'un benzer ürünü Office 365. CIO Luc Hennekens, bu geçişin birçok ülkede bulunan iş bölümleri arasındaki iletişimin daha verimli hale geleceğini söylerken, maliyetin kesinlikle bir ana sebep olmadığını belirtiyor. Şimdiye kadar geleneksel Office pakedini kullandıklarını belirten Hennekens, radikal bir kararla Google G Suite geçilmesine ise verimlilik ve performansın daha yükseğe çıkacağına olan inançları doğrultusunda karar verdiklerini söylüyor.

Airbus'ın Google G Suite'e geçiş için planladığı süre 18 ay olarak belirtiliyor. Bugüne kadar Microsoft Office kullanan çalışanlara ek olarak, 40 bin çalışanın daha dijital ortama entegre edilmesi gündemde. Hennekens açıklamalarını, "Çalışanlarımız için en son dijital teknoloji ile desteklenecek bir çalışma ortamı yaratacağımız için son derece heyecanlıyız." diyerek tamamladı.

Airbus'tan tarihi karar!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Cem ~ 5 yıl önce
Havalimanı bir günde eşyası taşınıyor. Yerel ve uluslarası testler başladı bile. Hemen aşağılama triplerine girmesek her konuda? Daha iyi olmaz mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorum ~ 5 yıl önce
Bir günde havaalanı değiştiriyoruz diyen arkadaş arkaplanda senelerdir süren taşınma proseslerini, IT altyapılarını vs.. hiç bilmiyor belli ki. Airbus gibi bir şirketin tüm elektronik dokümanları ( kalite dokümanları, yazışmalar, word dosyaları, excel raporları, makrolu raporlama sistemleri vs. ) 1 günde %100 güvenli ve sağlam bir şekilde dönüştürülür, yeni sisteme yeni kullanıcılarla yeni şekilde aktarılır diyen arkadaş; CV'nin bilişim kısmına "Office: iyi" yazıp geçerek olmuyor dönüşüm projeleri. Bilmediğin konularda yorum yapmadan önce düşünmekte fayda vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
18 ay nedir bizim Reiz emretti koca havayolu 1 günde taşınacak peh peh pehhh kıskanıyorlarrr...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uçaklara da office gelsin ~ 5 yıl önce
Uçaklarada office gelsin hatta solitaire oynayalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir günde havalimanı değişiyor ~ 5 yıl önce
Bu Avrupalılar da iş bilmiyor arkadaş. Biz bir günde 70-80 milyonun kullandığı havalimanını değiştireceğiz. Bunlar ID Password girecekleri sistemi 1.5 Yılda değiştiriyorlar. Beceriksizler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
O da bişey mi? ~ 5 yıl önce
Bir emirle 80 milyonluk ülkedeki tüm ehliyetler toptan değişti, araba kullanan-kullanmayan son tarihe bırakmamak için doktorlara koştu. Avrupa yapsın da göreyim hadi. Hükümet devrilir. Bizim halk alışkın biryerlerinden kan aldırmaya. Medeni bir ülke olsa eski ehliyet sahiplerini zora sokmaz yeni ehliyet sahiplerinden başlayıp eski ehliyetleri zaman içinde erimesini beklerdi. Yoook. Olmaz. Koş doktora, koş fotoğrafçıya, koş fotokopiciye, müstehak böyle halka. Dedeler, nineler bile ehliyet değiştirdi korkudan. Yeminle az bile yapıyorlar. Ben olsam iphone şarjından bile vergi alırım. Üstüne telefon mu kaydettireceksin? Önce kursa gel bakalım sertifika al derim. Maksat eziyet olsun. Halk bunları istiyor. Şak diye havalimanı değişir. Şimdi hepiniz taşının, taşınmayan neyle gelirse gelsin, haydeee.
Ver mehteri ~ 5 yıl önce
Arkadaşa ordan mehteran takımı gönderelim.
1 günde ~ 5 yıl önce
1 günde havalimanı cahili olucaz yeni havalimanı bize çok yabancı gelecek ohooo
Mete ~ 5 yıl önce
:))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000