24 Mart 2016, Perşembe 10:43:31

Hava İş üyeleri hatırladı

Hava İş Sendikası sonunda üye ziyaretine zaman ayırdı. Üyelerden çok THY yönetimini ziyaret eden Hava İş Yönetimi, Türk Hava Yolları Kargo'da çalışan personelle buluştu.
  • MAFYA BABASI MI SENDİKA BAŞKANIMI BELLİ DEĞİL. BU YÖNETİME BU BAŞKAN BENCE YAKIŞMIŞ.
  • Bunları buraya getiren maşalar şimdi nerede bunların maşaları artık THY yönetiminde değil eeer peki bu pavyon fedailerine kim maşalık yapıyor bir öğrensekte seneye seçimde bunları tekrar seçtirceklermi onu bir öğrensek.Zaten yapacak bir şey yok bu TİS de de bir öncekinden farklı olmıyacaklar.Bunların karşısına (iş verenin) aday bakalım kim olacak.Şimdiden bunun çalışmasını yapmaya başlıyın.Yoksa bu pavyon fedailernden kurtulmak pek mümkün olmıyacak.
  • Sendikaya başkan olmuş insan ve temsilcileri, üyelerine mazeret izni kullandırmayan,yıllık izinlerinde sorun çıkartan,attırım,sürdürürüm diye tehdit eden kargo başkanıyla,müdürüyle poz vermeye utanır be !
  • başkanı,daha dün işten atılan 305 kardeşimiz aleyhine mahkemede şahitlik yapıyordun sonra dünyada eşi benzeri görülmemiş şekilde sendikaya başkan oldun bunu unutmadık şimdi haktan,hukuktan,adaletten,dinden,imandan bahsediyorsun, işçi üyelerinin haklarını yiyenlerle utanmadan,arlanmadan sırıtarak poz veriyorsun,makamında ağırlıyorsun ya da makamlarına gidiyorsun, sen bizi çocuk mu sanıyorsun?
  • Hayatlarında her işlerini destekle,birilerini devreye sokmakla,torpille yapmaya,yaptırmaya alışmış insancıklar topluluğu biraraya gelmiş! Önce thy'de şef sonra sendikaya başkan olan zat,kargo başkanı,müdürü hepsi bileklerinin haklarıyla thy'na girmişler müdür,başkan vs olmuşlar,aileleri de gurur duyuyorlardır çocuklarının muhteşem ! başarılarıyla !!!
  • Bunlar mı işçi ve haklarını savunacak? Hele ki 305 davasında işveren lehine şahitlik yapıp sonra işçi haklarını savunan sendikanın başkanı ! olan zat mı ? THY'nin torpilli müdürü bilal de ne güzel poz vermiş! Eski sendika başkanı gelse onunla da poz verir miydi ? Yediği kul haklarının bedelini nasıl ödeyeceğini hiç düşünüyor mu acaba? O da diğer torpilli müdürler gibi cukkasını doldurmanın peşinde ve kul hakkı yiyenler nasıl ki yüce Allah'ın gazabına uğrayacaklarsa o da uğrayacak!
  • ama kılık kıyafetleri hiç hoş değil nedir öyle 2 düğme açık , Birilerinle tanışmaya giderken zahmet olmazsa kravat tak.
  • Kabinin yuzune nasil bakacaksiniz onu dusunun !!
  • maaş kaç para maaaştan haber ver
  • çanakkaleden selamlar başkanım.borajet majdurları olarak sizden gayretlerinizi esirgemeyeceğinizi dilerim.çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Tatlıbal üyeleri hatırladı. Airporthaber yazarı Murat Herdem'in, Hava İş Sendikası Başkanı Ali Kemal Tatlıbal'ın THY yönetimini ziyaret ettiği kadar üyelerini ziyaret etmediği şeklindeki eleştirisi sonrası sendika yönetimi THY kargoyu ziyarete gitti.

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Hava İş'in resmi sitesinde yer alan bilgilere göre dün THY Kargo'da çalışan üyeleri ziyaret eden Hava İş Yönetimi, üyelerin talep, görüş ve önerilerini dinledi.

Gün boyu süren ziyarette, birebir üyelerle istişarelerde bulunan Hava İş Sendikası Başkanı Ali Kemal Tatlıbal, üyelerden gördüğü destek karşısında, her zaman üyelerle dayanışma içinde olacağını, problemlere karşı çözüm odaklı bir tavır sergileyeceğini ve tüm üyelerimiz için kazanımla sonuçlanan bir TİS imzalayacaklarını, bunun mücadelesi içinde olduğunu belirtti.

