03 Nisan 2010, Cumartesi 09:41:07

DHMİ'DEN YENİ BİR MERKEZ GELİYOR (VİDEO)

Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü yeni bir eğitim merkezi inşa edecek. Merkezde uluslararası çapta eğitim verilecek...
  • komik..oraya o binayı yaparsınızda..içini nasıl dolduracaksınız?..anlayan anladı
  • Neredeyse tüm havacılık şirketleri İstanbulda, ama SHGM'lüğü Ankara'da. Günde 1 ton evrak Ankaraya gidiyor, 1 ton evrak geri geliyor. Denetçiler hergün ESB-İST-ESB yapıyorlar. DHMI Ankarada kalıp SHGM İstanbula gelse uygun olabilir diye düşünüyorum. Zamandan ve paradan tasarruf.
  • TÜRKİYE’DE HER YER HAVACILIK EĞİTİM MERKEZLERİYLE DOLDU, AMA HALA ULUSLAR ARASI ÖZELLİKLER TAŞIYAN KAÇ TANE EĞİTMENİMİZ VAR. ÖNCE EĞİTMEN İNSAN GÜCÜMÜZÜ YETİŞTİRMEK İÇİN KOLLARI SIVAYALIM, ŞİMDİYE KADAR EURO CONTROL, JAA, EASA’NIN KURSLARI İÇİN YABANCI EĞİTMENLERE TÜRKİYE MİLYONLARCA EURO PARALAR ÖDEDİ. BU EĞİTİM MERKEZİNDE DE YİNE AYNI ŞEYLER OLACAK, ONLAR EĞİTİYORUZ AYAKLARIYLA YİNE PARALARI KAPACAKLAR. YANİ BU YOLDA AVRUPA SİVİL HAVACILIK OTORİTELERİ SHGM VE DHMİ’Yİ SEVMEYE (!) NE KADAR ZAMAN DAHA DEVAM EDECEK. SAYGILAR.

İşte Airport TV'nin özel haberi:

 

 

 

DHMİ'DEN YENİ BİR MERKEZ GELİYOR (VİDEO)

Yorumlar

Misafir ~ 14 yıl önce
komik..oraya o binayı yaparsınızda..içini nasıl dolduracaksınız?..anlayan anladı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Neredeyse tüm havacılık şirketleri İstanbulda, ama SHGM'lüğü Ankara'da. Günde 1 ton evrak Ankaraya gidiyor, 1 ton evrak geri geliyor. Denetçiler hergün ESB-İST-ESB yapıyorlar. DHMI Ankarada kalıp SHGM İstanbula gelse uygun olabilir diye düşünüyorum. Zamandan ve paradan tasarruf.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
TÜRKİYE’DE HER YER HAVACILIK EĞİTİM MERKEZLERİYLE DOLDU, AMA HALA ULUSLAR ARASI ÖZELLİKLER TAŞIYAN KAÇ TANE EĞİTMENİMİZ VAR. ÖNCE EĞİTMEN İNSAN GÜCÜMÜZÜ YETİŞTİRMEK İÇİN KOLLARI SIVAYALIM, ŞİMDİYE KADAR EURO CONTROL, JAA, EASA’NIN KURSLARI İÇİN YABANCI EĞİTMENLERE TÜRKİYE MİLYONLARCA EURO PARALAR ÖDEDİ. BU EĞİTİM MERKEZİNDE DE YİNE AYNI ŞEYLER OLACAK, ONLAR EĞİTİYORUZ AYAKLARIYLA YİNE PARALARI KAPACAKLAR. YANİ BU YOLDA AVRUPA SİVİL HAVACILIK OTORİTELERİ SHGM VE DHMİ’Yİ SEVMEYE (!) NE KADAR ZAMAN DAHA DEVAM EDECEK. SAYGILAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000