24 Kasım 2021, Çarşamba 16:02:07

ABD UFO'lar için yeni bir birim kurdu

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), kısıtlı hava sahasındaki UFO varlığına dair ortaya atılan iddiaları inceleme amacıyla yeni bir birim kurdu.
  • Adamda ufo teknolojisi var ama dünyada ne var diye 40 senedir tepepizde uçuyor, saçmalamayın lütfen.
  • Küreselcilerin sıradaki projeleri 1. sahte uzaylı saldırısı 2. büyük baş hayvanlara bulaşan virüs nedeniyle hayvanları telef edilmesi. Böylece yapay ete geçiş. 3. kadın-erkek ayrımının kaldırılıp cinsiyetsiz nötr insan projesi.
  • Cinlerin dünyada sırf Müslümanlara musallat olması gibi mübarek, bu uzaylılar da bi Amerikalılara gözüküyor

ABD Savunma Bakanlığı (Pentagon), kısıtlı hava sahasındaki UFO varlığına dair ortaya atılan iddiaları inceleme amacıyla yeni bir birim kurdu.

Haziran ayında, son 17 yılda gözlemlenen 144 'UFO' olayıyla ilgili incelemelerin yer aldığı bir rapor yayınlayan ve gizemli uçan nesnelerin doğasını anlayabilmek için yeterli veri bulunmadığını açıklayan Pentagon, kısıtlı hava sahasında meydana gelen UFO olayları iddialarını mercek altına almakla sorumlu yeni bir birim kurulduğunu duyurdu.

'Havadaki Nesneleri Tanımlama ve Yönetim Senkronizasyon Grubu' olarak adlandırılan yeni grup, ABD'nin İstihbarattan Sorumlu Savunma Müsteşarı, Müşterek Kurmay direktörü ve Ulusal İstihbarat Dairesi'nden yetkililerce denetlenecek.
ABD ordusuna bağlı mevcut 'Tanımlanamayan Hava Fenomenleri Çalışma Grubu', kurulan yeni birimin altında faaliyet gösterecek.

Pentagon'un açıklamasına göre yeni grup, nesneleri tespit etme, tanımlama ve ilişkilendirme, ilgili tehditleri değerlendirme ve azaltma görevi üstlenecek.

ABD Savunma Bakan Yardımcısı Kathleen Hicks konuya ilişkin yaptığı açıklamada, kısıtlı hava sahasındaki tanımlanamayan hava olgularının uçuş ekipleri için potansiyel bir uçuş güvenliği riski oluşturduğunu ve ulusal güvenlik endişelerine yol açtığını belirtti.

Sosyal medya, 'telaffuz edilemeyen' kısatlmasıyla dalga geçti

Pentagon'un ilan ettiği yeni UFO birimi, sosyal medyada 'telaffuz edilemeyen kısaltmasıyla' gündeme oturdu.
Grubun İngilizce adı 'Airborne Object Identification and Management Executive Council'in 'AOIMEXEC' şeklindeki kısaltmasına dair sosyal medya kullanıcıları, çeşitli komik video ve görsellerle paylaşım yaparken, kısaltmanın telaffuz edilemiyor olmasıyla dalga geçti.

ABD ordusu, 1940'lardan bu yana tanımlanamayan uçan cisimler ve "uçan daireler" hakkındaki iddiaları yalanlamak ve geçersiz ilan etmek için çaba harcıyor.

ABD UFO'lar için yeni bir birim kurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

saçma ~ 3 gün önce
Adamda ufo teknolojisi var ama dünyada ne var diye 40 senedir tepepizde uçuyor, saçmalamayın lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hazırlık ~ 3 gün önce
Küreselcilerin sıradaki projeleri 1. sahte uzaylı saldırısı 2. büyük baş hayvanlara bulaşan virüs nedeniyle hayvanları telef edilmesi. Böylece yapay ete geçiş. 3. kadın-erkek ayrımının kaldırılıp cinsiyetsiz nötr insan projesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir bitemediniz ~ 2 gün önce
Şu Abdullah çiftçiyi izlemekten millet yağmur yağsa küreselciler yağdırıyor diyor.Adamın komplo teorilerine ve saçmalıklarına inananlar sayesinde meşhur oldu zengin oldu ...
aradaki fark ~ 1 gün önce
Abdullah çiftçinin farkı söylediklerinin tek tek çıkmasıdır. Adam doğruyu konuştuğu için suçlu mu oldu şimdi?
Neden hep Amerika ~ 3 gün önce
Cinlerin dünyada sırf Müslümanlara musallat olması gibi mübarek, bu uzaylılar da bi Amerikalılara gözüküyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000