14 Eylül 2022, Çarşamba 13:15:31

AHMET BOLAT AÇIKLADI; PRİM MİKTARI 30 BİN LİRA

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, iştirak şirketlerde çalışanlara 30 Bin Lira prim verileceğini açıkladı.
  • Bir akrabam THY yolları çalışanı olup pandemi zamanı maaş alamadan 18 ay çalışıp İstanbul'da çok zorluklar çekti.Borçlarıda duruyor. 200 bin TL hak kaybı verilmeli.18 ay 1500 TL maaş verilmiş.İnsallah borçlarını kapatabilecek bir ilaç olur.Thy en prestijli olduğunu gösterecektir
  • THY yolları çalışanı olup pandemi zamanı maaş alamadan bekleyenlere 200 bin TL hak kaybı verilmeli.18 ay 1500 TL maaş verilmiş.İnsallah borçlarını kapatabilecek bir ilaç olur
  • Do co calısanların parasına cöktü haberiniz olsun thy kimse razı degil 10 bin yatan var taseronlarda 20 günlük eleman lar 20 aldı dogoda 6 aydır 4 aydır isin zahmetin ceken insanlar 10 bin bu adam nasıl hevesle calısabilir
  • Sözlerinin hiçbiri doğru çıkmadı Ahmet Bolat. Eylül ayı bitmeden dedin son günü beklemek bile saçma iken yine de gece 12'den sonra Eylül ayı bitti. Herkese eşit dedin, yalan bu kadar açık edilmezdi. Eşit olmasa da çalışanlara net dedin "net" 30 bin lira para vereceğiz. 30 bin alacak kaç kişi var merak bile etmiyorum. Parayı son dakikaya kadar faizde işlettiniz sağdan soldan köşeden kırpmak için hala bahane arıyorsunuz. TK verdi TGS kırptı diye saçma sapan yorumları da bırakın Havaş bugüne kadar nerede söz sahibi oldu bu şirkette? Tüm yöneticiler THY idaresinde ve maaşını oradan alıyor. TGS farklı bir firma değil. Ekonomi ortada yaşayarak görüyoruz, güncel dönem için verdiği para zaten abartılacak hiç görülmemiş denecek ve bu kadar heyecana maruz bırakılıp magazin gibi duyurulup reklam edilecek bir rakam değilken ondan da kırpıyorsunuz ya şükret diyenler kusura bakmasın. Ben şükürden daha iyi bir söz biliyorum. Etsem etsem buna ancak hamd ederim ki bu kadarına razı olmadığım anlaşılsın.
  • 30 bin lira dediniz milleti kandirdiniz. En basta aciklanmis olsa sorun yoktu .yok 280 gunu doldurmak lazimmis falan filan . 1 ay calisan taserona bile bizden fazla yatti . 20 bin aldi adamlar biz anca yarisini aldik haksizlik.
  • Promosyonlar hesabimıza yattı
  • Günde 12-16 saat çalışırsın 2 dk durunca laf yersin emek harcarsın alın teri dökersin 15 günde 1 gün izin verirler sonra onuda adam eksik diye harcarlar.Sonra karşına geçip hakkın olan primi sen şu zaman girdin bu zaman çalıştın diye yerler.Tebrikler !!!! Afiyet olsun.
  • Herkese calıstığı gün kadar yatmıs madem böyle olacak ne diye 30 bin diye hava civa yapıyorsunuz. doco calısanlarının parasına çökmüş.
  • Doco calisaniyim 1 hazitanda isbasi yaptim benimle beraber tasotonde calisan arkadaslar 20 binlira aldilar bize neden farkli uatiyor thy kendisi yatirmadigi belli doco kesinti yapip cebe indiriyor bu adaletli degil ahmet bey aciklamasinda herkesin 30 binlira alacavini soyledi simdi neden farkili . Hıç vermeyin daha iyi insanlari kandırmayın bari .
  • 1 ayını dolduran herkes alacak

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, iştirak şirketlerde çalışanlara 30 Bin Lira prim verileceğini açıkladı.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat, Turkish DO&CO çalışanları ile bir araya gelerek burada verilecek prim miktarını duyurdu. Buna göre; THY'nin iştiraki olan TGS, Turkish DO&CO VE THY Opet'te çalışanlara 30 Bin Lira prim ödemesi yapılacak.

