31 Mart 2009, Salı 13:23:49

Adana'ya uçak inemiyor

Adana Havalimanı'ndaki yoğun sis nedeniyle bazı uçaklar Gaziantep'e yönlendirildi, bazı seferler de rötarlı gerçekleştirildi.
  • esas moscow_lions benim...iş nerede??
  • pegasus 8 pilot arıyor, vatana gelsene kardeşimmm..sevgiler bu vatanın size ihtiyacı varrrrrr..hakik moskow lionsana bu msj
  • Ya arkadaşlar Türkiye'de değiliz diye ortada bir sürü Moscow_Lions türemiş. Benim görüşüm fikirlerim belli. Ben hiçbir zaman Türk pilotlarına ve havacılığına dil uzatmadım. Benim çokmu hoşuma gidiyor burada tupolev gibi kotu ucaklarla takılmak, sarhoş pilotlarla dalaşmak. Lütfen hepimiz kardeşiz. Bir fırsat olsa direk atarım kendimi Türkiye'deki bir hava yoluna. Bu da burdan bir iş başvurusu olsun. Saygılar
  • Allah sana akil fikir versin ne diyim.Zaten verseymis Turkiye'de yasamaz,Berin_Lions veya London_Lions olurmussun.O yuzden fazla komik oldugu zannetme sakin,sadece uzulerek seni izliyorum yazik gercekten..)
  • Hakiki Moscow_Lions benim. ve bu habere ilk defa yorum yazıyorum. lütfen benim adımı kullanarak yorum yazmayın. Türk Pilotları dünyanın en iyilerindendirler. Kabul ediyorum.
  • Hayirdir benim ismimi kullanaraktan yorum yazmissin..Bakiyorum akp hukumeti gibi saht delillerle gerceklerin uzerini ortme politikasi yurutuyorsun sende anlasilan.)))Neyse sen yazmaya devam et,ben 2561 km oteden yani Moskovadan senin yazdiklarini buyuk bir haz ile okuyorum!
  • Haklısınız arkadaşlar. Bazen söylediklerimden bende utanıyorum ya. kusura bakmayınız. Beni arkadaşlarım hiç sevmiyordu. bende Rusyaya kaçtım. Ondan bu kadar eleştiriyorum sizin oraları. kendimi çok aciz hissediyorum. Saygılar sunar özür dilerim
  • birileri cikmis ruslari ovup duruyor kardesim turkum ve bununla gurur duyuyorum,memleketimin pilotlarina da son derece guveniyorum,huzurla cuyorum,gram alkol de almaz kaptanlarimiz.sarhos rus pilotla ucun siz bakalim, gorursunuz anyayi konyayi,gidersiniz sonra cennete.antonov tupolev dediginiz ucaklar 50 yillik resmen tarihi eser muzelik olmuslar,avrupa bunlari sokmuyor,gurultusu de kulaklari sagir ediyor yakinda turkiyeye girisleri de yasaklanir,siz hala neden bahsediyorsunuz anlamiyorum.
  • çakma veya gerçek iki moscow'culara sesleniyorum çok biliyorsanız kendiniz indirin o uçakları,rus pilotlarıının moscow uçuşlarında vodkanında etkisiyle hosteslerle neler yaptıklarını biliyoruz artı si rusların o uçakları avrupada yasaklandı artık çıkardığı yüksek desibelli ses düzeyinden dolayı son olarak da sivas ile veya moscowa aynı mı?bir kere hava şartları bakımından belki daha iyi olablir ama yükselti gibi bir faktör unutulamaz o yüzden bizim pilotlarımızı eleştirmeyin azıcıkda gurur duyun gurur...
  • burası moskova değil, o yüzden oradki pilotlara benzemek gerekmiyor, ülkem insanlarını ezeceğinize yüceltiniz lütfen, yapılan iş çoxuk oyuncağı değildir..

Sabah saatlerinden itibaren etkili olan yoğun sisin görüş mesafesini 500 metreye kadar düşürmesi nedeniyle uçakların inişlerine izin verilmedi.

