12 Eylül 2014, Cuma 08:00:50

ETIHAD'IN YENİ YATIRIMI HİZMETE AÇILDI

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları’nın, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’nda sunduğu hizmetlere gelen yolcular için açılan yeni “Arrivals Lounge” eklendi.
  • Biz yıllardır topluyoruz.Siz kendinizi ne sanıyorsunuz kuzum.FSC dediklerinde ne zannettiniz :)
  • Doco fsc olarak bos toplamaya haziriz istanbuldan alisigiz ordada toplariz ucan sef der bos toplatirsiniz

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Havayolları’nın, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’nda sunduğu hizmetlere gelen yolcular için açılan yeni “Arrivals Lounge” eklendi. Şirketin dünya genelinde gelen yolculara yönelik ilk salonu olan Abu Dabi Arrivals Lounge, First ve Business Class yolculara hizmet verecek.

Havalimanı içinde ulaşımı oldukça kolay bir yerde, gümrük kontrolünün hemen sonrasına açılan Arrivals Lounge, lüks ve modern dekorasyonuyla Abu Dabi’ye ulaşan Etihad Havayolları konuklarına seyahat sonrası dinlenme ve tazelenme olanağı sunuyor. Her biri lüks malzemelerle donatılmış on duş ünitesinin yer aldığı salonda konuklar duş alırken kıyafet ve elbiselerini on dakika içinde tamamlana buhar ütüsüne gönderebiliyor.

Etihad Havayolları’nın Abu Dabi Arrivals Lounge ile birlikte sunmaya başladığı hizmetler arasında ‘SHAVE by Etihad Airways’ konsepti de yer alıyor. Bu konsept kapsamında dileyen konuklar, salonda yer alan özel berberlerden tıraş hizmeti alabiliyor.

Arrivals Lounge içerisinde ayrıca yüksek konforlu koltuklar ve büyük ekranlı televizyonlar ile geniş bir yelpazede yerel ve uluslararası gazete, dergi ve kitap seçkisi yer alıyor. Gün boyunca café tarzı atıştırmalıkların servis edildiği salonda, sabah saatlerinde zengin kahvaltı seçenekleriyle birlikte soğuk ve sıcak içecekler ile özel şefler tarafından hazırlanan taze kanepe ve tatlılar da ikram ediliyor.

Arrivals Lounge bünyesinde, toplantı öncesi hazırlıklar için sessiz ve konforlu bir ortama ihtiyaç duyan konuklar için büyük ekranlı Apple bilgisayarların, yazıcının ve geniş bant internet erişimin bulunduğu bir bölüm de bulunuyor.

Etihad Havayolları, Abu Dabi Uluslararası Havalimanı’nda hali hazırda hizmet veren ve gelen yolcular için yeni açılan “Arrivals Lounge”u da dahil olmak üzere, küresel olarak toplam 11 lounge ile hizmet veriyor. Etihad’ın, Dublin, Frankfurt, Londra Heathrow, Manchester, Paris, Sidney ve Washington DC’de bulunan uluslararası lounge’larına önümüzdeki dönemde New York, Los Angeles, Chicago, Melbourne ve Milano da eklenecek. Etihad Havayolları’na ait lounge’ların her yıl yüzde 20 artan ziyaretçi sayısı, bu yılın ilk yarısında 280 bine ulaştı.

ETIHAD'IN YENİ YATIRIMI HİZMETE AÇILDI

Facebook Yorum

Yorumlar

KA ~ 6 yıl önce
Biz yıllardır topluyoruz.Siz kendinizi ne sanıyorsunuz kuzum.FSC dediklerinde ne zannettiniz :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 6 yıl önce
Doco fsc olarak bos toplamaya haziriz istanbuldan alisigiz ordada toplariz ucan sef der bos toplatirsiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adjust ~ 6 yıl önce
Dostum işe girerken böyle birşey olduğunu biliyordun ama değil mi ? Ben de fsc için başvurdum, mülakatlara katıldım cevap bekliyorum ama ben bu iş hakkında yeterince bilgiye sahibim. Yani bunu bilerek gireceğim inşallah. Şimdi şikayet etmenin bi anlamı yok bence

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000