10 Ekim 2015, Cumartesi 09:45:09

Emirates tüm kategorilerde 'en iyi' seçildi

Emirates, ABD'nin Oregon eyaletindeki Portland kentinde gerçekleştirilen APEX 2015 Yolcu Seçimleri Ödülleri'nde en çok ödül alan havayolu firması oldu. Emirates, aday gösterildiği tüm kategorilerde birinci olarak yedi ödül kazandı.
  • bunun gibi havacilik odulleri, tum havacilarinda bildigi uzere bazi internet siteleri veya kuruluslara para yedirerek verilen/alinan oduller. benim kistasim filo yeniligi ve genisligi, yolcularda olusan marka ve kalite algisi, vaktinde varis/ ayrilistir. bunlar goz onune alininca ve THY kadrolarinin da nasil torpil ile sacma sapan doldurulup asil yuku ceken sirketi ileri tasiyan insanlara haksizlik yapildigini gordukce, kusura bakmayin ama Emirates, thy ve rekabet ayni cumlede komik duruyor.
  • Adam haklı beyler, a350 avrupada ilk teslimat finnair'a yapıldı.İlk biz sipariş vermemiz gerekirdi. Süper bedava reklam yaptı adamlar ! yavaş kalıyoruz
  • Basarisinin tek sirri var o da bizim milli ucagi kullanmasi gerisi hikaye!
  • Bu Boeing 777 nin zaferdir.
  • Kabin ici eglence sistemimiz 5 6 yildir gelistirilmedi, ucaklarda wifi hizmetinde geri kaliyoruz, yetmiyor filayo ucak aliminda gec kaldik, 777x de siparis de olmamiz lazimdi, icerden biri olarak bu hatalar yonetim degistiginde isin basina geleceklere yansiyacak o zaman diyecegiz ki Temel Bey gibi yonetici gelmedi
  • Rotar diyen arkadasim pegasusla karistirdi herhelde rotarin adresi pegasus sevgili irlandali
  • Bizimkiler de en iyi rötar dalında aday olmuşlar
  • agirlikla fransizca konusulan afrika'ya fransizca bilmeyenleri mudur atayan, ebola'ya onemli degil sadece bulasinca olduruyor, en buyuk rakiplerimiz! emirates,katar,etihad diyen temel, goruyor musun emirates'i ? sen , bu vizyonunla bu zihniyetinle ve torpilli,is bilmez,tecrubesiz,dil bilmeyen,havaciligin icinden gelmemis,emeksiz is ve makam sahibi olmus adamlarinla mi emirates'in sahip oldugu odulleri alacaksin ?
  • Uçak alsam ben de en iyi seçilirimmm :) rezalet
  • Xelal olsin vollxah çox sevitrem emiratesi xelal

Emirates, APEX Ödülleri’nde En İyi Yolcu Deneyimi ile altıncı kez üst üste kazandığı Orta Doğu'nun En İyisi ödülünün sahibi oldu. Emirates ayrıca uçaklarında müşterilerine sunduğu ürünler ve havalimanı hizmetleri konusunda En İyi Uçak İçi Eğlence Kullanıcı Arayüzü, En İyi Uçak İçi Bağlanırlık ve İletişim, En İyi Kabin Ambiyansı, En İyi Yiyecek ve İçecek Hizmeti ile En İyi Yer Hizmetleri Deneyimi ödüllerini de kazandı.

Emirates'in Başkan Vekili ve Operasyon Direktörü Adel Al Redha konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: "Yaptığımız her şeyin merkezinde müşterilerimiz yer alıyor. Havada ve karada, ön saflarda ve perde arkasında, kendisini işine adamış personelimiz olağanüstü bir seyahat deneyimi sağlamak için her gün son derece sıkı şekilde çalışıyor. Yolcular tarafından takdir görmek alabileceğimiz en güzel ödül ve çıtayı yükseltmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Emirates, mevcut en yeni teknolojiye dayalı ürünler ve yenilikçi kabin mobilyaları sunmanın yanında yer hizmetlerinin sunduğu servis ve ürünleri geliştirmek üzere yatırım yapmaya devam ediyor. Bu başarıyı ise Emirates Havayolu ve Grubu Yönetim ve İcra Kurulu Başkanı Ekselansları Şeyh Muhammed bin Raşit El Maktum ile havayolu şirketimizin Başkanı Sir Tim Clark'ın bize verdiği sonsuz desteğe borçluyuz."

Emirates, artık bir simge haline gelen A380 ve son derece popüler olan Boeing 777'lerden oluşan en büyük filoya sahip havayolu firması konumunda bulunuyor. Bu modern ve gelişmiş jetler operasyon açısından son derece verimli olmanın yanı sıra Emirates'in uçaklarında yolcuların havada bile bağlantıda kalmalarını sağlamak üzere mobil telefon hizmetleri ve ücretsiz Wi-Fi ile canlı yayında en güncel spor müsabakalarının izlenebileceği TV ve uçak içi eğlence sistemi "ice" üzerinden benzersiz eğlence seçenekleri sunan en yeni teknolojiler ile hizmet vermesine olanak tanıyor.

