23 Ağustos 2010, Pazartesi 08:37:16

Havayolu şirketlerinin itirazı kabul edildi!

Havayolu şirketlerinin 3 saati aşan rötarlarda yolculara ödeme yapması gerektiğine ilişkin çıkan mahkeme kararına yapılan itiraz kabul edildi.
  • Pehasus'un kendi sitesindeki Temmu ayı dakiklik oranı %63,74 olarak verilmiş. bu da demektir ki her 3 uçaktan ikisi rötarlı kalkıyor. Bir türlü şu üçün birini ben yakalayamadım :( hep rötar hep rötar...
  • KAHRETSİN NE ZAMAN UÇSAM RÖTAR VAR BU PEGASUSTA, BİR DAHA UÇMAYACAĞIM PEGASUSLA.
  • surekli ucuyorum Onur Air disinda nedeni de THY veya Atlasi tercih ediyorum, herkes gibi degil ayda en az 10-15 kez..Pegasustan bezdigim icin yaziyorum kafadan atmiyorum, bir ben soylemiyorum ayrica herkes soyluyor. illallah Pegasus.
  • demek ki sadık bir misafirsiniz Pegaus ta .tavsiyem arada bir başka şirketler de seyehat etmeniz ve onlardaki gecikmeleri de görerek yorum yapmanız.
  • Pegasus yirtti ortalama rotar suresi bu kadar zaten

Avrupa Adalet Mahkemesi’nin, geçen yıl 3 saati aşan sefer gecikmelerinde tatilcilere ödeme yapılamasına yönelik aldığı karara, şirketlerden gelen itirazlar yüksek mahkemede ele alındı. Kararın yeniden görüşülmek üzere Avrupa Adalet Mahkemesi kararı çıktı.

Geçen yıl alınan karara; British Airways, TUI Travel, Easyjet ve IATA itiraz etmiş ve kararın gözden geçirilmesini talep etmişti.

İngiltere’de konuyu ele alan yüksek mahkeme dosyayı yeniden görüşülmek üzere Avrupa Adalet Mahkemesi'ne gönderme kararı verdi.

Havayolu şirketlerinin itirazı kabul edildi!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 12 yıl önce
Pehasus'un kendi sitesindeki Temmu ayı dakiklik oranı %63,74 olarak verilmiş. bu da demektir ki her 3 uçaktan ikisi rötarlı kalkıyor. Bir türlü şu üçün birini ben yakalayamadım :( hep rötar hep rötar...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
KAHRETSİN NE ZAMAN UÇSAM RÖTAR VAR BU PEGASUSTA, BİR DAHA UÇMAYACAĞIM PEGASUSLA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
surekli ucuyorum Onur Air disinda nedeni de THY veya Atlasi tercih ediyorum, herkes gibi degil ayda en az 10-15 kez..Pegasustan bezdigim icin yaziyorum kafadan atmiyorum, bir ben soylemiyorum ayrica herkes soyluyor. illallah Pegasus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
demek ki sadık bir misafirsiniz Pegaus ta .tavsiyem arada bir başka şirketler de seyehat etmeniz ve onlardaki gecikmeleri de görerek yorum yapmanız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Pegasus yirtti ortalama rotar suresi bu kadar zaten

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000