18 Aralık 2016, Pazar 22:38:40

EasyJet uçağı AHL'ye acil iniş yaptı

Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin Baf Havalimanı'ndan Manchester'a gitmek üzere havalanan EasyJet uçağı, rahatsızlanan yolcu nedeniyle Atatürk Havalimanı'na acil iniş yaptı
  • Sahibi rumdur, Turk kimseyi ise almaz
  • Atinaya inseymiş ne işi var İstanbul'da. Güneyden kalkan hiçbir uçağı indirmeyeceksin Türkiye'ye. Sanki atinayla İstanbul arası 15 saat
  • Güney Kıbrıs ile Türkiye arasında uçuş yapılmıyordu ama bir şekilde yapılmış :) Bu arada, Baf denilen şehir, Pafos mu? Güney Kıbrıs'ta Larnaka ve Pafos'tan; Kuzey Kıbrıs'ta ise Ercan'dan uçuş var diye biliyorum.
  • Kıbrıs'In diğer güzel şehirleri. İnşallah sorunlar çözülür ve oraya da uçuşlar başlar.
  • Arif'in Manchester'a attigi golu ararken Istanbul'a gelmisler

EasyJet Havayolları'nın Baf-Manchester seferini yapan tarifeli uçağı, bir yolcunun rahatsızlanması üzerine Atatürk Havalimanı'na zorunlu iniş gerçekleştirdi.

Edinilen bilgiye göre, Güney Kıbrıs Rum Kesimi'nin Baf Havalimanı'ndan İngiltere'nin Manchester şehrine gitmek üzere havalanan EasyJet'in tarifeli uçağında bir yolcu, Türk hava sahasında bulunulduğu sırada rahatsızlandı.

Kaptan pilot, kule ile irtibata geçerek Atatürk Havalimanı'na acil iniş için izin istedi. Gerekli izinlerin alınmasının ardından uçak, akşam saatlerinde İstanbul'a sorunsuz indi.

Sağlık ekipleri, uçakta rahatsızlanan yolcuya müdahale etti. Tansiyon düşüklüğü yaşadığı öğrenilen yolcunun durumunun iyi olduğu bildirildi.

Uçak, daha sonra yolcularıyla Manchester'a hareket etti.

EasyJet uçağı AHL'ye acil iniş yaptı

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Easyjet ~ 7 yıl önce
Sahibi rumdur, Turk kimseyi ise almaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HardJet ~ 7 yıl önce
Atinaya inseymiş ne işi var İstanbul'da. Güneyden kalkan hiçbir uçağı indirmeyeceksin Türkiye'ye. Sanki atinayla İstanbul arası 15 saat

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sanal Havacı ~ 7 yıl önce
Güney Kıbrıs ile Türkiye arasında uçuş yapılmıyordu ama bir şekilde yapılmış :) Bu arada, Baf denilen şehir, Pafos mu? Güney Kıbrıs'ta Larnaka ve Pafos'tan; Kuzey Kıbrıs'ta ise Ercan'dan uçuş var diye biliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Baf ve Larnaka ~ 7 yıl önce
Kıbrıs'In diğer güzel şehirleri. İnşallah sorunlar çözülür ve oraya da uçuşlar başlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
arif ~ 7 yıl önce
Arif'in Manchester'a attigi golu ararken Istanbul'a gelmisler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
musa sow ~ 7 yıl önce
Yok yok beni arıyorlar

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000