03 Mart 2024, Pazar 14:16:13

ABD'den Gazze'ye yardım uçağı

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Ürdün Kraliyet Hava Kuvvetleri işbirliği ile Gazze Şeridi’ne havadan yardım indirildiğini açıkladı.
  • Yardım yollamış,bizim starbucks protestocuları napcak şimdi :))))))),dağıtılmasın der mi
  • Ulan nasıl bir namussuzluk. Ölmelerine, Aç bırakılmalarına çanak tut, yemek bırakarak yardımsever ol. Kalleşliğin iki yüzlülüğün vücut bulmuş halleri.
  • israil denilen uydurma yapay devletimsinin o kadar katliamına göz yumduktan sonra, uçak gemisi falan gönderip vahşi katillere arka çıktıktan sonra, yardımını alda başına çal derler adama. netenyahu denilen azılının tasmasını azıcık çekseydiniz hiç yardıma falanda ihtiyaç kalmazdı. israilin işlediği tüm suçlara amerika ve ingiltere ortaktırlar.

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM), Ürdün Kraliyet Hava Kuvvetleri işbirliği ile Gazze Şeridi’ne havadan yardım indirildiğini açıkladı.

İsrail’in Gazze Şeridi’ne yönelik saldırıları devam ederken, bölgedeki siviller tehlikeli seviyede bir açlıkla karşı karşıya. İsrail ordusunun bölgeye yeterli yardımın girmesine izin vermemesi büyük tepki toplarken, birçok ülke havadan yardım ulaştırma yoluna başvuruyor. ABD Başkanı Joe Biden dün Beyaz Saray’da İtalya Başbakanı Giorgia Meloni ile görüşmesi sırasında, “Önümüzdeki günlerde Gazze’ye havadan yardım yapacağız” açıklaması yapmıştı.

ABD Merkez Kuvvetler Komutanlığı (CENTCOM) tarafından dün yapılan açıklamada, Ürdün Kraliyet Hava Kuvvetleri ile işbirliği yapılarak Gazze Şeridi’ne havadan yardım gerçekleştirildiği belirtildi. Açıklamada, yardımın yerel saatle 15.00 ile 17.00 arasında yapıldığı aktarıldı. Gıda yardımlarının güvenli bir şekilde bırakıldığı kaydedilen açıklamada, “ABD C-130 nakliye uçakları Gazze kıyı şeridi boyunca 38 binden fazla yiyecek bırakarak sivillerin kritik yardımlara erişimini sağlamıştır” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, bölgeye yapılan havadan yardımın devamı için planlamaların yapıldığı belirtilirken, “Havadan yapılan bu yardımlar, Gazze'ye daha fazla yardım ulaştırılması için sürdürülen çabaların bir parçasıdır” denildi.

Ürdün işbirliği ile gerçekleştirilen bu yardım, ABD’nin bölgeye yaptığı ilk havadan yardım oldu.

ABD'den Gazze'ye yardım uçağı

Yorumlar

Oooo israilci abd ~ 2 ay önce
Yardım yollamış,bizim starbucks protestocuları napcak şimdi :))))))),dağıtılmasın der mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fo ~ 2 ay önce
Ulan nasıl bir namussuzluk. Ölmelerine, Aç bırakılmalarına çanak tut, yemek bırakarak yardımsever ol. Kalleşliğin iki yüzlülüğün vücut bulmuş halleri.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
göstermelik ~ 2 ay önce
israil denilen uydurma yapay devletimsinin o kadar katliamına göz yumduktan sonra, uçak gemisi falan gönderip vahşi katillere arka çıktıktan sonra, yardımını alda başına çal derler adama. netenyahu denilen azılının tasmasını azıcık çekseydiniz hiç yardıma falanda ihtiyaç kalmazdı. israilin işlediği tüm suçlara amerika ve ingiltere ortaktırlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000