19 Şubat 2010, Cuma 10:04:40

Türk uçaklarına taciz!

Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşundaki Türk uçaklarına önceki gün Yunan uçakları tarafından iki kez müdahale edildi.
  • Bırakın önlesinler kendi sonlarını nasıl önleyecekler onlardan bi haberler....yakında onların uçakları pazarlama sayfalarında boy gösterecek....
  • Yunanistan batmistir 380 milyar euro borcu olan bir ulke ,birakin silahlanmaya devam etsinler korkunun ecele faydasi olmaz.
  • Türk yunan dostluğu bir masaldır.Bizler yunanlıların sözlerine değil icraatlarına bakmalıyız.Son zamanlardaki dostluk söylemlerine rağmen habire silahlanıyorlar.Bu silahları herhalde süs için almıyorlar.Kullanmak için Türkiye'nin zayıf anını bekliyorlar.Yunanlıların gerçek yüzünü öğrenmek Türk yunan dostluğu masalından uyanmak isteyenler "yunan mezalimi" kitabını okusunlar.
  • Rüyalarında bile Türk görmüyorlarsa ne olayım . Ne bu Yunanlıların paranoyası. Bunları düzeltmeye psikolog bile yetişmez. Sonra da ekonomi kötü Türkler için silah aldık yaygarası yapıyorlar. Sen istedigin silagı al. Benim vatan sevgim senin alyına basar. AB birligi dedigin baban bile seni kurtaramaz.
  • ege denizi onların degil ama adamlar hala bizim diye inant ediyolar... BİR KAÇ PİLOT ARKADASIMDAN DUYMUSTUM EGE DENİZİNDE BİZİM F-16 LAR MİRAGE 200 İT DALASINDA HER ZMAN BİZİMKİLER ÜSTÜN GELİYORMUS BUNU YUNANLILARDA SÖLÜYORMUŞ BİR NATO TATBİKATINDA YUNUN PİLOT AGZINDAN KAÇIRMIŞ BİR ÇOK ARKADAŞI İT DALASINDAN SONRA PİSTİ ZOR BULUYORLARMIŞ M-2000 YUKSEK YAKIT TUKETİMİ YÜZÜNDEN ... YANİ YARIDA BIRAKIP KAÇIYORLAR TABİRİ CAİZSE
  • Arkadaşlar bunlar bilerek yapılıyor :D bizimkileri onluyorlarda bizimkiler orda süs diye durmuyo bir nevi idman işte... bizim orduda onlendik diyo :D
  • bizdeki pilotlarda yumurta yok belkide bunlar usse donunce agliyorlardir...
  • bir it dalasi sirasinda bunlarin ucaklarini gömmedikmi biz? neden akillanmiyorlar? gerci gömdük derkene esaletten degil, o pilot beceriksizliginden düstü o ucak denize..ama pilotlar icin bende bu tür it dalaslari iyi, tecrübe kazanip neyin yanlis neyin dogru oldugunu ögreniyorlar dalas esnasinda..
  • hep tırs hep tırs adamlar cirit atarlar egede bizde aman önleme yaptık deriz...korkunun ecele faydası yokkkkkkkkkkkkkkkk
  • Üstadım, adamlar iki tane silahsız F-16'mıza full silah yüklü 4 tane uçak yolluyorlar, ondan sonra da kriz var diye AB'ye zırlıyorlar. Böyle böyle batıracaz biz bunları işte! :-)

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yer alan duyuruya göre, Türk Hava Kuvvetleri Komutanlığının Ege Denizi'nin uluslararası hava sahasında eğitim uçuşu yapan F-16 uçaklarına, Yunanistan'ın N.Ankhialos ve Tanagra meydanlarından kalkan F-16 ve M-2000 uçakları tarafından Midilli Adası'nın güneybatısı ve kuzeybatısında iki kez önleme yapıldı.

Türk uçaklarına taciz!

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 14 yıl önce
Bırakın önlesinler kendi sonlarını nasıl önleyecekler onlardan bi haberler....yakında onların uçakları pazarlama sayfalarında boy gösterecek....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Yunanistan batmistir 380 milyar euro borcu olan bir ulke ,birakin silahlanmaya devam etsinler korkunun ecele faydasi olmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Türk yunan dostluğu bir masaldır.Bizler yunanlıların sözlerine değil icraatlarına bakmalıyız.Son zamanlardaki dostluk söylemlerine rağmen habire silahlanıyorlar.Bu silahları herhalde süs için almıyorlar.Kullanmak için Türkiye'nin zayıf anını bekliyorlar.Yunanlıların gerçek yüzünü öğrenmek Türk yunan dostluğu masalından uyanmak isteyenler "yunan mezalimi" kitabını okusunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Rüyalarında bile Türk görmüyorlarsa ne olayım . Ne bu Yunanlıların paranoyası. Bunları düzeltmeye psikolog bile yetişmez. Sonra da ekonomi kötü Türkler için silah aldık yaygarası yapıyorlar. Sen istedigin silagı al. Benim vatan sevgim senin alyına basar. AB birligi dedigin baban bile seni kurtaramaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
ege denizi onların degil ama adamlar hala bizim diye inant ediyolar... BİR KAÇ PİLOT ARKADASIMDAN DUYMUSTUM EGE DENİZİNDE BİZİM F-16 LAR MİRAGE 200 İT DALASINDA HER ZMAN BİZİMKİLER ÜSTÜN GELİYORMUS BUNU YUNANLILARDA SÖLÜYORMUŞ BİR NATO TATBİKATINDA YUNUN PİLOT AGZINDAN KAÇIRMIŞ BİR ÇOK ARKADAŞI İT DALASINDAN SONRA PİSTİ ZOR BULUYORLARMIŞ M-2000 YUKSEK YAKIT TUKETİMİ YÜZÜNDEN ... YANİ YARIDA BIRAKIP KAÇIYORLAR TABİRİ CAİZSE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Arkadaşlar bunlar bilerek yapılıyor :D bizimkileri onluyorlarda bizimkiler orda süs diye durmuyo bir nevi idman işte... bizim orduda onlendik diyo :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
bizdeki pilotlarda yumurta yok belkide bunlar usse donunce agliyorlardir...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
bir it dalasi sirasinda bunlarin ucaklarini gömmedikmi biz? neden akillanmiyorlar? gerci gömdük derkene esaletten degil, o pilot beceriksizliginden düstü o ucak denize..ama pilotlar icin bende bu tür it dalaslari iyi, tecrübe kazanip neyin yanlis neyin dogru oldugunu ögreniyorlar dalas esnasinda..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
hep tırs hep tırs adamlar cirit atarlar egede bizde aman önleme yaptık deriz...korkunun ecele faydası yokkkkkkkkkkkkkkkk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Üstadım, adamlar iki tane silahsız F-16'mıza full silah yüklü 4 tane uçak yolluyorlar, ondan sonra da kriz var diye AB'ye zırlıyorlar. Böyle böyle batıracaz biz bunları işte! :-)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000