29 Ekim 2019, Salı 11:02:55

Antalya Havalimanı'nda 29 Ekim coşkusu

Fraport TAV Antalya Havalimanı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için coşkulu bir program ile o gün uçuşunu gerçekleştiren 7’den 77’ye her yolcuya duygulu anlar yaşattı.
  • Sizleri tebrik ediyorum
  • Geçen senin haberi ben bugun saat 08.50 de van a uctum birşey gormedim.

Fraport TAV Antalya Havalimanı, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için coşkulu bir program ile o gün uçuşunu gerçekleştiren 7’den 77’ye her yolcuya duygulu anlar yaşattı. Antalya Havalimanı giden yolcu salonları başta olmak üzere tüm terminal kırmızı beyaz balonlarla süslendi. İç hatlar giden yolcu asma katında kurulan Anıtkabir replikasını gören yolcular hem duygusal anlar yaşadı hem de bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Erken saatte Cumhuriyet Balosu konsepti dahilinde Balo dansçılarının dansları, ve Bando eşliğinde söylenilen Milli Marşlarımız duygu dolu anlar yaşattı. Fraport TAV Antalya Havalimanı tüm ziyaretçilerinden takdir toplarken yolcularına unutulmayacak bir 29 Ekim yaşattı.

Balo dansçılarının, bandonun, müziklerin ve gösterilerin tadını çıkaran yolcular, bu anlamlı günde gerçekleştirilen bu güzel etkinlikler için teşekkür ederken güleryüzlerle uçaklarına uğurlandılar.

Antalya Havalimanı'nda 29 Ekim coşkusu

Facebook Yorum

Yorumlar

A330 ~ 4 yıl önce
Sizleri tebrik ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
2018 ~ 4 yıl önce
Geçen senin haberi ben bugun saat 08.50 de van a uctum birşey gormedim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000