20 Şubat 2014, Perşembe 15:01:43

GERMANWINGS'TEN KÖLN KARNAVALI'NA ÖZEL KAMPANYA

Germanwings, Almanya’da düzenlenen en büyük şenliklerden biri olan Köln Karnavalı’na özel kampanya düzenliyor.
  • Germanwings neden bu kadar pahalı anlamak zor. Lufthansa daha ucuz zaten özellikle izmir uçuşlarında . Sunexpress zaten el yakıyo hiç bakamıyorum. Low cost havayolu değil bunlar .

Almanya’nın Köln kentinde her yıl 11. ayın 11'inde saat 11’i tam 11 geçe başlayan ünlü karnaval Şubat ayında da kaldığı yerden devam ediyor. 27 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında sürecek karnavala şehir halkı kadar, şehre yurt içi ve yurt dışından akın eden 1,5 - 2 milyon insan da ilgi gösteriyor. Karnaval başta Köln, Düsseldorf ve Mainz kentleri olmak üzere ülkenin çeşitli kentlerinde büyük bir coşkuyla kutlanıyor.

Şehirde kapalı ve açık alanlarda çeşitli yürüyüşler, eğlenceler, maskeli balolar ve kutlamalar yapılıyor. Karnaval boyunca katılımcılar renk renk, çeşit çeşit kıyafetleriyle balo havası yaşatıyorlar. Şıklıktan öte yaratıcılığın öne çıktığı karnavalda giyimde, maskelerde ve makyajda birbirinden canlı ve parlak renkler kullanılıyor. Karnavalın üç ana figürü olan prens, çiftçi ve bakirenin yanı sıra kral, kraliçe ve Napolyon gibi çeşitli tarihi kişilikler ile hayvan figürlerine sıklıkla rastlanıyor.

Karnavalın ‘çılgın günleri’ şehrin cadde ve sokaklarında eğlenceli partilerle kutlanıyor. Barların ve pubların kapanış saatleri ise festivalin bitiş saatlerine göre değişiyor.

Tam bir eğlence merkezi olan Köln’e 39 Euro’dan başlayan fiyatları ile dikkat çeken Alman Havayolu şirketi Germanwings ile uçmak mümkün.

Alman havayolu şirketinin Türkiye’ye düzenlediği tarifeli uçuşların tümü, Airbus A319 tipi uçaklar ile Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan gerçekleştiriliyor.

GERMANWINGS'TEN KÖLN KARNAVALI'NA ÖZEL KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar

iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Germanwings neden bu kadar pahalı anlamak zor. Lufthansa daha ucuz zaten özellikle izmir uçuşlarında . Sunexpress zaten el yakıyo hiç bakamıyorum. Low cost havayolu değil bunlar .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000