08 Şubat 2018, Perşembe 09:35:21

2020 Dünya Hava Olimpiyatları Türkiye'de

Türkiye, Uluslararası Hava Sporları Federasyonu (FAI) tarafından düzenlenecek 2020 Dünya Hava Oyunları’nın ev sahipliği yapacak. Resmi imzaların 14 Şubat'ta atılması bekleniyor.
  • Yalan dolan işlerle uğraşıyorlar başkan iş içinde işler dönüyor sizlere hiç bir şey anlatmıyorlar. Siz değerli bir başkansınız size tavsiyem bunların oyunlarına gelme thk personeline sahip çık. Borç falan bunların umrunda bile değil. Genel Merkezinde hiç bir şey yokmuş gibi hayatlarına devam ediyorlar. Bu genel başkan, Genel Sekreterin, Yücel Zengin ve Osman Köşker olduğu sürece kurumu bitirmek için büyük gayret ve caba göstermekteler. Bunlar yıllarca kurumun ekmeğini yiyip ihanet içerisinde hainlik yapanlar kurumdan gitmesi lazım. Osman Yıldırıma hesap sormayı unuttunuz mu veya sormayı istemiyorlar mı Kurt kurdun etini yermi yemez. Anla artık sayın vasıf başkan resim göründüğü gibi değildir.
  • Bu güzide kurumun paradını babasının parasını borcunu ise kurumun borcu olarak görenler batırdı. Halen baştakiler de batırmaya devam ediyor.
  • Bakalım e albaylar emir komuta zincirinde ne yaptıklarını (yapamadıklarını)göreceğiz. Kıssadan hisse...2020 yılına kadar ya padişah ölür ya at ölür ya ben ölürüm...!!!
  • THK, SENİN AMERİKA DAKİ HAVACILIKTAN HABERİN VARMI DA SON 2 YE KALIP ELEDİK DİYE HAVA ATMAYA ÇALIŞIYOSUN BİLMEYEN İNSANLARA.TÜRKİYE YE ATATÜRKÜN EMANET ETTİĞİ KURUMU BATIRIP REZİL ETTİĞİNİZ YETMEDİ ŞİMDİDE DÜNYAYA REZİL ETMEYE ÇALIŞIYOSUNUZ. PUH SİZE.
  • çalışanların maaşlarını, yemek paralarını, harcırahlarını, izin paralarını ödeyin önce. hele şu ambulans ihalesi bu yıl bir bitsin en az 300 işçilik alacağı davası yolda.batmış ağlayanı yok,insanları çalışanları inim inim inleten bir kurum. hele yöneticiler on numara alicengiz halleder bu işi
  • Eger bu sampiyona düzenlenirse devlet kesinlikle para vermemeli.. Bu kurum havaciligin yüzkarasi , torpillilerin cirit attigi , haketmeyenlerin egitmen , hakedenlerin refüze edildigi, sportif havaciligin mafyasi bir yerdir... Bu tür kurumlara hayir...::Atatürk kurmus olsada hayir.......
  • Büyüklerimiz demislerki Ayranin yok icmeye tatriravanla gidersin ucmaya bu nedir arkadas yeter artik
  • THK ,parasını peşin aldığı pilotaj eğitiminde (uçuş okulu ve üniversite)öğrencilerini 2 yıl gecikmeli mezun ederken ve bankalara büyük bir borç yükü içindeyken, bu olimpiyat işini hangi parayla, hangi imkanlarla yapacak anlayabilmiş değilim.
  • Para mevzunu da hallerdesek önce meydandaki çimleri biçeriz allahın izniyle
  • DAHA RESMİ İMZALAR ATILMADAN ,”BİZ BU ORGANİZASYONU ALDIK “DİYE YAYGARA YAPMAK ANCAK AMATÖR KİŞİLER TARAFINDAN YAPILIR. AYRICA İNÖNÜDE TEK BİR PLANÖR UÇMAZ ,EFES TE 1 ATMA UÇAĞINI 1 AY UÇURUP 1 AY UÇURAMAZKEN BU ORGANİZASYONA SOYUNMAK YİNE OLDUKÇA “ŞUURLU “ BİR DAVRANIŞ

Türkiye, Uluslararası Hava Sporları Federasyonu (FAI) tarafından düzenlenecek 2020 Dünya Hava Oyunları’nın ev sahipliği yapacak. Resmi imzaların 14 Şubat'ta atılması bekleniyor.

Uluslararası Hava Sporları Federasyonu (FAI) tarafından düzenlenecek 2020 Dünya Hava Oyunları'nın ev sahipliğine aday olan son 3 aday ülke arasına ismini yazdıran Türkiye rakiplerine bırakak organizsyonu yapmaya hak kazandı. Dev organizasyona Antalya, İzmir ve Eskişehir gibi şehirler ev sahipliği yapacak. Resmi imzaların ise 14 Şubat'ta atılması bekleniyor.

