03 Şubat 2022, Perşembe 08:57:53

ABD'de 2 binden fazla uçuş iptal

ABD'nin orta eyaletlerinde etkili olan kar fırtınası nedeniyle uluslararası bağlantılar da dahil yaklaşık 2 bin 300 uçak seferinin iptal edildiği belirtildi.
  • o kadar dedik oraya havalimanı yapılmaz! işiniz gücünüz rat yapmak yandaş doyurmak. kuşların göç yolu gaspedildi, ormanlar yok edildi. hem o kadar da dedik karadenizin rüzgarı yağmuru karı çarpar adam.i ama merak etmeyin seçime Surda ne kaldi 2023 de hepiniz gide... aa pardon bunları iga için söylüyorduk dimi çok pardon :)')')
  • Abd de olsan kar fırtınası gelince öyle baka kalırsın bu bir doğal olaydır ama Türkiye düşmanları İGA gereksizdi Kar yağan yere neden havalimanı yaptınız diyorlar
  • olmazz olamaz. bu sadece İGA da olmalıydı :)) muhteşem! amrika da bu nasıl olur. :)
  • Kar yağan yere neden havalimanı yapıyorsunuz?

ABD'nin orta eyaletlerinde etkili olan kar fırtınası nedeniyle uluslararası bağlantılar da dahil yaklaşık 2 bin 300 uçak seferinin iptal edildiği belirtildi.

ABD Ulusal Meteoroloji Servisinden yapılan açıklamada, orta kesimde başlayan ve 3 bin kilometreden daha fazla mesafeyi etkileyen yoğun kar, buz ve aşırı soğukların gün boyu süreceği ve yarından sonra kuzeydoğuya ilerleyeceği kaydedildi.

Uçuşları takip eden FlightAware sitesine göre, hava şartları nedeniyle Chicago, Kansas, Dallas ve Detroit gibi şehirlerin havalimanlarında 1400'den fazla iç hat uçuşu iptal edilirken uluslararası bağlantılı uçuşlar da dahil, 2 bin 300'den fazla uçuşun iptal edildiği bildirildi.

Chicago şehrine giriş ve çıkışları kapsayan 14 ana bölgeyle bağlantılı şehirler arası Amtrak tren seferlerinin de bugün ve yarın için durdurulduğu açıklandı.

Illinois Valiliği, kar fırtınası nedeniyle eyaletin Ulusal Muhafız birliğini ve diğer kaynakları harekete geçiren bir felaket bildirisi yayımlarken Michigan ve Ohio valilikleri de vatandaşları mecbur kalmadıkça trafiğe çıkmamaları konusunda uyardı.

Üç eyaletteki okulların da kar fırtınası nedeniyle bu hafta çevrim içi eğitime geçtiği bilgisi paylaşıldı.

ABD'de 2 binden fazla uçuş iptal

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

ama yani ~ 6 ay önce
o kadar dedik oraya havalimanı yapılmaz! işiniz gücünüz rat yapmak yandaş doyurmak. kuşların göç yolu gaspedildi, ormanlar yok edildi. hem o kadar da dedik karadenizin rüzgarı yağmuru karı çarpar adam.i ama merak etmeyin seçime Surda ne kaldi 2023 de hepiniz gide... aa pardon bunları iga için söylüyorduk dimi çok pardon :)')')

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 6 ay önce
Abd de olsan kar fırtınası gelince öyle baka kalırsın bu bir doğal olaydır ama Türkiye düşmanları İGA gereksizdi Kar yağan yere neden havalimanı yaptınız diyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ruhi ~ 6 ay önce
olmazz olamaz. bu sadece İGA da olmalıydı :)) muhteşem! amrika da bu nasıl olur. :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ey USA ~ 6 ay önce
Kar yağan yere neden havalimanı yapıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Keko ~ 6 ay önce
Ülkeyi yanlış yere kurmuşlar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000