13 Temmuz 2009, Pazartesi 14:07:54

Germanwings sefer sayısını artırıyor

Köln merkezli Alman havayolu şirketi Germanwings, Türkiye'ye yaptığı uçuşların sayısını artırma kararı aldı.
  • Deneyimmiş! Senin yaptığın iş de yazdığın yorum gibiyse almazlar tabi... :)
  • Deneyimli teknisyenler emekli edilmişti. Şimdi ihtiyaç olmaya başladı.Bu ilan ise şu "AKP den Deneyimli eleman aranıyor" demektir.
  • sabiha gokcen'e dua edin.sabiha gokcenden once turkiyede kimse low cost neydi bilmiyordu..simdi herkes SAW'dan low cost ile ucmaya calısıyor...yuru Sabiha Gokcen..artık kim tutar seni...5 sene sonra 20 milyon yolcuyu insanlar gorunce ne diyecekler bakalım!!
  • bencede akşam uçuşlarını gündüz yapsa daha çok taşır.saw uçuşları 2 ve 4 arası yapıor.sabah 9 ve 10 da olsa daha çok yolcu taşır.
  • Birde Türkiyeye yaptiklari Ucuslarin Saatlerini degistirebilseler daha da cok Yolcu Ucurabilecekler.

Germanwings, bu sene yaz uçuş programı çerçevesinde merkezleri Köln/Bonn, Stuttgart, Berlin, Hamburg ve Dortmund’dan Türkiye’de İstanbul, Antalya, Ankara ve İzmir dahil olmak üzere toplam dört noktaya uçuyor. Böylece Germanwings yaz sezonu boyunca Türkiye’ye haftada toplam 37 uçuş düzenliyor.

Avrupa’da 60’dan fazla noktaya uçuş düzenleyen Germanwings Temmuz ayı itibariyle Antalya ile Köln arasında haftada 4, Antalya ile Stuttgart arasında haftada 2, Ankara ile Köln arasında haftada 3, Ankara ile Stuttgart arasında haftada 2, İzmir ile Köln, Stuttgart, Berlin  arasında haftada 3 gün uçacak. 

Germanwings Temmuz ayı boyunca ayrıca İstanbul uçuşlarının da sayısını artıyor. Şirket İstanbul Köln arasında haftada 7, İstanbul Berlin arasında haftada 3, İstanbul Stuttgart ve Hamburg arasında haftada 3, İstanbul – Dortmund arasında ise haftada 1 gün uçacak.  

Almanların favori tatil mekanları arasında yer alan Antalya ve İzmir uçuşlarının doluluk oranları geçtiğimiz sene Germanwings’in yüzünü güldürmüş ve yaz sezonunda şirket iki ülke arasında 200 binin üzerinde yolcu taşımıştı. Türkiye uçuşlarından oldukça mutlu olduklarını belirten Germanwings Sözcüsü Angelika Schwaff “Türkiye uçuşlarına başladığımız günden bugüne Türkiye Almanya arasında 1.6 milyonun üzerinde yolcu taşıdık ve önümüzdeki sene bu sayıyı artırmayı planlıyoruz. Türkiye yaz aylarında bizim en önemli uçuş noktalarımızdan bir tanesi, en yüksek doluluk oranını bu hatlarda yakalıyoruz” dedi. 

Türkiye’deki ilk seferini 3 Aralık 2002 tarihinde Köln - İstanbul arasında yapan Germanwings; uygun fiyatlar, kolay erişim ve güvenilirlik ilkelerine dayanan standartları ile iddialı. En önemli prensiplerinden biri de dakiklik olan Germanwings ile uçmak için dünyanın her köşesinden 7 gün 24 saat www.germanwings.com web sitesinden rezervasyon yaptırılabiliyor.

Germanwings sefer sayısını artırıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 13 yıl önce
Deneyimmiş! Senin yaptığın iş de yazdığın yorum gibiyse almazlar tabi... :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Deneyimli teknisyenler emekli edilmişti. Şimdi ihtiyaç olmaya başladı.Bu ilan ise şu "AKP den Deneyimli eleman aranıyor" demektir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sabiha gokcen'e dua edin.sabiha gokcenden once turkiyede kimse low cost neydi bilmiyordu..simdi herkes SAW'dan low cost ile ucmaya calısıyor...yuru Sabiha Gokcen..artık kim tutar seni...5 sene sonra 20 milyon yolcuyu insanlar gorunce ne diyecekler bakalım!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bencede akşam uçuşlarını gündüz yapsa daha çok taşır.saw uçuşları 2 ve 4 arası yapıor.sabah 9 ve 10 da olsa daha çok yolcu taşır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Birde Türkiyeye yaptiklari Ucuslarin Saatlerini degistirebilseler daha da cok Yolcu Ucurabilecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000