15 Eylül 2011, Perşembe 14:30:15

"HAVAALANI POLİS KAYNIYOR SANKİ OHAL VAR"

BDP Şırnak Milletvekili Hasip Kaplan, Twitter'dan yazdı...
  • bırakın bunları uçağa,meclise alanlara ne demeli...böyle demokrasi olmaz.bir babayiğit çıkıpta bunların vekilliğini fesh edemedi..
  • SENİ UÇAĞA ALDIKLARINA DUA ET.
  • benim vergimle maaş alıyorsun ya senin değil bu devletin,bu sistemin sorgulanması lazım....dünyada hangi aklı başında ülke teröriste maaş bağlar milletvekili yapar akıl alır gibi değil...
  • ALLAH BELANI VERSİN , BİN BETER OL.........
  • 1 saat beklediniz yoruldunuz haa... gerekirse uçuş sahası kapansın,, kandildeki leş adayları gebersin... uçak sarmıyorsa,, karayoluyla gidin,,,
  • bu adam yemın dahı etmemıs nasıl mıllet vekılı sıfatı alıyor kardesım...
  • Sükretsin bu hainlerin kafasina bomba dusmemis dusseydi bence daha iyi olurdu o zaman gorurdu Vatan haini, Turkiye yi desteklen Kürt Kardeslerimi bende destekliyorum Kurt Turkten farki yoktur onlarda Ulus önder ATATURK zamaninda Turkiye nin emegi icin savasmistir bunu inkar etmiyelim lütfen Turk ve Kurt kardestir bunu kimse bozamaya gücleri oldukca yetmezzz ! VATAN SAGOLSUN HEP BIRLIKTE EL ELE KOL KOLA, VATAN HAINLERE yer yok !
  • bunlari temizlemk icin az kaldi,o savas ucaklari yakin birgün sizi tek tek yok edecek.Ozaman rötar olmaz
  • HAKKARİDEN EDİRNEYE ,TRABZONDAN ANTALYAYA KADAR BURASI TÜRKİYE BEYEFENDİ. O UÇAKLAR DA TÜRK MİLLETİNE MUSALLAT OLAN ZARARLI BÖCEKLERİ YOK ETMEYE GİDİYORLAR. BEĞENMİYORSAN DEFOLUP GİDERSİN BENİM ÜLKEMDEN. ALİ OSMAN ÇELİKBAŞ
  • Hazret beklemişmiş de bilmem neymiş de falan filan vs...Sen gerçekten vekil gibi davransan mesela dağdakilere gaz verip devlete kafa tutacağına halkının sorunlarıyla ilgilensen (Ör.töre cinayetleri, doğudaki kadınlara yapılan haksızlıklar, işsizlik çoğaltılabilir) o vakit o uçaklarda kandile gitmez. Bindiğin uçak ve içindeki insanlar da beklemez. Uçakta ayağa kalkıp sayın bakanlardan ve diğer yolculardan özür dilemeliydin.
Bağımsız Demokrasi Partisi Şırnak Milletvekili olan Hasip Kaplan Diyarbakır'dan Ankara'ya gidecek uçağın içinde bazı bakanlarla birlikte 1 saat 15 dakika bekletildiklerini Twitter'dan yazdı.

Sözkonusu rötarın Kandil'e uçuş yapan savaş uçaklarının neden olduğunu yazan Kaplan, İçişleri ile Çevre ve Orman Bakanı'nın da uçakta olduğunu belirtti. Milletvekili, rötarın yanısıra Esenboğa Havaalanı'ndaki polis yoğunluğuna da değinmesinin yanısıra VIP'de bazı BDP'li vekillere ayrımcılık yapıldığını da iddia etti.

Rötarı ve savaş uçaklarının Kandil seferlerini eleştiren BDP'li vekil, Twitter'da şu ifadeleri kullandı:"HAVAALANI POLİS KAYNIYOR SANKİ OHAL VAR"

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 12 yıl önce
bırakın bunları uçağa,meclise alanlara ne demeli...böyle demokrasi olmaz.bir babayiğit çıkıpta bunların vekilliğini fesh edemedi..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
SENİ UÇAĞA ALDIKLARINA DUA ET.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
benim vergimle maaş alıyorsun ya senin değil bu devletin,bu sistemin sorgulanması lazım....dünyada hangi aklı başında ülke teröriste maaş bağlar milletvekili yapar akıl alır gibi değil...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
ALLAH BELANI VERSİN , BİN BETER OL.........

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
1 saat beklediniz yoruldunuz haa... gerekirse uçuş sahası kapansın,, kandildeki leş adayları gebersin... uçak sarmıyorsa,, karayoluyla gidin,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bu adam yemın dahı etmemıs nasıl mıllet vekılı sıfatı alıyor kardesım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Sükretsin bu hainlerin kafasina bomba dusmemis dusseydi bence daha iyi olurdu o zaman gorurdu Vatan haini, Turkiye yi desteklen Kürt Kardeslerimi bende destekliyorum Kurt Turkten farki yoktur onlarda Ulus önder ATATURK zamaninda Turkiye nin emegi icin savasmistir bunu inkar etmiyelim lütfen Turk ve Kurt kardestir bunu kimse bozamaya gücleri oldukca yetmezzz ! VATAN SAGOLSUN HEP BIRLIKTE EL ELE KOL KOLA, VATAN HAINLERE yer yok !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bunlari temizlemk icin az kaldi,o savas ucaklari yakin birgün sizi tek tek yok edecek.Ozaman rötar olmaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
HAKKARİDEN EDİRNEYE ,TRABZONDAN ANTALYAYA KADAR BURASI TÜRKİYE BEYEFENDİ. O UÇAKLAR DA TÜRK MİLLETİNE MUSALLAT OLAN ZARARLI BÖCEKLERİ YOK ETMEYE GİDİYORLAR. BEĞENMİYORSAN DEFOLUP GİDERSİN BENİM ÜLKEMDEN. ALİ OSMAN ÇELİKBAŞ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Hazret beklemişmiş de bilmem neymiş de falan filan vs...Sen gerçekten vekil gibi davransan mesela dağdakilere gaz verip devlete kafa tutacağına halkının sorunlarıyla ilgilensen (Ör.töre cinayetleri, doğudaki kadınlara yapılan haksızlıklar, işsizlik çoğaltılabilir) o vakit o uçaklarda kandile gitmez. Bindiğin uçak ve içindeki insanlar da beklemez. Uçakta ayağa kalkıp sayın bakanlardan ve diğer yolculardan özür dilemeliydin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000