29 Ocak 2017, Pazar 11:30:40

6 yolcuya Trump engeli; uçağa alınmadılar

ABD Başkanı Donald Trump'ın sığınmacı ve göçmenlere yönelik imzaladığı kararname uygulanmaya başlandı. 5 Iraklı ve 1 Yemenli’nin Kahire-New York seferini yapan uçağa binmesine izin verilmedi.
  • USA,AVRUPA,İSRAİL,RUSYA en büyük terörist ve sömürgeci üretim merkezidir...
  • Celladına aşık olmak buna denir.Önce Amerika bu ülkeleri yerle bir eder,sonra Suriye, Irak, İran, Libya, Sudan, Somali ve Yemen gibi ülkelerin vatandaşları koşa koşa amerikaya gitmek ister.Milli bilinç yoksunu olduğunuz sürece daha çok sürüneceksiniz.
  • Yasakli ulkeler arasinda Misir yok. El Kaidenin 2 numarasi El Zawahiri Misirliydi. Isis elemanlari arasinda cok Misirli var.
  • İyi reklamını yaptılar mısır havayollarının

Mısır Havayolları’na ait bir uçakla aktarma yapmak için Mısır'ın başkenti Kahire'ye giden 5 Irak ve 1 Yemen vatandaşının ABD'nin New York kentine giden uçağa binmelerine izin verilmedi.

Geçerli vizeleri bulunduğu öğrenilen müslüman yolcuların, uçakla ülkelerine geri gönderildiği duyuruldu.

ABD Başkanı Trump'ın başkanlık kararnamesi, Suriye, Irak, İran, Libya, Sudan, Somali ve Yemen vatandaşlarının ülkeye girişine sınırlama getiriyor.

6 yolcuya Trump engeli; uçağa alınmadılar

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

ANTİ-BATI ~ 2 yıl önce
USA,AVRUPA,İSRAİL,RUSYA en büyük terörist ve sömürgeci üretim merkezidir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 2 yıl önce
Batıyı kötülemekle ugraşıcağımıza onları rakip olarak görüp geçmeye çalışsak çok daha çabuk gelişiriz.
HAYIR ~ 2 yıl önce
Celladına aşık olmak buna denir.Önce Amerika bu ülkeleri yerle bir eder,sonra Suriye, Irak, İran, Libya, Sudan, Somali ve Yemen gibi ülkelerin vatandaşları koşa koşa amerikaya gitmek ister.Milli bilinç yoksunu olduğunuz sürece daha çok sürüneceksiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ilginc ~ 2 yıl önce
Yasakli ulkeler arasinda Misir yok. El Kaidenin 2 numarasi El Zawahiri Misirliydi. Isis elemanlari arasinda cok Misirli var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynen ~ 2 yıl önce
Amerika ta en cok teror uretmiz ulkelerin vatandaslari yok. Misir yok, suudi arabia yok, arap emirates yok. Hepsi 11 eylul u uretti. Sacma bir karar temelleri hicbir seye dayanmiyor. Court a zaten izin vermedi..
Hıı ~ 2 yıl önce
İyi reklamını yaptılar mısır havayollarının

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000