24 Kasım 2014, Pazartesi 13:32:48

SIRADIŞI KABİN TASARIMI ÖDÜLÜ KAPTI

Etihad Havayolları’nın Airbus A380 uçaklarında yer alan ve havacılık endüstrisinde çığır açan “First Apartment” kabininin tasarımı, uluslararası ödüle layık görüldü.
  • Tam araplara göre uygulama. Onlar kabinde mangal bile yapar. Bir de ayıp olmasın diye fotoğrafa kadın koymuşlar. Arabesk zevk bu kadar işte
  • halk otobuslerinede yapilsin,ozellikle kartal-pendik arasina....
  • Etihad sitesinden Şubat ve Mart aylarında Abu-Dhabi - Londra "gidiş dönüş" baktım.. En pahalı olan "The Residence" kabin fiyatı 42304 USD (155395 AED). 94377 TL ediyor. "First Suite Freedom" 9986 USD (36685 AED). Bu da 22261 TL ediyor.
  • 3 tane satsa uçağın maliyetini çıkarcak :))
  • Arap Modernizimi :))
  • ....ama ne yakisir o beyaz carsafli bedeviler o ucaklara....hatta alt kata develer icinde park yeri yapsinlar !!!
  • ucuzmuş ya la :D
  • bu hizmetin ücretini merak ettim

Etihad Havayolları’nın Airbus A380 uçaklarında yer alan ve havacılık endüstrisinde çığır açan “First Apartment” kabininin tasarımı, İngiliz ve Uluslararası Tasarım Derneği (SBID) Ödülleri’nin 2014 töreninde, en önemli ödül kabul edilen Bütünsel Tasarım Ödülü’ne layık görüldü.

Etihad Havayolları’nın, yapılan yolcu anketlerindeki görüşler doğrultusunda “lüks bir otel deneyimi sunan ve aynı zamanda Arap modernizmini yansıtan birinci sınıf kabin” olarak tasarladığı “First Apartment” konsepti; göklerdeki en geniş, en lüks ve en özel birinci sınıf kabini olma özelliğini taşıyor. Geniş gövdeli bir uçakta tek koridorlu bir yerleşim kullanarak havacılık endüstrisinde bir ilke imza atan şirketin First Apartment kabinlerinde Poltrano Frau koltuk, 205 santimetre uzunluğunda ayrı bir yatak, dolap, tam boy bir gardırop, soğutuculu mini bar ve makyaj masası yer alıyor. First Apartment kabinleri 3,6 metrekarelik alanı Etihad Havayolları’nın mevcut First Class süitlerinde yüzde 74 daha fazla alan sunuyor.

Etihad Havayolları’nın ilki 27 Aralık’ta Abu Dabi – Londra uçuşuyla hizmete girecek olan ve toplamda 10 adet sipariş ettiği Airbus A380 uçaklarının her birinde dokuzar “First Apartment” kabini yer alacak.

SIRADIŞI KABİN TASARIMI ÖDÜLÜ KAPTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
Tam araplara göre uygulama. Onlar kabinde mangal bile yapar. Bir de ayıp olmasın diye fotoğrafa kadın koymuşlar. Arabesk zevk bu kadar işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
at gözlüğü ~ 8 yıl önce
Art niyetiniz açıkca ortada,Burada esas amacınız fırsatı bulmuşken arap kültürüne karşı kininizi kusmak sanırım.Aynı kabini ingiliz veya Alman havayolu yapsa,mükemmel olur degilmi !Ya arkadaşım çıkarın at gözlüklerinizi vede kurtulun saplantılarınızdan.
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
halk otobuslerinede yapilsin,ozellikle kartal-pendik arasina....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teasers ~ 8 yıl önce
Etihad sitesinden Şubat ve Mart aylarında Abu-Dhabi - Londra "gidiş dönüş" baktım.. En pahalı olan "The Residence" kabin fiyatı 42304 USD (155395 AED). 94377 TL ediyor. "First Suite Freedom" 9986 USD (36685 AED). Bu da 22261 TL ediyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 8 yıl önce
3 tane satsa uçağın maliyetini çıkarcak :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 8 yıl önce
Arap Modernizimi :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
YAKISIR ~ 8 yıl önce
....ama ne yakisir o beyaz carsafli bedeviler o ucaklara....hatta alt kata develer icinde park yeri yapsinlar !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
. ~ 8 yıl önce
ucuzmuş ya la :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
excellence ~ 8 yıl önce
bu hizmetin ücretini merak ettim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cheapest ~ 8 yıl önce
tek yön 130bin TL ABUDABİ-LONDRA
Etihad ~ 8 yıl önce
Arkadaslar bu Residence degil. Yeni First Class. Arkadasin dedigi gibi 130nin tl falan degil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000