07 Eylül 2014, Pazar 13:21:51

ADANA'DA MICROLIGHT DÜŞTÜ!

Adana’nın Yumurtalık bölgesinde microlight tipi tek kişilik hava aracıyla, olumsuz hava şartlarının da etkisiyle düştü. Olayda pilot hayatını kaybetti.
  • Allah rahmet eylesin hemserime... Ceyhan ve yumurtalik; cocukluk ve gencligim oralarda gecti. Hemserimin youtube videolarini izledim, ilk kez kullanmiyormus microlighti, egitim videolari var...
  • Nasıl Bir kontrol bu; sürekli müdahele var öğretmenden.. http://www.youtube.com/watch?v=oa8Zq-wSJHE
  • Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun..
  • Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Adana’nın Yumurtalık bölgesinde microlight tipi tek kişilik hava aracı, olumsuz hava şartlarının da etkisiyle düştü. Olayda pilot hayatını kaybetti.

Edinilen bilgiye göre, Yumurtalık ilçesi ile Kaldırım Mahallesi arasındaki boşluk alanda arkadaşları Mehmet Adıgüzel ve Doğan Türkyaşa ile birlikte aldığı microlight tipi hava aracıyla ilk kez havalanan Kenan Koçak (35), yaklaşık 50 metre yükseldikten sonra olumsuz hava şartlarının etkisiyle aniden hızla yere çakıldı. Yaralı Koçak'ın yardımına çevrede biber toplayan tarım işçisi kadınlar ve arkadaşları koştu. Arkadaşlarının haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık görevlilerin, ilk müdahalenin ardından yaralı Koçak, Ceyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Vücudunun çeşitli yerlerinde kırıklar olduğu öğrenilen Koçak, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Ceyhan Devlet Hastanesi'nde kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

İLK KEZ KULLANDI

Ceyhan İmam Hatip okulunda öğretmen olan evli ve 2 çocuk babası Kenan Koçak, uzun yıllardır Paramatör kullanıcısı olduğu, ilk kez microlight kullandığı öğrenildi. Olayın görgü tanığı Koçak’ın arkadaşı Doğan Türkyaşa, “Uçak yaklaşık 50 metre yerden yükseldikten sonra sallandı ve hızlı bir şekilde yere düştü” diye konuştu.

Polis, olay ile ilgili soruşturma başlattı.

ADANA'DA MICROLIGHT DÜŞTÜ!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Hemserisi ~ 8 yıl önce
Allah rahmet eylesin hemserime... Ceyhan ve yumurtalik; cocukluk ve gencligim oralarda gecti. Hemserimin youtube videolarini izledim, ilk kez kullanmiyormus microlighti, egitim videolari var...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kontrol Uçuşu ~ 8 yıl önce
Nasıl Bir kontrol bu; sürekli müdahele var öğretmenden.. http://www.youtube.com/watch?v=oa8Zq-wSJHE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kontrol ~ 8 yıl önce
Evet bariz bir düzeltme var.Sivil havacılık baksın artık bu videoya
Yazık ~ 8 yıl önce
Allah rahmet etsin, mekanı cennet olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
123 ~ 8 yıl önce
Allah Rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000