26 Aralık 2019, Perşembe 10:20:46

DHMİ Esenboğa Havalimanı'nda koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi

Daha önce Diyarbakır ve Trabzon’da yapılan DHMİ Bölge Koordinasyon Toplantılarının üçüncüsü, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanımız Hüseyin Keskin başkanlığında DHMİ Esenboğa Havalimanı Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.
  • Esenboğa ile ilgili yorumları neden yayınlamıyorsunuz?
  • Esenboğada hiçbir iş yapmayan ne kadar başmüdür yardımcısı varsa hepsi resimlerde. tehdit şantaj, hakaret, darb işerinden sorumlu Sarı başmüdür yardımcısı da orda... Esenboğadaki haksızlıoklara son vermemesi Genelmüdürün, ne acı... Oysa ona çok umut bağlamıştık, en ücra meydanlar değişti, başkentin göbeği hala aynı sıkıntılar içinde... çok yazık!
  • Genel müdürüm, yıllardır aynı isimler Esenboğada buraya da bir el atsanız, büyük sevap kazanırsınız...
  • Umarım yetkili olan Hanımefendi veya Beyefendi Kahramanmaraş Havalimanı’nın pistinin uzatılmasını ve GPS sıkıntısını DHMİ Genel Müdürü Sn. Keskine anlatmıştır.

Daha önce Diyarbakır ve Trabzon’da yapılan DHMİ Bölge Koordinasyon Toplantılarının üçüncüsü, Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Keskin başkanlığında DHMİ Esenboğa Havalimanı Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi.

İlgili Daire Başkanlarının da hazır bulunduğu toplantıya İstanbul Atatürk, Ankara Esenboğa, Adana ve Gaziantep Başmüdürleri ile Ağrı Ahmed-i Hani, Hatay, Iğdır Şehit Bülent Aydın, Gazipaşa Alanya, Kahramanmaraş, Kars Harakani, Kayseri, Kapadokya, Konya, Kastamonu ve Zonguldak Çaycuma Havalimanı Müdürleri katıldı.

Havalimanlarında yürütülen projelerin incelenerek yeni çözümlerin üretildiği toplantının açılış konuşmasını yapan DHMİ Genel Müdürü Hüseyin Keskin şöyle dedi: 

“Daha önce tüm havalimanlarının katılımıyla yılda bir kez düzenlenen bu toplantıları bölgesel hale getirdik, bu şekilde daha faydalı olduğunu gördük. Bu toplantılarda, milletin emaneti bu kurum, bu tesisler için bir araya geliyoruz, sorunları hep beraber çözmeye çalışıyoruz. Havalimanlarımızdaki problemler ne ise bunları çözelim. Burada söz sizin, siz konuşacaksınız biz dinleyeceğiz. En mühim beş konunuzu, önce şehrinizle sonra havacılıkla ilgili tekliflerinizi dinlemekten büyük memnuniyet duyacağız."

Keskin'in konuşmasının ardından söz alan havalimanı Başmüdür ve Müdürleri devam eden ve planlanan işler konusunda bilgi sunup, çözümlenmesi gereken konuları dile getirdiler.

Keskin’in konuyla ilgili olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

İstanbul Atatürk, Ankara, Adana ve Gaziantep Başmüdürleri ile Ağrı, Hatay, Iğdır, Gazipaşa, Kahramanmaraş, Kars, Kayseri, Kapadokya, Konya, Kastamonu ve Zonguldak Havalimanları müdürlerinin katılımıyla bölge koordinasyon toplantılarının üçüncüsü Esenboğa Havalimanında yapıldı.

DHMİ Esenboğa Havalimanı'nda koordinasyon toplantısı gerçekleştirdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

. ~ 4 yıl önce
Esenboğa ile ilgili yorumları neden yayınlamıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aynı terhane ~ 4 yıl önce
Esenboğada hiçbir iş yapmayan ne kadar başmüdür yardımcısı varsa hepsi resimlerde. tehdit şantaj, hakaret, darb işerinden sorumlu Sarı başmüdür yardımcısı da orda... Esenboğadaki haksızlıoklara son vermemesi Genelmüdürün, ne acı... Oysa ona çok umut bağlamıştık, en ücra meydanlar değişti, başkentin göbeği hala aynı sıkıntılar içinde... çok yazık!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Teraneye.. ~ 4 yıl önce
Disiplin bazilarinin isine gelmez maalesef. Senden baska sikayetci varmi? İnanarak mi soyledin bunlari? Her makami hakeden biridir o kisi. Vicdansiz yorumun sorumlulugunda ezilmeyin. Dhm yonetimi isini bilir.
Belgel ~ 4 yıl önce
SOYLEDIKLERINIZI LUTFEN BELGELEYIN. BUNLAR AGIR ITAMLAR.BU KURUMUN MUFETTISKERI VAR.HAKLIYSANIZ GEREGI YAPILIR.BEN KESIMLIKLE HAKSIZ OLDUGUNUZU DUSUNUYORUM. BAHSETTINIZ KIŞI HERKES TARAFINDAN DIK DUĞRUSUYLA BILINEN BIR YONETICI.MUTLAKA SIZIN CIKARINIZA TERS DUSTUGU ICIN KARALAMA KAMPANYASINA GIRDINIZ. ÇOK BASIT BIR SUCLAMA
Kuyruk acısı ~ 4 yıl önce
Bahsettiğiniz bir Başmüdür yardımcısı. Sizde biraz memur adabı olsaydı bir üst amirinize karşı bu kadar seviyesi düşük açıklama yapmazdınız. Sarı dediğiniz başmüdür yardımcısının madem suçlu olduğuna inanıyorsunuz neden müfettiş cagirmiyorsunuz? Adı geçen Başmüdür yardımcısı dedikodu yaptığınız için sizi görevden UZAKLASTIRDI. Aynı asılsız dedikoduyu bu sayfada utanmadan yazabiliyorsunuz. Size yazıklar olsun. Seviyeyi çok dusuruyorsunuz. Basmudurur yardımcısını sevmeyenler isten kacanlar,yalancılar ve çıkarına dokunduğu kişilerdir.
Kul Hakki ~ 4 yıl önce
Sen basitliğini insanlara isim takmakla yapıyorsun. Bu dinimizce de günah.. sarı başmüdür yardımcısı demek ne kadar ayıp bir söz. Bunu söylemekle kinini kusuyorsun. Bahsettiğin kişiyi tüm Havalimanı Personeli tanır en az 10 Havalimanı açılışında görev yaptı,Van depreminde kriz yönetmek için gönderildi,TAV,Çaycuma, ve kütahya denetleme komisyon başkanı görevini yürütüyor. Sorunlu sevilmeyen bir insana bu kadar yetki varılır mi? Kendisi camiada gariplerin babası olarak bilinir. Haksızlığa kim olursa olsun tepkisini net gösterir. Mutlaka senin damarına basmıştır. Attığım itiraflara inanıyorsan müfettiş iste. Bence çok basitlesmissin.
Tarık ~ 4 yıl önce
Genel müdürüm, yıllardır aynı isimler Esenboğada buraya da bir el atsanız, büyük sevap kazanırsınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
K.maraşlı ~ 4 yıl önce
Umarım yetkili olan Hanımefendi veya Beyefendi Kahramanmaraş Havalimanı’nın pistinin uzatılmasını ve GPS sıkıntısını DHMİ Genel Müdürü Sn. Keskine anlatmıştır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000