08 Temmuz 2022, Cuma 11:40:03

5M'de Temmuz zam oranları belli oldu

THY Kargo'da taşeron olarak hizmet veren 5M şirketinin çalışanları için zam oranı belli oldu.
  • Turkısh Cargo'da Taşeron firma olan 5M Yer Hizmetleri A.Ş de çalışıyorum.oncellikle sonuçta taşeron olarak görünüyoruz ama bizde thy'na hizmet ediyoruz buna istinaden TGS'YE taninan bütün yasal hakların da aynı şekilde bizede yansıtılması istiyoruz sayın Ahmet Bolat lütfen bizi de düşünün burada çalışmış yıllarıni buraya vermiş o kadar çok insan var
  • Torpille girdiğiniz yerden birde para üstüne para mı istiyonuz öpünde başınaza koyun paranızı, daha ne istiyonuz milyonlarca işşiz insan var sizin gibi torpil bulamıyolar, insanlar asgari ücrete çalışıyor yemek yol parası yok ikramiyesi yok bişeyi yok işinizin kıymetini bilin cahiller
  • Bilgi kirliliği var , daha resmi olarak aciklanmadi zam , bunlar yine asgari ücret farkını koruyarak zam yapar , işçiyi memuru sevindirmezler.
  • amin insallah kardesim..
  • birgün insallah son bulcak bu haksızlıklar ama yıllardır kırılan bu kalblerin tamiratı zor olcak
  • GERCEKTEN YETER BU KADAR İSANİN YENEN HAKLARININ HESABINI NASIL VERECEKSİNİZ YILARDIR .
  • ESOOOO ESSS ARTIK BU HAKSIZLIKLARA ALLAH RIZASI İCİN DUR DİYECEK BİR YÖNETİCİ BASKAN ALLAH RIZASI İCİN YAZAN KARDESİMİZ NE NGÜZEL DİLE GETİRMİS AGZİNA SAGLİK SAYIMN AHMET BOLAT BASKANIMIZ İNSALLAH BU CIGLIKLARIMIZA SES VERİR İNSALLAH..
  • EVETT HERSİ DOGRU SÖYLEMİSSİN KARDESİM İNSALLAH BU CIGLIGIMIZA SES VEREN OLUR GERCEKTEN YENEN BU KUL HAKLARINA DUR DER SAYIN AHMET BOLAT BASKANIMIZ...
  • SAYIN BASKANIMIZ AHMET BOLAT BEYİN SU KARGO BİİNASININ İCİNDE TK BAGLI 5M DENEN FİRMANIN YAPTIKLARI YILLARDIR UGRADIGIMIZ HAKSIZLIKLARA YENEN HAKLARIMIZA İNSALLAH BİR DUR DER GERCEKTEN ALAMADIGIMIZ YILLARDIR BANKA PROMOSYONLARI HAKSIZ KESİLEN İKRAMİYE VE MAAS KESİNTİLERİ GERCEKTEN HERKES PATLAMA NOKTASINDALAR SAYIN BASKANIM.SAYGILARIMLA..
  • EVET GECTE OLSA 3500 KARGO CALISANIYLA TAMAMEN TK YA BAGLI AMA AMBAR İCİNDE OLUNCA GÖZDENDE GÖNÜLDENDE UZAK OLUYORUZ SAYIN AHMET BOLAT BASKANIMDAN RİCAMIZ DİYER KARDESLERİM GİBİ YILLARDIR UGRADIGIMIZ HAKSIZLIKLARA BİR SON VERMESİ UYGULANAN HAKSIZ VERGİ KESİNTİLERİ ALAMADIGIMIZ BANKA PUROMOSYONLARI ALDIGIMIZ IKRAMIYEDENBİLE ALINAN DAMGA PULU ALTINDA KESİNTİLER DAHA BİR COK SIKINTI E BİDE İKRAMİYE MAAS DEGİL ASKERİ ÜCRET ÜZERİNDEN SAYIN AHMET BASKANIMIZDAN RİCAMIZ İNSALLAH BU HAKSIZLILARA BİR SON VERİR SAYGILARIMLA ..

THY Kargo'da taşeron olarak hizmet veren 5M şirketinin çalışanları için zam oranı belli oldu.

Edinilen bilgiye göre; Türk Hava Yolları'nda ve TGS'de Temmuz zam oranları netleşirken gözlerin çevrildiği taşeron şirketlerden 5M'de de zam oranı çalışanlara duyuruldu. 

Buna göre; Çalışanlara TGS'de olduğu gibi yüze 43 zam kararı alındı. Ayrıca prim ve ikramiyeler gibi ek ödemelerdeki artış için de asgari ücrete yapılan zam oranı dikkate alınacak.

