17 Şubat 2021, Çarşamba 08:35:09

Airbus ve Air Methods'tan HCare destek anlaşması

Air Methods Corporation, Airbus Helicopters ile bu kez EC135 helikopter filosu için yeni bir HCare destek sözleşmesi imzaladı.

Air Methods Corporation, Airbus Helicopters ile bu kez EC135 helikopter filosu için yeni bir HCare destek sözleşmesi imzaladı. Bu, bugüne kadar herhangi bir sivil müşteriyle imzalanan en büyük HCare sözleşmesidir.

Airbus destek ve hizmetlerini kapsayan Air Methods uçaklarının sayısını 111’e yükselten bu sipariş ile Air Methods, HCare kullanan dünyanın en büyük sivil helikopter filosuna sahip operatörü oldu.

EVP Operasyon Başkan Yardımcısı Leo Morrissette: “Güvenlik ve her zaman hazır ve erişilebilir olmak, kritik bakım görevimizin başarısının anahtarlarıdır. Yüksek ilgi talep eden operasyonumuzu desteklemek için, endüstrinin OEM'leri ile kurduğumuz kuvvetli iş ortaklıklarına değer veriyoruz, bu kontrat Air Methods ve Airbus arasındaki süreci teslimat, sonuç ve sürekli iyileştirmeye giden yola odaklanmak yönünde şekillendiriyor ve optimize ediyor.”

Air Methods, dünya çapında Airbus helikopterlerinin en büyük sivil operatörüdür ve yılda 70.000’den fazla kişiye hayati yardım ve bakım sağlayarak lider hava sağlık hizmeti sunuyor. Yaklaşık 40 yıllık hava tıbbi tecrübesiyle Air Methods, hastaneler için tercih edilen bir ortaktır ve en büyük hava sağlık hizmetleri sağlayıcılarından biridir.

Airbus Helicopters Kuzey Amerika Destek ve Hizmetler Başkan Yardımcısı Anthony Baker, “Ekibimiz, Air Methods ile uzun süredir devam eden başarılı iş birliğimizden ve destek ve maliyet bakımından en iyi deneyimi sunma imkânı bulmaktan dolayı gururludur. Uzun vadeli destek ve finansal hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan kapsamlı HCare hizmeti sayesinde müşterilerimiz, tüm dikkatlerini hayati önem taşıyan görevlerine güvenle odaklayabilirler” dedi.

HCare, müşterilerin bakım ve teknik destekten yedek parça, alet, sarf malzemesi ve hatta uçuş operasyonları ve eğitime kadar tüm ihtiyaçlarını karşılamak için esnek ve son derece kişiselleştirilebilir bir plan seçmelerini sağlayan kapsamlı bir Airbus destek ve servis paketidir. HCare’e katılarak, müşteriler hem şimdi hem de gelecekte işletme maliyetlerini daha iyi planlayabilir ve bütçeleyebilirler.

Operatörlerin öngörülebilir maliyet, bütçe güvenliği ve yönetim kolaylığına daha fazla ihtiyaç duyduğu ve gittikçe büyüyen hava tıbbiye segmentinde artan sayıda müşteri, helikopter bakımı için Airbus’a yöneliyor.

Airbus Helicopters, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki lider helikopter tedarikçisidir ve 50 yıldan fazla bir süredir yerel bir varlığa sahip olarak 3.100’ün üzerinde helikopterden oluşan bölgesel bir filoyu desteklemektedir.

Airbus ve Air Methods'tan HCare destek anlaşması

Facebook Yorum

Yorumlar

Bu haber için henüz yorum gönderilmedi.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000