30 Mart 2013, Cumartesi 08:30:22

TSK AÇIKLAMA YAPTI

Genelkurmay Başkanlığı ABD'nin silahsız insansız hava araçlarının uçuşlarının, tamamen Türkiye'nin yönlendirmesi dahilinde, Irak'ın kuzeyindeki terör örgütü mensuplarına yönelik yapıldığını bildirdi.
  • Biz paralari TAI'de emekli askerlere ucak yapsinlar diye sorgusuz sualsiz verdikce ordumuz guclenmez. Bu boyle biline. Hani nerde Anka? Neden gorev yapmiyor? Bitmisti ya? Dunyada 3. ulkeydik hani? Nerde bu alet?
  • amerikanın ne faydasını gördük bu zamana kadar..hala şunların peşinden ayrılmıyorlar..o görüntüleri aynı anda terör örgütüne izletiyorlar bizim saflarda işbirliği yaptığını sanıyor..abd'nin emrinde çıkmadığımız sürece sömürge ülkesi olarak yaşamaya mahkumuz..
  • Yani predatorleri bize satmadilar, kiralamadilar simdide bunu mu soyluyorlar. İlginç

Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinden yapılan açıklamada, ABD birliklerinin Irak'tan çekilmesi üzerine terör örgütüyle mücadele kapsamında oluşan istihbarat ihtiyacını karşılamak maksadıyla ABD ile insansız hava aracı görevlendirmesine yönelik Mutabakat Muhtırası imzalandığı belirtildi.


Açıklamada, ''Bu mutabakat çerçevesinde, ABD'nin silahsız insansız hava araçlarının uçuşları, tamamen Türkiye'nin yönlendirmesi dahilinde, Irak kuzeyindeki bölücü terör örgütü mensuplarına yöneliktir. Ayrıca İncirlik'te konuşlu dört insansız hava aracı, uçuşlarını silahsız yapmaktadır'' ifadelerine yer verildi.

TSK AÇIKLAMA YAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar

vatan ogul ~ 9 yıl önce
Biz paralari TAI'de emekli askerlere ucak yapsinlar diye sorgusuz sualsiz verdikce ordumuz guclenmez. Bu boyle biline. Hani nerde Anka? Neden gorev yapmiyor? Bitmisti ya? Dunyada 3. ulkeydik hani? Nerde bu alet?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vatan oğul ~ 9 yıl önce
amerikanın ne faydasını gördük bu zamana kadar..hala şunların peşinden ayrılmıyorlar..o görüntüleri aynı anda terör örgütüne izletiyorlar bizim saflarda işbirliği yaptığını sanıyor..abd'nin emrinde çıkmadığımız sürece sömürge ülkesi olarak yaşamaya mahkumuz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 9 yıl önce
Yani predatorleri bize satmadilar, kiralamadilar simdide bunu mu soyluyorlar. İlginç

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000