21 Şubat 2013, Perşembe 08:00:11

AGODA İLE FİLİPİNLER HAVAYOLLARI ANLAŞTI

Online otel rezervasyon şirketi Agoda.com'un Filipinler Hava Yolları ile anlaşması Asya'nın iki önemli firması işbirliğine gitmiş oldu...
  • THY'de başlayacak dendi ama 3 yıl geçti,,, Filipinler Havayolları başlarsa hemen arkasından apar topar başlayacaklardır. Bu hattın çok başarılı olacağı kesin,,,
  • Filipin Havayollari Manila-Istanbul ucuslari icin sivil havaciliktan izin bekliyor. Mart sonrasi baslayacaklar bir sorun cimazsa.

Agoda.com.tr, Filipin Havayolları’yla anlaştığını açıkladı. Artık, Filipin Havayolları (PAL) yolcuları Agoda.com.tr’nin dünya çapındaki  100.000’den fazla otelinden faydalanabilecekler.

Bu yeni birliktelik Filipinler Havayolları yolcularının www.agoda.com.tr/PAL adresinden tüm Filipinler ve uluslararası destinasyonlarda çok uygun otel fırsatlarına ulaşmalarını sağlayacak.

İşbirliğini değerlendiren Agoda Ticari Direktörü Ernst Hemmer “Dünyanın en eski ve saygıdeğer havayollarından Filipinler Havayolları’nın müşterilerine otel hizmeti sağlayacağımız için mutluyuz. Bu aynı zamanda da PAL müşterilerinin konaklama gereksinimlerini karşılamaları için de çok uygun bir fırsat” dedi.

Bu anlaşmayla Agoda.com.tr’nin ulusal havayollarıyla yapmış olduğu anlaşma sayısı 10’a ulaştı. Ancak bu rakama Agoda.com’un diğer düşük fiyatlı 6 havayolu ve ulusal olmayan havayollarıyla yaptığı 7  anlaşma dahil değil. Bu ortaklıklar, dahil olan şirketler kadar bu şirketlerin müşterilerine de çok fazla değer kazandırmış oluyor.

PAL Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Felix ise “Filipin Havayolları olarak, dünyanın önde gelen seyahat sitelerinden Agoda.com ortağı olmaktan çok mutluyuz. Paket tur tekliflerimizin yanında Agoda.com’la bu işbirliği yolcularımıza hizmet verdiğimiz 28 uluslararası ve 32 ulusal destinasyonda çok uygun fiyatlarla konaklama imkanı sağlayacak” diye konuştu.

AGODA İLE FİLİPİNLER HAVAYOLLARI ANLAŞTI

Facebook Yorum

Yorumlar

filipinli ~ 9 yıl önce
THY'de başlayacak dendi ama 3 yıl geçti,,, Filipinler Havayolları başlarsa hemen arkasından apar topar başlayacaklardır. Bu hattın çok başarılı olacağı kesin,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Manila ~ 9 yıl önce
Filipin Havayollari Manila-Istanbul ucuslari icin sivil havaciliktan izin bekliyor. Mart sonrasi baslayacaklar bir sorun cimazsa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000