03 Aralık 2021, Cuma 17:17:59

Airbus'a 4 adet A350F siparişi

Nakliye ve lojistikte dünya lideri CMA CGM Group, Airbus ile dört adet A350F kargo uçağı satın almak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı.
  • Siparisi veririp uygun fiyattan alinan, asiri karli 350 leri, ustelik izel konusup ne yaptigi belki olmayacak sekilde, iptal eden Vizyonsuz yinetici desem kim kimi anlar??
  • THY de hemen almali bence. Hayirli ugurlu olsun.
  • Bir vizyonsuz atama yonetici gidip siparisleri iptal ettirdi ve sirketine zarar ettirdi, hatirliyormusunuz bu arkadasin ismini??
  • Kargo versiyonu ne zaman duyruldu? Biz geride kalmışız epey. Dedikodu olarak dolaşıyordu en son, kaç sipariş almış toplamda?

Nakliye ve lojistikte dünya lideri CMA CGM Group, Airbus ile dört adet A350F kargo uçağı satın almak üzere bir mutabakat zaptı (MoU) imzaladı. Önümüzdeki haftalarda kesinleşecek olan sipariş, CMA CGM’nin toplam Airbus filosunu beşi A330-200F olmak üzere dokuz uçağa çıkaracak.

Uçak, CMA CGM Group’un yakın zamanda başlatılan hava kargo faaliyeti olan CMA CGM AIR CARGO tarafından işletilecek.

Airbus Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı ve Airbus International Başkanı Christian Scherer, “CMA CGM AIR CARGO’yu A350F operatörleri grubunda görmekten ve şirketin gelecekteki stratejik gelişimini desteklemekten de aynı derecede memnuniyet ve gurur duyuyoruz. A350F, taşıyıcının mevcut Airbus kargo uçağı filosuna sorunsuz bir şekilde uyacak. Kompozit gövdesi ve en son teknoloji motorları sayesinde yakıt tüketimi, ekonomi ve CO₂ emisyonları açısından rakipsiz bir verimlilik sağlayarak grubun uzun vadeli sürdürülebilir büyümesini güçlendirecek. CMA CGM Group gibi uluslararası ve güçlü bir kargo şirketi tarafından kabul görmek oldukça sevindirici." dedi.

Dünyanın en modern uzun menzilli uçaklarından biri olan A350’ye dayanan uçak, büyük bir ana güverte kargo kapısına ve kargo operasyonları için optimize edilmiş bir gövde uzunluğuna sahip. Gövdenin yüzde 70’inden fazlası, 30 ton daha hafif bir kalkış ağırlığı sağlayan ve mevcut en yakın rakibine göre en az yüzde 20 daha düşük yakıt tüketimi sağlayan gelişmiş malzemelerden yapıldı. 109 ton yük kapasitesi (+3 ton yük/rakiplerine göre yüzde 11 daha fazla hacim) ile A350F tüm kargo pazarlarına (ekspres, genel kargo, özel kargo vb.) hizmet verecek. Ayrıca A350F büyük kargo kategorisinde, geliştirilmiş 2027 ICAO CO₂ emisyon standartlarına hazır tek yeni nesil kargo uçağı olarak öne çıkıyor.

Airbus'a 4 adet A350F siparişi

Facebook Yorum

Yorumlar

Los Angeles ~ 2 ay önce
Siparisi veririp uygun fiyattan alinan, asiri karli 350 leri, ustelik izel konusup ne yaptigi belki olmayacak sekilde, iptal eden Vizyonsuz yinetici desem kim kimi anlar??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
44 MALATYA 45 ~ 2 ay önce
THY de hemen almali bence. Hayirli ugurlu olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gelecek 350 ~ 2 ay önce
Bir vizyonsuz atama yonetici gidip siparisleri iptal ettirdi ve sirketine zarar ettirdi, hatirliyormusunuz bu arkadasin ismini??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abi ~ 2 ay önce
Kargo versiyonu ne zaman duyruldu? Biz geride kalmışız epey. Dedikodu olarak dolaşıyordu en son, kaç sipariş almış toplamda?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000