Türk Hava Kurumu Antalya Şube Başkanı Vasıf Yüceliş myGazete'ye yaptığı açıklamada böyle büyük bir organizasyonu Türkiye'de ve Antalya'da yapılacak olmasının gururunu yaşadıklarını söyledi. Yüceliş açıklamalarına şöyle devam etti;

"Yaklaşık 8 aylık süren bir süreçti. İsviçre’nin Lozan kentinde kulis çalışmaları yaptık.16 ülke ev sahibi olmak için başvurdu. Fakat Amerika Birleşik Devletleri, Malezya ve biz son elemelere kalmıştık.  Daha sonra  Malezya, bizim lehimize çekilme kararı aldı. Böylece ABD ile son ikiye kaldık. Yaptığımız güzel çalışmalarımız sonucu Türkiye'ye heyetler geldi. Özellikle Türk Hava Kurumuna ait Antalya Karain Meydanı, Eskişehir İnönü Meydanı ve Efes Selçuk Meydanı gezildikten sonra Türkiye’nin alt yapısının hazır olduğuna kanaat getirilip daha sonra Lozan’da genel kurulun oylamasına sunuldu. Genel kurul oy çokluğu ile 2020 Dünya Hava Oyunları’nın Türkiye’de yapılmasına kararı alındı. Uluslararası Hava Sporları Federasyonu (FAI) tarafından da organizasyonun Türkiye’ye verildiği açıklandı. Ancak resmi imzalar henüz atılmadı. İmzalarında 14 Şubat’ta imzalanması planlanıyor. Hatta Antalya için çok güzel bir haberimiz var. 2020 Dünya Hava Oyunları’nın açılış ve kapanış seremonilerine Antalya ev sahipliği yapacak.  EXPO 2016 alanında da bunun ile ilgili çalışmalarımız olacak'

2020 Dünya Hava Olimpiyatları Türkiye'de

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

YALANCI BUNLAR ~ 5 yıl önce
Yalan dolan işlerle uğraşıyorlar başkan iş içinde işler dönüyor sizlere hiç bir şey anlatmıyorlar. Siz değerli bir başkansınız size tavsiyem bunların oyunlarına gelme thk personeline sahip çık. Borç falan bunların umrunda bile değil. Genel Merkezinde hiç bir şey yokmuş gibi hayatlarına devam ediyorlar. Bu genel başkan, Genel Sekreterin, Yücel Zengin ve Osman Köşker olduğu sürece kurumu bitirmek için büyük gayret ve caba göstermekteler. Bunlar yıllarca kurumun ekmeğini yiyip ihanet içerisinde hainlik yapanlar kurumdan gitmesi lazım. Osman Yıldırıma hesap sormayı unuttunuz mu veya sormayı istemiyorlar mı Kurt kurdun etini yermi yemez. Anla artık sayın vasıf başkan resim göründüğü gibi değildir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK ~ 5 yıl önce
Bu güzide kurumun paradını babasının parasını borcunu ise kurumun borcu olarak görenler batırdı. Halen baştakiler de batırmaya devam ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emir komuta. ~ 5 yıl önce
Bakalım e albaylar emir komuta zincirinde ne yaptıklarını (yapamadıklarını)göreceğiz. Kıssadan hisse...2020 yılına kadar ya padişah ölür ya at ölür ya ben ölürüm...!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Batti ~ 5 yıl önce
Batiracaklar. Devlete guvenip yola ciktilar. Umut fakirin ekmegi.
ASD ~ 5 yıl önce
THK, SENİN AMERİKA DAKİ HAVACILIKTAN HABERİN VARMI DA SON 2 YE KALIP ELEDİK DİYE HAVA ATMAYA ÇALIŞIYOSUN BİLMEYEN İNSANLARA.TÜRKİYE YE ATATÜRKÜN EMANET ETTİĞİ KURUMU BATIRIP REZİL ETTİĞİNİZ YETMEDİ ŞİMDİDE DÜNYAYA REZİL ETMEYE ÇALIŞIYOSUNUZ. PUH SİZE.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ah thk vah ~ 5 yıl önce
çalışanların maaşlarını, yemek paralarını, harcırahlarını, izin paralarını ödeyin önce. hele şu ambulans ihalesi bu yıl bir bitsin en az 300 işçilik alacağı davası yolda.batmış ağlayanı yok,insanları çalışanları inim inim inleten bir kurum. hele yöneticiler on numara alicengiz halleder bu işi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THK.. ~ 5 yıl önce
Eger bu sampiyona düzenlenirse devlet kesinlikle para vermemeli.. Bu kurum havaciligin yüzkarasi , torpillilerin cirit attigi , haketmeyenlerin egitmen , hakedenlerin refüze edildigi, sportif havaciligin mafyasi bir yerdir... Bu tür kurumlara hayir...::Atatürk kurmus olsada hayir.......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayran ~ 5 yıl önce
Büyüklerimiz demislerki Ayranin yok icmeye tatriravanla gidersin ucmaya bu nedir arkadas yeter artik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acaba ~ 5 yıl önce
THK ,parasını peşin aldığı pilotaj eğitiminde (uçuş okulu ve üniversite)öğrencilerini 2 yıl gecikmeli mezun ederken ve bankalara büyük bir borç yükü içindeyken, bu olimpiyat işini hangi parayla, hangi imkanlarla yapacak anlayabilmiş değilim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Biplane ~ 5 yıl önce
Bunu anlayabilmeniz icin bundan 10 yil once bangir bangir yapilan haberlere bakmaniz, thknun icine dusuruldugu durumla ilgili daha dogrusu yapilan yolsuzluk ve usulsuzlukle ilgili konulari ogrenmeniz lazim. Gerisi kolay.
Herşey tamam ~ 5 yıl önce
Para mevzunu da hallerdesek önce meydandaki çimleri biçeriz allahın izniyle

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AMATÖR VE SPORTİF HAVACILIKTAN BİHABER YÖNETİM ~ 5 yıl önce
DAHA RESMİ İMZALAR ATILMADAN ,”BİZ BU ORGANİZASYONU ALDIK “DİYE YAYGARA YAPMAK ANCAK AMATÖR KİŞİLER TARAFINDAN YAPILIR. AYRICA İNÖNÜDE TEK BİR PLANÖR UÇMAZ ,EFES TE 1 ATMA UÇAĞINI 1 AY UÇURUP 1 AY UÇURAMAZKEN BU ORGANİZASYONA SOYUNMAK YİNE OLDUKÇA “ŞUURLU “ BİR DAVRANIŞ

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000