27 Mart 2018, Salı 19:49:13

Emirates en iyi havayolu ödülünü aldı

Emirates, havacılık endüstrisindeki farklı sektörlerden yöneticilerin ve uzmanların oluşturduğu jüri tarafından yapılan değerlendirmenin ardından, 2018 Hava Taşımacılık Ödüllerinde ‘Yılın Havayolu’ ödülünü kazandı.
  • kiralık filo ile nereye kadar çok merak ediyorum ...
  • Parayı en çok harcayan havayolu kategorisinde birinci olmuş. Bravo sana arap. Harcamaya devam et. Paran bitince ne yapacaksın bakalım. Dubai vs de bitti artık. Kimse araplara para harcamıyor. Uyandı millet. Bana düşman olan ülkeye neden para harcayayım. Neden havayoluna bineyim.
  • En iyi arap havayolu ödülü değil mi ?
  • Bıktık bu arap reklamlarından bıktık. Kardeşim adamlarda kar amacı yok. Para çuvalla. Eeee beni mi seçecekler. Tabii ki arabı seçerler. Para kazansa ne olur, kazanmasa ? Bunlara yorum bile yapmaya değmez.
  • Ben 2 kez emiratesle uç tum harika havayolu ben hak etişler
  • THY, PGS, Atlas, Correndon, .... hepsi ödül aldı; yıldızlar aldı. İnsan merak ediyor, bu ödüller nasıl alınıyor. Seyirci etabı gibi birşey bu.
  • Havaciligin gizli kahramani Arff ye yine odul yok....olsun biz gorunmeyen fadakar kahramanlariz
  • En çok para harcayan arap ödülünü almışlar.
  • Hala kalkmış tk diyorlar ya :) şakamısınız siz. Ne bekliyordunuzki tabiiki açık ara önde adamlar.
  • AviRate İnternatonalda güvenlik notu 55 üzerinden 45 ve sadece 4 yıldızlı olan emirates kaç para verip te aldı o ödülü acaba? Skytraxten hiç bahsetmiyorum, onlarda parayı verene düdüğü çaldırıyor. Bu ödüllere ben inanmam. THY hizmete ve kaliteye biraz daha özen verse bunları solda sıfır bırakır ama, oda yok maalesef. İki derecelendirme kurumuna da bakıyorum ve fark ortada: AviRate daha sıkı değerlendirilirken, skytrax fifa gibi olmuş güvenilmez.

Emirates, havacılık endüstrisindeki farklı sektörlerden yöneticilerin ve uzmanların oluşturduğu jüri tarafından yapılan değerlendirmenin ardından, 2018 Hava Taşımacılık Ödüllerinde ‘Yılın Havayolu’ ödülünü kazandı.

Ödülü, havayolu adına Emirates İdari Başkan Yardımcısı ve Ticari Hizmetler Bölümü Başkanı Thierry Antinori aldı. Ödül hakkında yorumlarını belirten Antinori: “Hava Taşımacılık Ödüllerinde ödül almaktan dolayı büyük onur duyuyoruz. Modern filo, ürün ve hizmet kalitesini güçlendirmek için sürekli yatırım yaparak hem havada hem de karada, yolcularımıza mümkün olan en iyi deneyimi sunmaya odaklanmış durumdayız. Ayrıca, gelişen yolcu taleplerini karşılamak ve bunların ötesine geçmek üzere, teknolojiyi, operasyonlarımızda kullanıyoruz. Bu ödül, şirketin yolcularına özen göstererek ve hizmet düzeyimizi yükselterek her gün fark yaratan personelin sıkı çalışmasının ve çabalarının bir sonucudur” dedi.

Emirates, 85 ülkedeki 159 destinasyona yayılan ağı ile Boeing 777 ve Airbus A380 uçaklarından oluşan, dünyanın en genç geniş gövdeli uçak filolarından birini işleten, dünyanın en büyük uluslararası havayoludur.

Havayolu, geçtiğimiz yıl Boeing 777 ve A380 uçaklarında, bir dizi ürün geliştirmesi gerçekleştirdi. Emirates, geliştirilmiş, daha ferah bir görünüme sahip olan A380 Uçak İçi Lounge'ını hizmete sundu, özel yatlardan esinlenen ve yeni yüksek teknoloji dokunuşlara sahip olan dekoru ile ikonik barındaki oturma düzenini yeniden tasarladı.

