26 Ocak 2015, Pazartesi 22:14:15

ABD'DE BİNLERCE UÇUŞ İPTAL EDİLDİ

ABD'nin kuzeydoğu eyaletlerinde beklenen kar fırtınası yüzünden 6 bin 175 uçak seferi iptal oldu.
  • Ben de orada kaldigim surede -30 u girmustum. yanlis haturlamiyorsam... Yil 2007 Subati olmali... Antalya'li biri olarak 5 ay dayanabildim.. Sonrasinda da ver elini Californiya
  • Bir kaç sefer Chicago da karşılaştım beter bir kar yağışı ve tipi olur -10 derecelere iner ve her taraf buz ve kar olur. 1 Lire demir büyüklüğünde kar tanesi yağar.gőruş mesafesi çok kötü olur pistte buzlanma olur ve ciddi tehlike oluşur uçaklar için.

Başta Massachusetts, New York ve  Connecticut eyaletlerinde etkili olması beklenen fırtına nedeniyle kar kalınlığının 1 metreyi bulabileceği belirtildi. Boston kentindeki Logan Havalimanı’nın, yerel saatle 19:30’dan itibaren gelen ve giden uçak seferine kapatılacağı duyuruldu.

Bölgede yaşayanlar Pazartesi akşam saatlerinden sonra etkili olması beklenen kar fırtınasının tipiye dönüşmesi, yolların kısa sürede kapanmasına neden olacbileceği konusunda uyarıldı.

Fırtınanın, kara ve havayolu ulaşımını olumsuz etkileyeceği, elektirik kesintilerine yol açabileceği belirtilerek vatandaşların hazırlıklı olması istendi.

New York Valisi Andrew Cuomo, New York eyaletinde, Pazartesi akşamı 23:00’dan sonra, görevli ilk yardım araçları dışındaki araçların ana otoyollara çıkmasının yasaklanmasının planlandığını, bazı tren hatlarının da kapatılabileceğini belirtti.

ABD'DE BİNLERCE UÇUŞ İPTAL EDİLDİ

Yorumlar

Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Ben de orada kaldigim surede -30 u girmustum. yanlis haturlamiyorsam... Yil 2007 Subati olmali... Antalya'li biri olarak 5 ay dayanabildim.. Sonrasinda da ver elini Californiya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atol ~ 9 yıl önce
1969 kışında Upstate Michigan'da -43 F gördüm.
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Bir kaç sefer Chicago da karşılaştım beter bir kar yağışı ve tipi olur -10 derecelere iner ve her taraf buz ve kar olur. 1 Lire demir büyüklüğünde kar tanesi yağar.gőruş mesafesi çok kötü olur pistte buzlanma olur ve ciddi tehlike oluşur uçaklar için.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000