Emirates'in markalaşmış hizmeti 130'un üzerinde farklı ülkeden gelen ve 60'ın üzerinde farklı dil konuşabilen uluslararası kabin ekibi ile sunuluyor; hizmet verdiği bölgeler ve ülkelerden esinlenen leziz yemekler en özel şaraplarla birlikte harika bir yemek deneyimine dönüşüyor.

Yerde ise dünyanın dört bir yanına 38 adet dinlenme salonu yapan Emirates, şoförlü araç hizmetleri ile sık uçan ve ayrıcalıklı yolculara zahmetsiz bir Emirates deneyimi yaşatıyor.

Havayolu Yolcuları Deneyimi Birliği (APEX) tarafından oluşturulan Yolcu Seçimleri Ödülleri, dünyanın dört bir yanındaki yolcuları kısa zaman önce deneyimledikleri uçuşları değerlendirmeye davet ediyor. 200'den fazla ülkeden yolcu bu yıl dağıtılacak ödüller için en beğendikleri havayolu şirketi için oy kullandı ve oylama Mayıs'tan Haziran sonuna kadar iki aylık bir sürede gerçekleştirildi.

Kutlamalarla geçen bu haftada Emirates aynı zamanda Dubai'de 2015'te gerçekleştirilen 2. Körfez Havacılık Ağı Etkinlikleri ile birlikte düzenlenen Havacılık Başarı Ödülleri'nin açılışında özel bir ödüle layık görüldü. Söz konusu ödül Emirates'in 30 yıllık üstün başarısını taçlandırdı.

2015 APEX Yolcu Seçimleri Ödülleri'nde kazanılan ödüllerin tam listesi:

En İyi Yolcu Deneyimi
Orta Doğu'nun En İyisi
En İyi Yiyecek ve İçecek Hizmeti
En İyi IFE (Uçak İçi Eğlence) Kullanıcı Arayüzü kategorisi
En İyi Uçak İçi Bağlanırlık ve İletişim
En İyi Kabin Ambiyansı
En İyi Yer Hizmetleri Deneyimi

Emirates tüm kategorilerde 'en iyi' seçildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

havaci ~ 5 yıl önce
bunun gibi havacilik odulleri, tum havacilarinda bildigi uzere bazi internet siteleri veya kuruluslara para yedirerek verilen/alinan oduller. benim kistasim filo yeniligi ve genisligi, yolcularda olusan marka ve kalite algisi, vaktinde varis/ ayrilistir. bunlar goz onune alininca ve THY kadrolarinin da nasil torpil ile sacma sapan doldurulup asil yuku ceken sirketi ileri tasiyan insanlara haksizlik yapildigini gordukce, kusura bakmayin ama Emirates, thy ve rekabet ayni cumlede komik duruyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy-yönetici ' ye ~ 6 yıl önce
Adam haklı beyler, a350 avrupada ilk teslimat finnair'a yapıldı.İlk biz sipariş vermemiz gerekirdi. Süper bedava reklam yaptı adamlar ! yavaş kalıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Milli ucak ~ 6 yıl önce
Basarisinin tek sirri var o da bizim milli ucagi kullanmasi gerisi hikaye!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 yıl önce
Bu Boeing 777 nin zaferdir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy - yonetici ~ 6 yıl önce
Kabin ici eglence sistemimiz 5 6 yildir gelistirilmedi, ucaklarda wifi hizmetinde geri kaliyoruz, yetmiyor filayo ucak aliminda gec kaldik, 777x de siparis de olmamiz lazimdi, icerden biri olarak bu hatalar yonetim degistiginde isin basina geleceklere yansiyacak o zaman diyecegiz ki Temel Bey gibi yonetici gelmedi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rotar? ~ 6 yıl önce
Rotar diyen arkadasim pegasusla karistirdi herhelde rotarin adresi pegasus sevgili irlandali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 yıl önce
Bizimkiler de en iyi rötar dalında aday olmuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
havacı ~ 6 yıl önce
aşağılılık kompleksi Thy kaç defa ödül aldı onu görmezler
? ~ 6 yıl önce
agirlikla fransizca konusulan afrika'ya fransizca bilmeyenleri mudur atayan, ebola'ya onemli degil sadece bulasinca olduruyor, en buyuk rakiplerimiz! emirates,katar,etihad diyen temel, goruyor musun emirates'i ? sen , bu vizyonunla bu zihniyetinle ve torpilli,is bilmez,tecrubesiz,dil bilmeyen,havaciligin icinden gelmemis,emeksiz is ve makam sahibi olmus adamlarinla mi emirates'in sahip oldugu odulleri alacaksin ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
! ~ 6 yıl önce
sanarsın Thy ödül almıyor Emiratesın parsı petrolden geliyor parası bol bizim ki ise devletten para almadığı halde kârı devlete gidiyor
!! ~ 6 yıl önce
nereden biliyorsun "sizinkinin" devletten para almadigini ? thy'nin el altindan devletten para aldigini herkes biliyor sen uyuyorsun galiba !
Eeeee hem boeing den hem de airbustan ~ 6 yıl önce
Uçak alsam ben de en iyi seçilirimmm :) rezalet

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sen? ~ 6 yıl önce
uçakları nerden alıyosun sorması ayıp :D
Xelal ~ 6 yıl önce
Xelal olsin vollxah çox sevitrem emiratesi xelal

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000