03 Ağustos 2021, Salı 09:00:33

Adnan Menderes Havalimanı'nda yangın paniği

İzmir Adnan Menderes Havalimanı yakınındaki Gaziemir Sarnıç Piknik Alanı'nda orman yangını çıktı.
  • Yasağa rağmen pikniğe gelenlerin üzerine de su sıkmalılar. Belki arada yakanı da ıslatmış olurlardı. Yakalayamıyoruz, dövemiyoruz bari ıslatalım.
  • Her ormanlık alanda piknik kati suretle yasaklanmalı. Ölmezsiniz mangalsızlıktan

İzmir Adnan Menderes Havalimanı yakınındaki Gaziemir Sarnıç Piknik Alanı'nda orman yangını çıktı. Uçakların iniş kalkış ekseninde yer alan kritik bir noktada çıkan yangın kontrol altına alındı.

İzmir'in Gaziemir ilçesindeki Sarnıç Piknik Alanı'nda akşam saatlerinde yangın çıktı. Kısa sürede ormanlık bölgeye yayınlan ve mezarlık yakınında daha çok etkili olan yangın, korku panik yarattı. Alevler ve göğe yükselen dumanlar, Sarnıç'ın hemen yanı başındaki İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan da net bir şekilde görüldü.

Uçakların iniş kalkış ekseninde yer alan, kritik bir noktada çıkan yangına çok sayıda ekip sevk edildi. 1 helikopter ve 8 arazözle yapılan müdahale sonunda yangın kontrol altına alındı. Soğutma çalışmalarına başlandı.

YASAĞA RAĞMEN PİKNİKÇİLER VARDI

Ancak, İzmir'de 3 gün önce ormanlık alanlara giriş valilik kararıyla yasaklanmasına rağmen, yangının çıktığı bölgede çok sayıda piknikçinin olması dikkati çekti. (duvar)

Adnan Menderes Havalimanı'nda yangın paniği

Facebook Yorum

Yorumlar

Kpt ~ 1 ay önce
Yasağa rağmen pikniğe gelenlerin üzerine de su sıkmalılar. Belki arada yakanı da ıslatmış olurlardı. Yakalayamıyoruz, dövemiyoruz bari ıslatalım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
320 ~ 1 ay önce
Her ormanlık alanda piknik kati suretle yasaklanmalı. Ölmezsiniz mangalsızlıktan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000