19 Ocak 2022, Çarşamba 09:32:09

ABD'de 5G'ye geçiş ertelendi

ABD'nin en büyük telefon şirketleri arasında yer alan AT&T ve Verizon, bazı havaalanlarında yeni 5G hizmetlerine geçişi ertelemeyi kabul etti.
  • Tıpkı covid-19 gibi Dünya nüfusunun kontrollü olarak azaltılması yönündeki büyük projelerden biri diyebiliriz. Kanseri patlatacak ve sadece bu etkiden kaçınma ya da tedaviye ulaşma şansı bulunan belirli bir sosyo-ekonomik düzeye erişmiş olanlar hayatta kalabilecek.
  • Sinyallerin bu kadar bant genisliginin ve frekanslari ile kullanim alanlarinin genisledigi bir dunyada bunlarin insan sagligina etkiletrini analiz edip yahinlayan hicbir girisim yok

ABD'nin en büyük telefon şirketleri arasında yer alan AT&T ve Verizon, bazı havaalanlarında yeni 5G hizmetlerine geçişi ertelemeyi kabul etti.

Daha yüksek hız ve daha geniş kapsama alanı sunan C-Bandı spektrumlu 5G kablosuz sinyal servisi yarın başlatılacaktı.

Ancak havayolu şirketleri, 5G sinyallerinin uçakların navigasyon sistemlerini etkileyeceği uyarısında bulunarak erteleme talep etmişti.

AT&T, "belirli havaalanı pistlerinin etrafındaki sınırlı sayıda kulede" sunumu "geçici olarak" ertelediğini söyledi.

AT&T yaptığı açıklamada, Federal Havacılık İdaresi'nin birçok ülkede güvenli bir şekilde başlatılan servisi yapamamasından dolayı hayal kırıklığına uğradıklarını belirterek, 5G hizmetinin başlamasını planlamak için "iki yılı" olduğunu ekledi.

ABD'de 5G'ye geçiş ertelendi

Facebook Yorum

Yorumlar

Nüfus azaltımı ~ 7 ay önce
Tıpkı covid-19 gibi Dünya nüfusunun kontrollü olarak azaltılması yönündeki büyük projelerden biri diyebiliriz. Kanseri patlatacak ve sadece bu etkiden kaçınma ya da tedaviye ulaşma şansı bulunan belirli bir sosyo-ekonomik düzeye erişmiş olanlar hayatta kalabilecek.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Insan sagligi? ~ 7 ay önce
Sinyallerin bu kadar bant genisliginin ve frekanslari ile kullanim alanlarinin genisledigi bir dunyada bunlarin insan sagligina etkiletrini analiz edip yahinlayan hicbir girisim yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tr ~ 7 ay önce
Ülkemiz pilot ülke denemesini bizde yapıyorlar heryer cayır cayır 5g baz ists kuruluyor. Havadaki oksijen meftaa gerisini düşünün
Korsanpilot ~ 7 ay önce
Sanki 4,5 G çokmu masum

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000