29 Ağustos 2014, Cuma 08:40:37

GERMANWINGS'TEN GREV AÇIKLAMASI

Alman Pilot sendikası Cockpit tarafından 29 Ağustos Cumu günü gerçekleştirilmesi planlanan grev nedeniyle Germanwings’in 6:00-12:00 saatleri arasında düzenleyeceği 164 uçuştan 116’sının iptal edileceği duyuruldu.
  • TÜRK ŞİRKETLERİ OLARAK GREV YAPMALARINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ.CİROMUMUZU ARTTIRMAMIZ LAZIM.
  • İste avrupali iste kenetlenmek iste sendika- bizde kaptanlar tissss riii zin kaaaaa yani kellek korkak kaptanlara selamlar olmuyan ellerinden operim -f/o lar siz ustunuze alinmayin sizler kaptan kelimesini kulaniyorlar ama triskidan teyarre selam soyle o yarre-)) mingir monay para sizi bu paklar(:-

Alman Pilot sendikası Cockpit tarafından bugün gerçekleştirilmesi planlanan grev nedeniyle Germanwings’in 6:00-12:00 saatleri arasında düzenleyeceği 164 uçuştan 116’sının iptal edileceği duyuruldu.

Germanwings'ten yapılan açıklamada:

Grev nedeniyle iptal olan uçuşlarının yerine yeni bir uçuş planı düzenleyen Germanwings yolcularının seyahatlerini kolaylaştırmak için olanca gücüyle çalışmaktadır.

Uçuşlarla ilgili daha ayrıntılı bilgi almak isteyen yolcuların düzenli olarak güncellenen ve son bilgilerin bulunduğu www.germanwings.com/latest linkini ziyaret etmeleri önerilmektedir. Grev nedeniyle değiştirilen uçuş programı için www.germanwings.com sitesi ziyaret edilebilmektedir.  Grevden etkilenen yolcular web sitesi veya çağrı merkezi üzerinden ücretsiz olarak tekrar uçuş rezervasyonu yapabilecek veya uçuşlarını iptal edebilecektir.

Yapılacak grev nedeniyle Germanwings uçuşlarının %70’ini iptal edilecek ve yaklaşık olarak 15,000 yolcu bu durumdan etkilenecektir. Grev nedeniyle Almanya içi uçuşları yapacak yolcular daha fazla etkilenecektir. Bu yüzden havayolu şirketi yolcularına mümkünse başka ulaşım araçlarını kullanmalarını önermektedir. Tatil bölgelerine yapılacak uçuşlar için ise diğer havayolu şirketlerinden uçak kiralanacak ve yolcuların gitmek istedikleri tatil bölgelerine gitmeleri sağlanacaktır.

Germanwings grev nedeniyle meydana gelen bu aksaklıklardan ötürü yolcularından özür diler, grevin yarattığı olumsuzlukları en aza indirgemek için olanca gücüyle çalışmaktadır.

GERMANWINGS'TEN GREV AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar

iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
TÜRK ŞİRKETLERİ OLARAK GREV YAPMALARINI DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ.CİROMUMUZU ARTTIRMAMIZ LAZIM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
İste avrupali iste kenetlenmek iste sendika- bizde kaptanlar tissss riii zin kaaaaa yani kellek korkak kaptanlara selamlar olmuyan ellerinden operim -f/o lar siz ustunuze alinmayin sizler kaptan kelimesini kulaniyorlar ama triskidan teyarre selam soyle o yarre-)) mingir monay para sizi bu paklar(:-

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000