Zamlı maaşlar Ağustos ayı itibarıyla maaşlara yansıyacak.

5M'de Temmuz zam oranları belli oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (81)

5M işçi ~ 16 gün önce
Turkısh Cargo'da Taşeron firma olan 5M Yer Hizmetleri A.Ş de çalışıyorum.oncellikle sonuçta taşeron olarak görünüyoruz ama bizde thy'na hizmet ediyoruz buna istinaden TGS'YE taninan bütün yasal hakların da aynı şekilde bizede yansıtılması istiyoruz sayın Ahmet Bolat lütfen bizi de düşünün burada çalışmış yıllarıni buraya vermiş o kadar çok insan var

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TORPİL AVCISI ~ 1 ay önce
Torpille girdiğiniz yerden birde para üstüne para mı istiyonuz öpünde başınaza koyun paranızı, daha ne istiyonuz milyonlarca işşiz insan var sizin gibi torpil bulamıyolar, insanlar asgari ücrete çalışıyor yemek yol parası yok ikramiyesi yok bişeyi yok işinizin kıymetini bilin cahiller

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zam belli değil ~ 1 ay önce
Bilgi kirliliği var , daha resmi olarak aciklanmadi zam , bunlar yine asgari ücret farkını koruyarak zam yapar , işçiyi memuru sevindirmezler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5M ~ 1 ay önce
amin insallah kardesim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5 M ÜZÜLEREK( ~ 1 ay önce
birgün insallah son bulcak bu haksızlıklar ama yıllardır kırılan bu kalblerin tamiratı zor olcak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARGO PERSONELİ ~ 1 ay önce
GERCEKTEN YETER BU KADAR İSANİN YENEN HAKLARININ HESABINI NASIL VERECEKSİNİZ YILARDIR .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kargo calısanı ~ 1 ay önce
ESOOOO ESSS ARTIK BU HAKSIZLIKLARA ALLAH RIZASI İCİN DUR DİYECEK BİR YÖNETİCİ BASKAN ALLAH RIZASI İCİN YAZAN KARDESİMİZ NE NGÜZEL DİLE GETİRMİS AGZİNA SAGLİK SAYIMN AHMET BOLAT BASKANIMIZ İNSALLAH BU CIGLIKLARIMIZA SES VERİR İNSALLAH..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5 M ÜZÜLEREK ( ~ 1 ay önce
EVETT HERSİ DOGRU SÖYLEMİSSİN KARDESİM İNSALLAH BU CIGLIGIMIZA SES VEREN OLUR GERCEKTEN YENEN BU KUL HAKLARINA DUR DER SAYIN AHMET BOLAT BASKANIMIZ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KARGO EMEKÇİSİ ~ 1 ay önce
SAYIN BASKANIMIZ AHMET BOLAT BEYİN SU KARGO BİİNASININ İCİNDE TK BAGLI 5M DENEN FİRMANIN YAPTIKLARI YILLARDIR UGRADIGIMIZ HAKSIZLIKLARA YENEN HAKLARIMIZA İNSALLAH BİR DUR DER GERCEKTEN ALAMADIGIMIZ YILLARDIR BANKA PROMOSYONLARI HAKSIZ KESİLEN İKRAMİYE VE MAAS KESİNTİLERİ GERCEKTEN HERKES PATLAMA NOKTASINDALAR SAYIN BASKANIM.SAYGILARIMLA..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
5 M( ~ 1 ay önce
EVET GECTE OLSA 3500 KARGO CALISANIYLA TAMAMEN TK YA BAGLI AMA AMBAR İCİNDE OLUNCA GÖZDENDE GÖNÜLDENDE UZAK OLUYORUZ SAYIN AHMET BOLAT BASKANIMDAN RİCAMIZ DİYER KARDESLERİM GİBİ YILLARDIR UGRADIGIMIZ HAKSIZLIKLARA BİR SON VERMESİ UYGULANAN HAKSIZ VERGİ KESİNTİLERİ ALAMADIGIMIZ BANKA PUROMOSYONLARI ALDIGIMIZ IKRAMIYEDENBİLE ALINAN DAMGA PULU ALTINDA KESİNTİLER DAHA BİR COK SIKINTI E BİDE İKRAMİYE MAAS DEGİL ASKERİ ÜCRET ÜZERİNDEN SAYIN AHMET BASKANIMIZDAN RİCAMIZ İNSALLAH BU HAKSIZLILARA BİR SON VERİR SAYGILARIMLA ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000