İstanbul-Adana seferini yapan ve iniş izni verilmeyen 2 uçak, Gaziantep'e yönlendirilirken, bazı seferlerin ise rötarlı yapılabildiği belirtildi.

Meteoroloji yetkilileri, buharlaşma nedeniyle oluşan sisin sabah saatlerinden itibaren etkili olmaya başladığını, kent merkezinde görüş mesafesinin bazı kesimlerde 100 metreye kadar düştüğünü, bir saate kadar koşulların normale döneceğinin tahmin edildiğini bildirdi.

Adana'ya uçak inemiyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 13 yıl önce
esas moscow_lions benim...iş nerede??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
pegasus 8 pilot arıyor, vatana gelsene kardeşimmm..sevgiler bu vatanın size ihtiyacı varrrrrr..hakik moskow lionsana bu msj

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ya arkadaşlar Türkiye'de değiliz diye ortada bir sürü Moscow_Lions türemiş. Benim görüşüm fikirlerim belli. Ben hiçbir zaman Türk pilotlarına ve havacılığına dil uzatmadım. Benim çokmu hoşuma gidiyor burada tupolev gibi kotu ucaklarla takılmak, sarhoş pilotlarla dalaşmak. Lütfen hepimiz kardeşiz. Bir fırsat olsa direk atarım kendimi Türkiye'deki bir hava yoluna. Bu da burdan bir iş başvurusu olsun. Saygılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Allah sana akil fikir versin ne diyim.Zaten verseymis Turkiye'de yasamaz,Berin_Lions veya London_Lions olurmussun.O yuzden fazla komik oldugu zannetme sakin,sadece uzulerek seni izliyorum yazik gercekten..)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hakiki Moscow_Lions benim. ve bu habere ilk defa yorum yazıyorum. lütfen benim adımı kullanarak yorum yazmayın. Türk Pilotları dünyanın en iyilerindendirler. Kabul ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hayirdir benim ismimi kullanaraktan yorum yazmissin..Bakiyorum akp hukumeti gibi saht delillerle gerceklerin uzerini ortme politikasi yurutuyorsun sende anlasilan.)))Neyse sen yazmaya devam et,ben 2561 km oteden yani Moskovadan senin yazdiklarini buyuk bir haz ile okuyorum!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Haklısınız arkadaşlar. Bazen söylediklerimden bende utanıyorum ya. kusura bakmayınız. Beni arkadaşlarım hiç sevmiyordu. bende Rusyaya kaçtım. Ondan bu kadar eleştiriyorum sizin oraları. kendimi çok aciz hissediyorum. Saygılar sunar özür dilerim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
birileri cikmis ruslari ovup duruyor kardesim turkum ve bununla gurur duyuyorum,memleketimin pilotlarina da son derece guveniyorum,huzurla cuyorum,gram alkol de almaz kaptanlarimiz.sarhos rus pilotla ucun siz bakalim, gorursunuz anyayi konyayi,gidersiniz sonra cennete.antonov tupolev dediginiz ucaklar 50 yillik resmen tarihi eser muzelik olmuslar,avrupa bunlari sokmuyor,gurultusu de kulaklari sagir ediyor yakinda turkiyeye girisleri de yasaklanir,siz hala neden bahsediyorsunuz anlamiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çakma veya gerçek iki moscow'culara sesleniyorum çok biliyorsanız kendiniz indirin o uçakları,rus pilotlarıının moscow uçuşlarında vodkanında etkisiyle hosteslerle neler yaptıklarını biliyoruz artı si rusların o uçakları avrupada yasaklandı artık çıkardığı yüksek desibelli ses düzeyinden dolayı son olarak da sivas ile veya moscowa aynı mı?bir kere hava şartları bakımından belki daha iyi olablir ama yükselti gibi bir faktör unutulamaz o yüzden bizim pilotlarımızı eleştirmeyin azıcıkda gurur duyun gurur...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
burası moskova değil, o yüzden oradki pilotlara benzemek gerekmiyor, ülkem insanlarını ezeceğinize yüceltiniz lütfen, yapılan iş çoxuk oyuncağı değildir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000