17 Mayıs 2010, Pazartesi 11:37:40

Etihad, tek biletle konforu sunuyor...

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad, İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak Avustralya’nın Sidney ve Melbourne şehirlerine gerçekleştirdiği uçuşlarda misafirlerine ekonomi ve business class deneyimini tek biletle yaşatan farklı bir fırsat sunuyor.
  • Arapların uçaklar boş kaldı galiba ?

Kampanyaya göre, Sidney’e ve Melbourne’e seyahat edecek Etihad yolcuları, vergiler dahil, servis ücreti hariç 2124 Avro’dan başlayan fiyatlarla İstanbul ile Abu Dabi arasında Coral Economy sınıfında, Abu Dabi ile Avustralya arasında ise Pearl Business Class konforuyla uçacak. İstanbul'dan Abu Dabi aktarmalı olarak haftanın beş günü Melbourne’e, üç günü ise Sidney’e uçma olanağı sunan Etihad’ın aynı günlerde Sidney ve Melbourne’den İstanbul'a dönüş uçuşları da bulunuyor.

Etihad, Sidney ve Melbourne’ün yanı sıra, İstanbul’dan Abu Dabi aktarmalı olarak; Asya ve Afrika’da, aralarında Sidney, Melbourne, Pekin, Singapur, Bangkok, Kuala Lumpur, Johannesburg, Kolombo ve Tokyo’nun da bulunduğu yirminin üzerinde önemli merkeze bağlantı olanağı sunuyor. Etihad’ın İstanbul ofisine (212) 334 29 60 numaralı telefondan ve [email protected] e-posta adresinden ulaşılabiliyor.

 

Etihad, tek biletle konforu sunuyor...

Facebook Yorum

Yorumlar

Misafir ~ 12 yıl önce
Arapların uçaklar boş kaldı galiba ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000