Öte yandan TGS'de şeflere 40 Bin, diğer çalışanlaran 30 Bin Lira ödeneceği kaydedildi.

 

AHMET BOLAT AÇIKLADI; PRİM MİKTARI 30 BİN LİRA

Yorumlar Tüm Yorumlar (921)

Mehmet ~ 1 yıl önce
Bir akrabam THY yolları çalışanı olup pandemi zamanı maaş alamadan 18 ay çalışıp İstanbul'da çok zorluklar çekti.Borçlarıda duruyor. 200 bin TL hak kaybı verilmeli.18 ay 1500 TL maaş verilmiş.İnsallah borçlarını kapatabilecek bir ilaç olur.Thy en prestijli olduğunu gösterecektir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reşat ~ 1 yıl önce
THY yolları çalışanı olup pandemi zamanı maaş alamadan bekleyenlere 200 bin TL hak kaybı verilmeli.18 ay 1500 TL maaş verilmiş.İnsallah borçlarını kapatabilecek bir ilaç olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Do&co ~ 1 yıl önce
Do co calısanların parasına cöktü haberiniz olsun thy kimse razı degil 10 bin yatan var taseronlarda 20 günlük eleman lar 20 aldı dogoda 6 aydır 4 aydır isin zahmetin ceken insanlar 10 bin bu adam nasıl hevesle calısabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Allah'a havale... ~ 1 yıl önce
Sözlerinin hiçbiri doğru çıkmadı Ahmet Bolat. Eylül ayı bitmeden dedin son günü beklemek bile saçma iken yine de gece 12'den sonra Eylül ayı bitti. Herkese eşit dedin, yalan bu kadar açık edilmezdi. Eşit olmasa da çalışanlara net dedin "net" 30 bin lira para vereceğiz. 30 bin alacak kaç kişi var merak bile etmiyorum. Parayı son dakikaya kadar faizde işlettiniz sağdan soldan köşeden kırpmak için hala bahane arıyorsunuz. TK verdi TGS kırptı diye saçma sapan yorumları da bırakın Havaş bugüne kadar nerede söz sahibi oldu bu şirkette? Tüm yöneticiler THY idaresinde ve maaşını oradan alıyor. TGS farklı bir firma değil. Ekonomi ortada yaşayarak görüyoruz, güncel dönem için verdiği para zaten abartılacak hiç görülmemiş denecek ve bu kadar heyecana maruz bırakılıp magazin gibi duyurulup reklam edilecek bir rakam değilken ondan da kırpıyorsunuz ya şükret diyenler kusura bakmasın. Ben şükürden daha iyi bir söz biliyorum. Etsem etsem buna ancak hamd ederim ki bu kadarına razı olmadığım anlaşılsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hak ve adalet ~ 1 yıl önce
30 bin lira dediniz milleti kandirdiniz. En basta aciklanmis olsa sorun yoktu .yok 280 gunu doldurmak lazimmis falan filan . 1 ay calisan taserona bile bizden fazla yatti . 20 bin aldi adamlar biz anca yarisini aldik haksizlik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Parababası ~ 1 yıl önce
Promosyonlar hesabimıza yattı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Harikalar diyarı doco sözleşmeli çalışanı ~ 1 yıl önce
Günde 12-16 saat çalışırsın 2 dk durunca laf yersin emek harcarsın alın teri dökersin 15 günde 1 gün izin verirler sonra onuda adam eksik diye harcarlar.Sonra karşına geçip hakkın olan primi sen şu zaman girdin bu zaman çalıştın diye yerler.Tebrikler !!!! Afiyet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Doco ~ 1 yıl önce
Herkese calıstığı gün kadar yatmıs madem böyle olacak ne diye 30 bin diye hava civa yapıyorsunuz. doco calısanlarının parasına çökmüş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 1 yıl önce
Doco calisaniyim 1 hazitanda isbasi yaptim benimle beraber tasotonde calisan arkadaslar 20 binlira aldilar bize neden farkli uatiyor thy kendisi yatirmadigi belli doco kesinti yapip cebe indiriyor bu adaletli degil ahmet bey aciklamasinda herkesin 30 binlira alacavini soyledi simdi neden farkili . Hıç vermeyin daha iyi insanlari kandırmayın bari .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yok öyle bişey ~ 1 yıl önce
1 ayını dolduran herkes alacak

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000