25 Şubat 2011, Cuma 21:36:22

106 AMERİKALI TAILWIND İLE GELİYOR

Arap dünyasında başlayan ayaklanma ve ardından başlayan yabancıların tahliye işlemleri hızla devam ediyor. Türkiye kendi vatandaşlarını tahliye etme hususunda en başarılı ülke durumunda. Yabancıları da Türk şirketleri kurtarıyor.
  • Airport Haberden takip ettiğim kadarı ile Tailwind havayolları Türk vatandaşlarımızı ilk tahliye eden şirketlerin başında gelmektedir,1000 in üzerinde de Türk vatandaşını tahliyesini gerçekleştirmiştir. Bu tür uçuşların operasyonu çok da kağıt üstünde görüldüğü gibi kolay değildir. Bu kapsamda elini taşın altına sokan Tailwind ve diğer havayolların operasyonlarını kutlamak gerek , anlamsız yorumlar hoş değil.
  • bence ilk bizim insanlari getirsinler.. bize ne amerikalilardan.. sanki onlar ilk kendilerini ve bizi kurtarirlardi.. amerikalilar türkiye getiriliyorken bizim millet dah oarada bekliyor
  • valla hocam tailwind twı957f bugün ben gönderdim ama inemeden geri döndü uçak.
  • Bu ucus ve daha once Misir dan yapilan evacuation ucuslari, Bilen Havacılık tarafindan organize edilmis , Tail Wind Havayollari ile basarili bir sekilde gerceklestirilmistir. 106 degil 41 yolcu ile ucak gelmektedir.
  • bravo safi bey en buyuk siz yoksa belki baska sirketlere izin verilmiyor tek turk sirketlere o zaman farkli bir yazi gerekmiyor mu?
  • bumudur yani ülkemin başarılı tahliyesi yazıklar olsunya size benim kardeşim ve bi sürü arkadaşı libyada ve hala ülkesine dönemediler sizse hala elin amerikalısını kurtarın kendi halkın bitti onlar kaldı bide burdan her kese sesleniyorum basında thy yolları ücretsiz tahliye ediyormuş gibi şu seçim sürecinde iktidara artı başarı gibi gösteriliyor tamamen yalandır bu inanmayın tahliyeler tamamen ücret karşılıgı yapılıyor nerdenmi biliyorum kardeşim hala orda ve ilk gelmek için yapmış oldugu girişimde libya polisi tarafından biletleri yakılmış ve ikinci kes yüksek faiş fiyat karşılıgında zar zor bilet bulabildi umarım yarın saga salim gelir
  • Bu ucusu da Tail Wind ile basari ile organize eden , Bilen Havacılıktir.
  • bu kurtarma operasyonlari zorda olan tailwind ve sagaya ilaç gibi gelecektir umuyorumki.fazla ucmadan çok para getirecek ucuşlar bunlar.yaz sezonunada fazla kalmadi.. yaza kadar şu sıkıntılı donemi atlatsalar sonrasini artik daha iyi planlayarak durumlarini duzeltirler umarim..

Tunus, Mısır ve şimdi de Libya. Halk ayaklanması iktidarları birer birer yıkarken bu ülkelerdeki kaostan kaçmak isteyen yabancıların tahliyeleri güçlükle de olsa devam ediyor. Türkiye kendi vatandaşlarını tahliye ederken yabancılara da el uzatmaktan çekinmiyor.

Mısır'daki ayaklanmada Amerikalıları ülke dışına çıkarmak Tailwind Havayolları tarafından sağlanmıştı. Yaklaşık 350 Amerikalıyı Türkiye'ye getiren Tailwind Havayolları başarılı opersayonunu Libya'da da sürdürüyor. Şu sıralarda 106 Amerikalı Tailwind Havayolları'na ait bir uçakla İstanbul Atatürk Havalimanı'na getiriliyor.

AirportHaber.com

106 AMERİKALI TAILWIND İLE GELİYOR

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 13 yıl önce
Airport Haberden takip ettiğim kadarı ile Tailwind havayolları Türk vatandaşlarımızı ilk tahliye eden şirketlerin başında gelmektedir,1000 in üzerinde de Türk vatandaşını tahliyesini gerçekleştirmiştir. Bu tür uçuşların operasyonu çok da kağıt üstünde görüldüğü gibi kolay değildir. Bu kapsamda elini taşın altına sokan Tailwind ve diğer havayolların operasyonlarını kutlamak gerek , anlamsız yorumlar hoş değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bence ilk bizim insanlari getirsinler.. bize ne amerikalilardan.. sanki onlar ilk kendilerini ve bizi kurtarirlardi.. amerikalilar türkiye getiriliyorken bizim millet dah oarada bekliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
valla hocam tailwind twı957f bugün ben gönderdim ama inemeden geri döndü uçak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu ucus ve daha once Misir dan yapilan evacuation ucuslari, Bilen Havacılık tarafindan organize edilmis , Tail Wind Havayollari ile basarili bir sekilde gerceklestirilmistir. 106 degil 41 yolcu ile ucak gelmektedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bravo safi bey en buyuk siz yoksa belki baska sirketlere izin verilmiyor tek turk sirketlere o zaman farkli bir yazi gerekmiyor mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bumudur yani ülkemin başarılı tahliyesi yazıklar olsunya size benim kardeşim ve bi sürü arkadaşı libyada ve hala ülkesine dönemediler sizse hala elin amerikalısını kurtarın kendi halkın bitti onlar kaldı bide burdan her kese sesleniyorum basında thy yolları ücretsiz tahliye ediyormuş gibi şu seçim sürecinde iktidara artı başarı gibi gösteriliyor tamamen yalandır bu inanmayın tahliyeler tamamen ücret karşılıgı yapılıyor nerdenmi biliyorum kardeşim hala orda ve ilk gelmek için yapmış oldugu girişimde libya polisi tarafından biletleri yakılmış ve ikinci kes yüksek faiş fiyat karşılıgında zar zor bilet bulabildi umarım yarın saga salim gelir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu ucusu da Tail Wind ile basari ile organize eden , Bilen Havacılıktir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bu kurtarma operasyonlari zorda olan tailwind ve sagaya ilaç gibi gelecektir umuyorumki.fazla ucmadan çok para getirecek ucuşlar bunlar.yaz sezonunada fazla kalmadi.. yaza kadar şu sıkıntılı donemi atlatsalar sonrasini artik daha iyi planlayarak durumlarini duzeltirler umarim..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000