29 Temmuz 2021, Perşembe 13:54:16

ACT Airlines Pilot Arıyor

Türkiye'nin kargo havayolu şirketi ACT Airlines, uçuş yoğunluğunun artması dolayısıyla pilot arayışına girdi.
  • 380'in 4 motor ve kokpit yuksekligi haricinde ne gibi bir operasyonel benzerligi var? 380 kargo yapiyor da ben mi bilmiyorum? karakteristik olarak benzerlikleri var evet, ama operasyonel olarak 330'un kargo operasyonu ile act'nin 747'lerinin hic bir farki yok. bos yapmayin.
  • Ben Survivor a katıldım. Pilot olasım var. Act beni işe alırmı. Tropikal ülke tecrübem var. Dayanıklı ve kaslıyım. Sadece pilot olasım geldi içimden.
  • Beyler gaza gelmeyin. Çalışma şartları pek iyi değil diye biliyorum ACT için. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın. Benim duyduğum adamlar yatıyı dahi off gün olarak sayıyor. Bir de ömrünüz yatılarda geçebilir. Zaten aklı selim herkes önce birilerini arar sorar. Ben buraya yazıyorum ki act de bilsin.
  • Kurt kışı geçirir ama soğukta yediği ayazı unutmazmış!!! Ayazı unutmayalım sevgili çalışma arkadaşlarım! 100 Kaptan/Fo için görüşmeler devam ediyor uzakdoğu firmalarıyla hazır mıyız? Hesap günü yaklaşıyor:)
  • Olmaz mi
  • Bu pandemi döneminde hicbir mali kısıtlama olmadan, calışanın tum haklarini vererek uçuruyor adamlar. Şu sartlarda gidilecek en iyi yer, gecen arkadasım memnun, bakalim hayirlısı.
  • Başvurayım, gerisi nasip.
  • İşsiz o kadar çok dışarda ilana uygun pilot varken,kalkıp pandwminin başından beri maaş alıp eski hayatlarını fazlasıyla yaşayabilen TK pilotlarının bu ilana üşüşmesini kınıyorum. Siz şirketinize sahip çıkın! TK yabancı sitelerde pilot arıyor. Zerre kadar utancınız varsa. Bu ilandan uzak durun!!!!
  • Come on guys!
  • İşler duzeldiginde görüşürüz.

Türkiye'nin kargo havayolu şirketi ACT Airlines, uçuş yoğunluğunun artması dolayısıyla pilot arayışına girdi.

Filosunda 5 adet Boeing 747 tipi jumbojet uçak bulunan ACT Airlines, bu uçaklar için kaptan ve ikinci pilot arıyor.

Başvuruda bulunacak  pilotların Boeing 777, Boeing 747 ve Airbus 380 gibi geniş gövde tecrübesi olması isteniyor.

©AirportHaber.com

ACT Airlines Pilot Arıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (51)

330 diyene ~ 2 ay önce
380'in 4 motor ve kokpit yuksekligi haricinde ne gibi bir operasyonel benzerligi var? 380 kargo yapiyor da ben mi bilmiyorum? karakteristik olarak benzerlikleri var evet, ama operasyonel olarak 330'un kargo operasyonu ile act'nin 747'lerinin hic bir farki yok. bos yapmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Abi ~ 2 ay önce
Ben Survivor a katıldım. Pilot olasım var. Act beni işe alırmı. Tropikal ülke tecrübem var. Dayanıklı ve kaslıyım. Sadece pilot olasım geldi içimden.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
?? ~ 2 ay önce
Beyler gaza gelmeyin. Çalışma şartları pek iyi değil diye biliyorum ACT için. Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın. Benim duyduğum adamlar yatıyı dahi off gün olarak sayıyor. Bir de ömrünüz yatılarda geçebilir. Zaten aklı selim herkes önce birilerini arar sorar. Ben buraya yazıyorum ki act de bilsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çilekeş Fo ~ 2 ay önce
Bizde de 8 boşun 2 si de gece 0001 mesai başlangıçlı uçuşa gidiyor. Çokta fark yok o zaman.
kapitain ~ 2 ay önce
Kurt kışı geçirir ama soğukta yediği ayazı unutmazmış!!! Ayazı unutmayalım sevgili çalışma arkadaşlarım! 100 Kaptan/Fo için görüşmeler devam ediyor uzakdoğu firmalarıyla hazır mıyız? Hesap günü yaklaşıyor:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cessna ~ 2 ay önce
Olmaz mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olur olur ~ 2 ay önce
Bu ulkede neler olmaz
Olura ~ 2 ay önce
Saol panpa iyiki varsın
Bu sartlarda en iyi yer ~ 2 ay önce
Bu pandemi döneminde hicbir mali kısıtlama olmadan, calışanın tum haklarini vererek uçuruyor adamlar. Şu sartlarda gidilecek en iyi yer, gecen arkadasım memnun, bakalim hayirlısı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tk kpt ~ 2 ay önce
Başvurayım, gerisi nasip.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adamlık ~ 2 ay önce
İşsiz o kadar çok dışarda ilana uygun pilot varken,kalkıp pandwminin başından beri maaş alıp eski hayatlarını fazlasıyla yaşayabilen TK pilotlarının bu ilana üşüşmesini kınıyorum. Siz şirketinize sahip çıkın! TK yabancı sitelerde pilot arıyor. Zerre kadar utancınız varsa. Bu ilandan uzak durun!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 2 ay önce
Zerre kadar utancın varsa sus. Uçuş personeli şikayet eder ya da susar senin ettiğin lafı etmez, hele son 2 yıldır yapılan muameleden sonra.
Hatipoglu777 ~ 2 ay önce
Come on guys!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
320cpt ~ 2 ay önce
İşler duzeldiginde görüşürüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000