Emirates, Kasım 2017’de tüm kabin sınıflarındaki milyonlarca dolarlık gelişimin bir parçası olan, tamamıyla kapalı Boeing 777-300ER First Class özel süitlerini duyurdu. Havayolu şirketi ayrıca, son olarak ilk kez 2-2-2 düzeninde hizmet veren daha da genişlemiş koltukları ile Boeing 777-200LR uçağındaki yeni Business Class kabinini ve sahip olduğu konfigürasyonu tanıttı.

Emirates’in endüstriye öncülük eden uçak içi eğlence sistemi olan ice, her sınıftaki seyahat eden yolculara 3,500 kanala kadar eğlence sağlarken, Economy Class’ta, %100 geri dönüştürülmüş plastikten imal edilen, sürdürülebilir battaniyelerini kullanmaya başladı ki bu da havayolu endüstrisindeki en geniş kapsamlı uçak içi sürdürülebilir battaniye programı haline geldi.

Karada ise, şirket lounge (yolcu dinlenme salonu) ağını genişletti ve bugün, dünya çapında 41 adet Emirates Lounge ile hizmet veriyor. Karadaki müşteri deneyimini daha da arttıran Emirates ve ortakları, Dubai Uluslararası Havaalanı’nda, yolcu akışının daha düzgün sağlanmasına yönelik bir biyometrik teknoloji ve yeni otomatik sınır kontrol kapıları ile modernleştirilmiş bir havaalanı deneyimine yönelik iş birliği programı olan ‘Together’ı duyurdular.

 

Hava Taşımacılık Ödülleri, hava taşıma endüstrisinin her ana kategorisine yönelik olarak, her yıl düzenleniyor.

Emirates en iyi havayolu ödülünü aldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

kokbibit ~ 4 yıl önce
kiralık filo ile nereye kadar çok merak ediyorum ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Keh keh ~ 5 yıl önce
Parayı en çok harcayan havayolu kategorisinde birinci olmuş. Bravo sana arap. Harcamaya devam et. Paran bitince ne yapacaksın bakalım. Dubai vs de bitti artık. Kimse araplara para harcamıyor. Uyandı millet. Bana düşman olan ülkeye neden para harcayayım. Neden havayoluna bineyim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ödül ~ 5 yıl önce
En iyi arap havayolu ödülü değil mi ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Reklam ~ 5 yıl önce
Bıktık bu arap reklamlarından bıktık. Kardeşim adamlarda kar amacı yok. Para çuvalla. Eeee beni mi seçecekler. Tabii ki arabı seçerler. Para kazansa ne olur, kazanmasa ? Bunlara yorum bile yapmaya değmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uğur ~ 5 yıl önce
Ben 2 kez emiratesle uç tum harika havayolu ben hak etişler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acaba ~ 5 yıl önce
THY, PGS, Atlas, Correndon, .... hepsi ödül aldı; yıldızlar aldı. İnsan merak ediyor, bu ödüller nasıl alınıyor. Seyirci etabı gibi birşey bu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arff ~ 5 yıl önce
Havaciligin gizli kahramani Arff ye yine odul yok....olsun biz gorunmeyen fadakar kahramanlariz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 5 yıl önce
Sizler bizim kahramanimizsiniz varsın ödül olmasın ve arff
Ödül ~ 5 yıl önce
En çok para harcayan arap ödülünü almışlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Şaşırmayın ~ 5 yıl önce
Hala kalkmış tk diyorlar ya :) şakamısınız siz. Ne bekliyordunuzki tabiiki açık ara önde adamlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kaç para yatırıp ta aldı? ~ 5 yıl önce
AviRate İnternatonalda güvenlik notu 55 üzerinden 45 ve sadece 4 yıldızlı olan emirates kaç para verip te aldı o ödülü acaba? Skytraxten hiç bahsetmiyorum, onlarda parayı verene düdüğü çaldırıyor. Bu ödüllere ben inanmam. THY hizmete ve kaliteye biraz daha özen verse bunları solda sıfır bırakır ama, oda yok maalesef. İki derecelendirme kurumuna da bakıyorum ve fark ortada: AviRate daha sıkı değerlendirilirken, skytrax fifa gibi olmuş güvenilmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Para ~ 5 yıl önce
Arapta para bol. Neyse ödemiştir. Ne olacak koyar mı araba
~ 5 yıl önce
Gayet de iyi hizmet sunuyorlar açıkçası.
Cengomen ~ 5 yıl önce
Peki sen TK ya niye bu kadar yalaklik yapiyorsun, terfi an meselesi herhalde!!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000