02 Temmuz 2017, Pazar 13:26:48

ACT bir uçağını daha filodan çıkardı

ACT Havayolları, filosunda bulunan bir Boeing 747 tipi uçağını daha filodan çıkardı.
  • Yeni uçaklar yerine neden halen eskiler alınıyor ve filolarda bulunuyor,dünyada havayolları eskiyen uçaklarını bir bir filodan çıkarttığı bir dönemde değil 1 tane göndermek,ortalama 5 yaşın üstündeki tüm uçakları gönderip nispeten daha yeni olan uçaklardan alınmalı,allah korusun bir kırım veya kaza yaşandığında bunun vebalini nasıl ödersiniz herşey parada değil
  • 777 alcak. Act büyüyor.
  • Sıkı tutunun batıyoruz..
  • BRAVO, THY`da gidip Kalitta Air`den ucak kiralasin !!! Kazadan sonra kiraladiklari ikinci ucagi hemen geri yolladi THY ve yine bir baska yabanci sirket`den ayni tip ucak kiraladi. Yilin ilk yarisinda yaklasik 25 milyar dolar ihracat/ithalat acigi var ülkemizin, devlet sirketleri has has dengeleri korumali mutlaka, yani örnek olmali. Ama THY`de böyle bir zihniyet yok anlasilan !!!
  • yeter artık bırakın emekli olsun daha ne uçacak 25'lik uçak,ortalık malı oldu koskoca kraliçe

ACT Havayolları, filosunda bulunan bir Boeing 747 tipi uçağını daha filodan çıkardı.

TC-ACJ kuyruk tescilli uçağın yeni sahibinin Slovak şirket Air Cargo Global olduğu öğrenilirken, uçağının yeni tescili de OM-ACJ oldu.

Söz konusu uçağı 2014 yılından beri filosunda bulunduran ACT'nin uçak sayısı da 5'e düşmüş oldu.

©AirportHaber

ACT bir uçağını daha filodan çıkardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Yeniler Gerek ~ 2 yıl önce
Yeni uçaklar yerine neden halen eskiler alınıyor ve filolarda bulunuyor,dünyada havayolları eskiyen uçaklarını bir bir filodan çıkarttığı bir dönemde değil 1 tane göndermek,ortalama 5 yaşın üstündeki tüm uçakları gönderip nispeten daha yeni olan uçaklardan alınmalı,allah korusun bir kırım veya kaza yaşandığında bunun vebalini nasıl ödersiniz herşey parada değil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir merak eden ~ 2 yıl önce
Ne yapsınlar, 5 yaşında uçağı kal mi etsinler. Sen ya para saymayı bilmiyorsun, ya da hiç dayak yememişsin.
Bilgi. ~ 2 yıl önce
Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmak ne kadar uzucu.
Bilgilendirme ~ 2 yıl önce
Bu yazıdan 5 yaşındaki ve üstündeki uçakları kal edilsin anlamı çıkarılıyorsa,ben ne dediğimi biliyorumda sen biliyor musun ve ticaretten anlıyor musun?bir yerde ne yaparsan yap uçaklar metal yorgunluğu oluyor,fabrika çıkışı olamasada nispeten yeni olabilecek olası her anlamda iyidir,parça maliyetleri ve olası metal yorgunluğundan yıpranmayla yaşanabilecek kaza ve kırıma karşı,dünyadaki çoğu normal havayolu ve hava kargo filoları neden uçakların yaşlarını gençleştirmeye modernleştirmeye gidiyor öğren derim,para saymaktan kastınızı anlayamadım burada ahmet,mehmetin rent a car dükkanı hakkında konuşmuyoruz herhalde..,pardon!
metal yorgunluğu ~ 2 yıl önce
Metal yorgunluğundan son 20 senede olmuş bir havayolu kazası söyler misiniz?
777 ~ 2 yıl önce
777 alcak. Act büyüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Keko ~ 2 yıl önce
Sıkı tutunun batıyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MAHO AIR ~ 2 yıl önce
BRAVO, THY`da gidip Kalitta Air`den ucak kiralasin !!! Kazadan sonra kiraladiklari ikinci ucagi hemen geri yolladi THY ve yine bir baska yabanci sirket`den ayni tip ucak kiraladi. Yilin ilk yarisinda yaklasik 25 milyar dolar ihracat/ithalat acigi var ülkemizin, devlet sirketleri has has dengeleri korumali mutlaka, yani örnek olmali. Ama THY`de böyle bir zihniyet yok anlasilan !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
be a gillette ~ 2 yıl önce
yeter artık bırakın emekli olsun daha ne uçacak 25'lik uçak,ortalık malı oldu koskoca kraliçe

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000