30 Temmuz 2011, Cumartesi 08:33:31

EMIRATES'TEN BENZER ATAK

Emirates Havayolları, Real Madrid'e sponsor oldu. İspanya'nın Real Madrid kulübü, Birleşik Arap Emirlikleri'nin havayolu şirketi olan Emirates ile 5 yıllık sponsorluk anlaşması imzaladı.
  • Araplar için bu işler normal. Onlar para ile tanınmaya alışmışlar. Sürekli para harcayarak bir yere gelinmeyeceğini bir gün öğrenicekler ama o zaman da emirlikler herhalde bitmiş olacak. Ne yazık ki THY de araplara özenip olmadık sponsorluklara giriyor.
  • Yorumculara katiliyorum, Barcelonaya sponsor olmus guya bir kere bile yabanci basinda bahsini duymadim kendi kendimize avunuyoruz. Wozniacki'ye sponsor olmus ee ne faydasi oldu ki bilet satislarina? Birak elaleme para yedirmeyi sacma sapan isler yapma, maliyetleri kismaya bak sen Hamdi Bey, sayin Temel Bey, girdi maliyetlerini dusurun, personel giderlerini dusurun ve bunu fiyatlara yansitin. THY kadar bol maas veren havayolu yok personeline sanki ucaklar yuzde doksan dolulukla ucuyor karliligimiz zirve yapmis gibi. Kendinize gelin beyler maliyet dusurucu kalici tedbirler alin. Hosteslerin maasini dusurmekle baslayabilirsiniz mesela. Suratlari gulmez, Ingilizce bilmez, sanki kralice hanimefendiler bir kibir bir kibir.
  • Yine tipik bir arap ve bol bulunmuş şeker. İspanyollarda çok takmıştı formanın arkasındaki yazıyı. Adamlar saf bulmuş aldıkları paraya bakıyorlar. Arapta mutlu oluyor. Nedense hep kompleksli ülkelerde var bu huylar.
  • arkadaşım sen ne güzel söylemişsin.. imzamı atıyorum yazdıklarına.. kendi kendimize gelin güvey oluyoruz.. :) birde reklamlarda oynaması için takıma ve futbolcularına dünya para ödüyoruz ???
  • formanin onune veya arkasina reklam vermek 100 milyon dolardan basliyor THY nin sponsorlugu resmi tasima sponsorlugu onuda kimsenin salladigi yok bizimkiler haric hicbir basin organinda sozu bile gecmiyor sonuc olarak turkun turke propagandasi kendi kendimizi avutuyoruz
  • THY Barcelona ve Man. UNT.a sponsor oluyor ancak futbol takımlarının sırtında THY ya da FLY THY yazmıyor Emirates sponsor olduğu hem Arsenal hemde Real Madridin takım formalarının arkasında Emirates yazdırıyor. Bunu THY neden yapmıyor.
Real Madrid'in Santiago Bernabeu Stadı'nda bugün basına yapılan sponsorluk anlaşması tanıtımına kulüp başkanı Florentino Perez, futbolcular ve Emirates'in Avrupa ve Rusya Ticari İlişkiler Genel Müdürü Salem Obaidalla katıldı.

Soru almadan yapılan sponsorluk tanıtımında konuşan Perez, "Real Madrid ve Emirates, liderlik ve uluslararalılık gibi iki değeri paylaşıyorlar. Emirates bizim için stratejik bir ortak ve çok yoğun ilişkide olacağız" dedi.

Real Madrid'in yeni Türk futbolcuları Nuri Şahin ve Hamit Altıntop da diğer takım arkadaşlarıyla birlikte Santiago Bernabeu Stadı'nda hazır bulunurken, 5 maçlık cezasının düşürülmesi için UEFA Disiplin Komitesi'ne Nyon kentinde ifade veren teknik direktör Jose Mourinho sponsorluk anlaşması tanıtımına katılamadı.

Öte yandan, İngiltere'den Arsenal, İtalya'dan Milan, Fransa'dan Paris Saint Germain, Almanya'dan Hamburg ve Yunanistan'dan Olympiakos'un ardından Real Madrid ile de sponsorluk anlaşması yapan Emirates'in, kendisine bağlı olan Fly Emirates şirketi aracılığıyla İspanya'da bu sezon 1.lige yükselen ve ciddi ekonomik sorunları bulunan Rayo Vallecano kulübünü satın alabileceği, İspanyol "El Economista" gazetesi tarafından iddia edildi.
EMIRATES'TEN BENZER ATAK

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
Araplar için bu işler normal. Onlar para ile tanınmaya alışmışlar. Sürekli para harcayarak bir yere gelinmeyeceğini bir gün öğrenicekler ama o zaman da emirlikler herhalde bitmiş olacak. Ne yazık ki THY de araplara özenip olmadık sponsorluklara giriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yorumculara katiliyorum, Barcelonaya sponsor olmus guya bir kere bile yabanci basinda bahsini duymadim kendi kendimize avunuyoruz. Wozniacki'ye sponsor olmus ee ne faydasi oldu ki bilet satislarina? Birak elaleme para yedirmeyi sacma sapan isler yapma, maliyetleri kismaya bak sen Hamdi Bey, sayin Temel Bey, girdi maliyetlerini dusurun, personel giderlerini dusurun ve bunu fiyatlara yansitin. THY kadar bol maas veren havayolu yok personeline sanki ucaklar yuzde doksan dolulukla ucuyor karliligimiz zirve yapmis gibi. Kendinize gelin beyler maliyet dusurucu kalici tedbirler alin. Hosteslerin maasini dusurmekle baslayabilirsiniz mesela. Suratlari gulmez, Ingilizce bilmez, sanki kralice hanimefendiler bir kibir bir kibir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Yine tipik bir arap ve bol bulunmuş şeker. İspanyollarda çok takmıştı formanın arkasındaki yazıyı. Adamlar saf bulmuş aldıkları paraya bakıyorlar. Arapta mutlu oluyor. Nedense hep kompleksli ülkelerde var bu huylar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
arkadaşım sen ne güzel söylemişsin.. imzamı atıyorum yazdıklarına.. kendi kendimize gelin güvey oluyoruz.. :) birde reklamlarda oynaması için takıma ve futbolcularına dünya para ödüyoruz ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
formanin onune veya arkasina reklam vermek 100 milyon dolardan basliyor THY nin sponsorlugu resmi tasima sponsorlugu onuda kimsenin salladigi yok bizimkiler haric hicbir basin organinda sozu bile gecmiyor sonuc olarak turkun turke propagandasi kendi kendimizi avutuyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY Barcelona ve Man. UNT.a sponsor oluyor ancak futbol takımlarının sırtında THY ya da FLY THY yazmıyor Emirates sponsor olduğu hem Arsenal hemde Real Madridin takım formalarının arkasında Emirates yazdırıyor. Bunu THY neden yapmıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000