Bu haftaki yazısında Hava İş Sendikası yönetimini eleştiren Murat Herdem, sendikanın üye ziyaretlerini unuttuğunu ve sık sık THY yönetimini ziyaret ettiğini ifade etmişti.
  

Hava İş üyeleri hatırladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

YAKIŞMIŞ! ~ 5 yıl önce
MAFYA BABASI MI SENDİKA BAŞKANIMI BELLİ DEĞİL. BU YÖNETİME BU BAŞKAN BENCE YAKIŞMIŞ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pavyon fedaisi ~ 5 yıl önce
Bunları buraya getiren maşalar şimdi nerede bunların maşaları artık THY yönetiminde değil eeer peki bu pavyon fedailerine kim maşalık yapıyor bir öğrensekte seneye seçimde bunları tekrar seçtirceklermi onu bir öğrensek.Zaten yapacak bir şey yok bu TİS de de bir öncekinden farklı olmıyacaklar.Bunların karşısına (iş verenin) aday bakalım kim olacak.Şimdiden bunun çalışmasını yapmaya başlıyın.Yoksa bu pavyon fedailernden kurtulmak pek mümkün olmıyacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ayıp be ~ 5 yıl önce
Sendikaya başkan olmuş insan ve temsilcileri, üyelerine mazeret izni kullandırmayan,yıllık izinlerinde sorun çıkartan,attırım,sürdürürüm diye tehdit eden kargo başkanıyla,müdürüyle poz vermeye utanır be !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sarı sendika ~ 5 yıl önce
başkanı,daha dün işten atılan 305 kardeşimiz aleyhine mahkemede şahitlik yapıyordun sonra dünyada eşi benzeri görülmemiş şekilde sendikaya başkan oldun bunu unutmadık şimdi haktan,hukuktan,adaletten,dinden,imandan bahsediyorsun, işçi üyelerinin haklarını yiyenlerle utanmadan,arlanmadan sırıtarak poz veriyorsun,makamında ağırlıyorsun ya da makamlarına gidiyorsun, sen bizi çocuk mu sanıyorsun?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 5 yıl önce
Hayatlarında her işlerini destekle,birilerini devreye sokmakla,torpille yapmaya,yaptırmaya alışmış insancıklar topluluğu biraraya gelmiş! Önce thy'de şef sonra sendikaya başkan olan zat,kargo başkanı,müdürü hepsi bileklerinin haklarıyla thy'na girmişler müdür,başkan vs olmuşlar,aileleri de gurur duyuyorlardır çocuklarının muhteşem ! başarılarıyla !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cargo ~ 5 yıl önce
Bunlar mı işçi ve haklarını savunacak? Hele ki 305 davasında işveren lehine şahitlik yapıp sonra işçi haklarını savunan sendikanın başkanı ! olan zat mı ? THY'nin torpilli müdürü bilal de ne güzel poz vermiş! Eski sendika başkanı gelse onunla da poz verir miydi ? Yediği kul haklarının bedelini nasıl ödeyeceğini hiç düşünüyor mu acaba? O da diğer torpilli müdürler gibi cukkasını doldurmanın peşinde ve kul hakkı yiyenler nasıl ki yüce Allah'ın gazabına uğrayacaklarsa o da uğrayacak!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tanımam ~ 5 yıl önce
ama kılık kıyafetleri hiç hoş değil nedir öyle 2 düğme açık , Birilerinle tanışmaya giderken zahmet olmazsa kravat tak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gardaş ~ 5 yıl önce
gardaş racon bu şeklimizi koyarız böyleeeeeeee
Kravat ~ 5 yıl önce
Kravatı satın aldığın yerde bağlat öyle kullanırsın tahminen bağlamayı bilmiyor.
Hadi ya ~ 5 yıl önce
Acımadki çocuk gibisin
Doktordansa temizdir ~ 5 yıl önce
Doktordan temiz batmobil terörle mücadelede kullanılıcak.Öyle ya filmlerde
süper grup ~ 5 yıl önce
Ama kravat takanlarda tutturmuşlar oraya , üst düğme açık formaliteden takalım demişler . Ama haklılar , başkan iki düğme açarsa kankalar tek düğme açar , değilmi ?
Ka ~ 5 yıl önce
Kabinin yuzune nasil bakacaksiniz onu dusunun !!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
maaş ~ 5 yıl önce
maaş kaç para maaaştan haber ver

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çanakkale geçilmez ~ 5 yıl önce
çanakkaleden selamlar başkanım.borajet majdurları olarak sizden gayretlerinizi esirgemeyeceğinizi dilerim.çalışma hayatınızda başarılar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
??? ~ 5 yıl önce
Bu adamla Canakkale gecilmez dogru!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000